Skocz do zawartości

Mój tydzień za Tridą :)


Gość anhana

Rekomendowane odpowiedzi

Zainspirowana Tridą postanowiłam również wyłożyć karciochy, po dwie :)

 

Niedziela - Dama karo Król Pik- Tutaj początkowo myślałam, o spotkaniu z jakąś znajomą, ale, że nic takiego nie mam w planach to może po prostu chodzi o naukę Dama karo, czyli ja jako zdobywająca wiedzę, król pik jako praca związana ze studiami

 

Poniedziałek- 9 kier Walet trefl- Miły dzień, optymistyczny

 

Wtorek- Dama kier Dama trefl- Spotkanie z przyjaciółką (dama trefl)

 

Środa- 10 trefl Król karo - załatwianie jakiś spraw urzędowych, które mogą mnie nieco denerwować

 

Czwartek- As pik As trefl - dociągnęłam kartę- walet karo- niespodzianka mnie czeka za sprawą młodego mężczyzny

 

Piątek- Walet serce Walet pik- Nie mam pojęcia :P

 

Sobota- 10 pik 9 trefl- podróż, dziwne bo nie planowałam jej w sobotę.

 

Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak rozruszajmy ten dział ^_^

 

Przypominam tylko, że Tri raczkuje w klasykach i bardziej opieram się póki co na znaczeniu kart niż na intuicji przy interpretacjach.

 

Niedziela - Dama karo Król Pik

Może jakieś spotkanie rodzinne i rozmowy nt ważne i ważniejsze. Jakieś rady. Kontakt z kimś ze studiów / szkoły, kto podpowie itd.

Poniedziałek- 9 kier Walet tref

Na przyszłość może nakreślenie sytuacji, jak u Ciebie jest, czy singielka etc, bo tutaj bym powiedziała, że jakiś mały flircik, miłe słowa od jakiegoś kolegi może :) skoro wspomniałaś o nauce to może ktoś ze studiów obdarzy Cię komplementem ;)

Wtorek- Dama kier Dama trefl

Też stawiam na spotkanie z przyjaciółką.

Środa- 10 trefl Król karo

Odpytywanie Cię nie czeka przypadkiem? Tego dnia możesz być na to ‘narażona’ wg mnie.

Czwartek- As pik As trefl - dociągnęłam kartę- walet karo

Jakaś pozytywna wiadomość dotycząca pracy / finansów. Albo randka :D

Piątek- Walet serce Walet pik

A ja tutaj stawiam na mile spędzony dzień / wieczór w towarzystwie jakiegoś pana lub – swoich myśli :P (wiem, podaję dwie alternatywy ale jeszcze nie ogarniam kart aż tak dobrze)

Sobota- 10 pik 9 tref

Nie szykuje CI się przypadkiem dzień pracujący w sobotę? Bo bym powiedziała, że mogą Cię ‘niespodziewanie’ ściągnąć do pracy i pokrzyżować Twoje plany weekendowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainspirowana Tridą postanowiłam również wyłożyć karciochy, po dwie :)

 

Niedziela - Dama karo Król Pik- Refleksyjnie, zaczniesz się zastanawiać co dalej, ale i poświęcisz dzień na naukę. Rozmowy o nauce.

 

Poniedziałek- 9 kier Walet trefl- Jakaś pogawędka lub spotkanie w przyjacielem. Fajne karty :D

Wtorek- Dama kier Dama trefl- Ja bym to zinterpretowała jako rozmowy z matką, albo jakąś ciotką babcią.

 

Środa- 10 trefl Król karo - Nie mam pojęcia czy z kimś jesteś, czy masz kogoś "na oku", ale albo fajna wiadomość dotycząca tego mężczyzny, albo rozmowa z jakimś fajnym mężczyzną. Ciężko mi ugryźć te karty bo nie wiem jak tam u Ciebie w uczuciach. Możliwe też, że się wykaraskasz z nieprzyjemnej sytuacji

 

Czwartek- As pik As trefl, Walet karo - Na moje to tutaj właśnie jakieś sprawy urzędowe, może jakieś awizo Ci karowy przywlecze.

Piątek- Walet serce Walet pik- Zdenerwuje Cię ktoś/coś. Taka rozdygotana możesz być.

 

Sobota- 10 pik 9 trefl- Możliwe, że będziesz miała propozycję wyjazdu, ale ostatecznie do tego nie dojdzie w 9 treflowej

 

Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc :D

 

Tyle z mojej strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainspirowana Tridą postanowiłam również wyłożyć karciochy, po dwie :)

 

Niedziela - Dama karo Król Pik- Tutaj początkowo myślałam, o spotkaniu z jakąś znajomą, ale, że nic takiego nie mam w planach to może po prostu chodzi o naukę Dama karo, czyli ja jako zdobywająca wiedzę, król pik jako praca związana ze studiami

 

Poniedziałek- 9 kier Walet trefl- Miły dzień, optymistyczny

 

Wtorek- Dama kier Dama trefl- Spotkanie z przyjaciółką (dama trefl)

 

Środa- 10 trefl Król karo - załatwianie jakiś spraw urzędowych, które mogą mnie nieco denerwować

 

Czwartek- As pik As trefl - dociągnęłam kartę- walet karo- niespodzianka mnie czeka za sprawą młodego mężczyzny

 

Piątek- Walet serce Walet pik- Nie mam pojęcia :P

 

Sobota- 10 pik 9 trefl- podróż, dziwne bo nie planowałam jej w sobotę.

