Skocz do zawartości

Klasycznie ;) - taki jeden Pan :)


Trida

Rekomendowane odpowiedzi

Ślicznie dziękuję paulinqa123 za postawienie kart :)

A teraz interpretacja, w której nie za dobrze się czuję, stąd wrzucam na Forum :)

 

Sytuacja – z Panem znam się krótko ale no coś między nami się rodziło nieśmiało. Pan jednak wycofany, bo jestem ex jego dobrego znajomego i ple ple ple… Zaczął spotykać się z jakaś dziewuszką, mnie serducho zabolało i poprosiłam, żebyśmy nie pisali… No ale ciągnie hehe :P

 

Czy spotkam się jeszcze z R?

3 kier, Król trefl, As kier

Wydaje mi się, że mimo wszystko tak ;)

Odnoszę wrażenie, ze w treflowym pokazał się on.

Jest niezdecydowanie w 3 kier – bo tak jest teraz. Nie za ciekawa sytuacja

 

Czy coś jeszcze może z tego być?(w sensie anse romanse czy związki :D)

3 karo, 2 kier, Król trefl

 

Pan znów jako treflowy ;)

Odnoszę wrażenie, ze tak… Mimo, iż Pan zauroczony ponoć w innej (tak mówił) to chyba coś tam koło losu może nas znów do siebie przyciągnąć. Spotkania i rozmowy będą na pewno (3 karo) a 2 kier to takie nom nom słodkie <3 :D

Chybże 2 kier w treflowy wskazują na nową całkiem osobę… Dużo musze się jeszcze nauczyć hehe :P

 

 

 

 

Paulka jeszcze mi rzuciła karty na pytania (nie chciałam nowego tematu zakładać)

Gdzie poznam przyszłego partnera

Ja pokazałam się w treflowej

6 pik, Walet pik, As karo

 

6 pik by mi tu sugerowała, ze w sumie niebawem mogę kogoś poznać. Poznanie kogoś w podróży służbowej (w tym miesiącu będą trzy takie ;)) lub gdzieś, gdzie się bd uczyła (niby pod koniec listopada mam iść na kurs).

Chociaż zastanawia mnie też fakt, czy ja już nie znam tej osoby potencjalnie. Bo takie dziwne te karty wyszły.

 

Jak dam rade to oczywiście zweryfikuję.

 

 

PS. ‘Pożegnaliśmy się’ wczoraj rano a ja już się w dupkę gryzę, żeby tylko nie napisać do niego hehe :P tak tęsknawo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna, Ty znowu z całą talią, nie wiem czy dobrze zinterpretuję, ale spróbuję:

 

Czy się spotkacie - 3kier K trefl As kier

no ciężkoooo, ale moim zdaniem ostatecznie powinno się udać, w jakimś miejscu Wam znanym, albo może gdzieś tam gdzie on pracuje?

 

Czy coś jeszcze może z tego być - 3 karo, 2 kier, Król trefl

no moim zdaniem jednak nie, w tym treflowym to taka relacja koleżeńska, takiej sympatii połączonej mimo wszystko z niespełnieniem

 

Gdzie poznam przyszłego partnera

Ja pokazałam się w treflowej

6 pik J pik As karo

może przy załatwianiu czegoś w pracy, zacznie Ci zarwracać cztery litery? :lol:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkooda dla mnie też, że z całej talii bo nie wiele ogarniam :( Spróbuję :

Czy się spotkacie : Tak

Czy może coś z tego być ? : Nie , ten treflowy mi się nie podoba, on zawsze studzi przynajmniej u mnie we wróżbach na uczucia, cokolwiek

Gdzie spotkasz faceta ? : Hmmm może gdzieś gdzie się wiedze zdobywa, gdzie ważna jest komunikacja np. uczelnia , podczas kursów jakichś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam od siódemek, to mi się wydaje bardziej czytelne. Kolory masz mieszane, co oznacza dużą niepewność moim zdaniem. Trefle zwiastują powodzenie przedsięwzięć, więc ich tam wypatruj. Rzadko po 3 kartach interpretuję, ale sama ciekawa jestem, jak się rozwinie ;).

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...