Jump to content

praca

cydynka
 Share

Recommended Posts

Ostatnio jak pytam o moją pracę wyciągam ciągle asa trefl górą.Jako jedyne nasuwa mi się interpretacja- niespodzianka...Jak dobieram karty to często wyciągam 10 lub 9 trefl, albo przeciwnie 9 karo i waleta kier.Co byście mi doradzili z taki układem kart, bo to są dwie przeciwności...jestem w kropce

Monika

Trudno jest odpowiedzieć na Twoje pytanie, bo z całym szacunkiem, ale albo brak mi kawy, albo nie napisałaś tego dość zrozumiale. Na krótkie pytania staramy się stawiać 3 karty. Sam as trefl, może tu mówić wiele. Od straty pracy, po awans.

Co do pozostałych kart, mogę napisać to samo "albo" / "albo".

Sprecyzuj pytanie i wyciągnij 3 karty, napisz swoją interpretację, a my w miarę możliwości pomożemy.

Pozdrawiam :)

Dziękuję bardzo za podpowiedz i ukierunkowanie.Jestem nowa na forum i jak na razie tylko obserwowałam i czytałam wpisy innych.A więc zgodnie z podpowiedzią zadałam pytanie odnośnie mojej sytuacji w pracy, jak ona się dla mnie rozwinie i co z tego wyniknie (dobrego lub złego)

Wyciągnełam trzy karty (dziesiątka trefl, as trefl górą i walet karo) Z racji tego,że tak naprawdę interpretacji dopiero się uczę więc moja interpretacja może być ciut zwięzła.Na moje oko znaczenie tych kart w skrócie (po nerwach, problemach i zawieruchach jest jeszcze możliwośc zmian na lepsze, as jest górą i to troszkę mnie pociesza, że może mnie tak od razu nie wywalą na bruk i będę miała szansę zostać w tej pracy...niestety nic innego mi nie przychodzi do głowy) Tak jak pisałam wcześniej, na pytanie o obecną pracę asa trefl wyciągam systematycznie, zmieniają sie tylko karty poboczne, często jest to 10 trefl, ale również dama karo (która też jest karą nadziei na poprawę) oraz walet kier.Będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek sugestie i podpowiedzi.pozdrawiam Monika