 

Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc :D

 

anhana, moim zdaniem to powinnaś się określić jako jedna 'dama' - bo raz w rozkładzie chcesz być karową, raz kierową :P. Ja znam taką tabelkę, zgodnie z którą wygląd i cechy charakteru przyporządkowują Cię do konkretnej damy/króla [jeśli jesteś facetem - ale nie jesteś, co nie :P ? ] :).

Wg mnie:

 

Czwartek- As pik As trefl - jakieś nieprzyjemne zdarzenie zdrowotne, przeziębienie czy coś w ten deseń [nie straszę, interpretuję ;)]

Piątek- Walet serce Walet pik - ni wpiął, ni wypiął takie karty do piątku, ale jak dla mnie to oznacza wspólną naukę w miłym towarzystwie, no chyba, że to się odnosi do dnia spędzonego na uczelni :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróżko zębuszko :) Ja generalnie określam się jako dama kier :D i tak wychodzę w kartach, ale często dama karo wychodzi w odniesieniu do mnie kiedy zdobywam wiedzę ;P . Czwartkiem się sama przestraszyłam dlatego dociągnęłam kartę, wszędzie piszą, że as pik i trefl to takie złowrooogie połączenie podobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]Zainspirowana Tridą postanowiłam również wyłożyć karciochy, po dwie :)

 

 

Wtorek- Dama kier Dama trefl- Spotkanie z przyjaciółką (dama trefl)- miłe spotknie z koleznka i małe ploty

 

Środa- 10 trefl Król karo - załatwianie jakiś spraw urzędowych, które mogą mnie nieco denerwować- oj ktos znajomy krwi Ci napsuje

 

Czwartek- As pik As trefl - dociągnęłam kartę- walet karo- niespodzianka mnie czeka za sprawą młodego mężczyzny- jakies niespodziewane spełnienie w sprawach urzedowych

 

Piątek- Walet serce Walet pik- Nie mam pojęcia :P- plany sie popsuja- nadzieje upadną:P- bynajmniej cos na co mialas nadzieje sie nie spełni

 

Sobota- 10 pik 9 trefl- podróż, dziwne bo nie planowałam jej w sobotę. Podroz albo wiadomosci z drogi - troche moga Cie zdenerwowac

 

Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie ma się co bać czwartku - karty zawsze ostrzegają, nie programują przyszłości :). Jak dla mnie wystarczy, że będziesz uważać na pogodę i patrzeć pod nogi, a dzień przejdzie spokojnie ;). Przy okazji, nurtuje mnie ten piątek - wybierasz się na uczelnię/do szkoły/cośkolwiek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może już częściowa weryfka od niedzieli do wtorku skoro i tak wiele się już osób wypowiedziało

 

Niedziela : Rozmowa z mamą o studiach głównie, a później cały dzień w książkach- więc ładnie karty to pokazały zarówno w królu pik jak i dama Karo

 

Poniedziałek: 9 kier Walet trefl Dzień raczej miły faktycznie, taka byłam pozytywna. Wieczorem rozmawiałam z kolegą, trochę mu się powyżalałam, raczej utrzymujemy tylko fejsbukowy kontakt ale zaproponował mi też spotkanie i może to on wyszedł w walecie trefl bo to z jego inicjatywy , a trefle są podobno inicjujące ?

 

Wtorek : Dama Serce Dama trefl - i tu bez wątpienia spotkanie z byłą współlokatorką, którą po prostu uwielbiam, nic nie planowałyśmy jakoś tak spontanicznie wyszło spotkanie. Teraz tylko nie wiem czy ja wyszłam w damie kier a ona w damie trefl ? bo ona z wyglądu nie bardzo pasuje do damy trefl

Edytowane przez anhana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wtorek : Dama Serce Dama trefl - i tu bez wątpienia spotkanie z byłą współlokatorką, którą po prostu uwielbiam, nic nie planowałyśmy jakoś tak spontanicznie wyszło spotkanie. Teraz tylko nie wiem czy ja wyszłam w damie kier a ona w damie trefl ? bo ona z wyglądu nie bardzo pasuje do damy trefl

 

heheh całkiem dobrze poszedł mi odczyt kart :P lalalla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środa- spięcie na uczelni, a później IMPREZA :D głównie pod znakiem dłuższej pogawędki z moją współlokatorką i jej kolegą

Czwartek- omal nie zrezygnowałam z drugiego kierunku i wróciłam do domu, raczej niemiły dzień, mnóstwo wątpliwości, zastanawiania się itp itd

Piątek- w sumie nic specjalnego się nie działo, głównie siedzenie w domu, bieganie z rachunkami, zakupy, sprzątanie

Sobota- faktycznie praca nad projektem, niespodziewana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...