Skocz do zawartości

Czy Polska awansuje do Euro 2016?


x-latek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy polska reprezentacja narodowa piłki nożnej awansuje do Euro 2016?

 

Kapłanka/Paź Monet/Księżyc

podsumy Umiarkowanie, HB Sąd-Kapłanka

 

No i dalej konkretnie nie wiadomo przez ten Księżyc na końcu. Już mówię - zwariować można z tymi kartami.

Ja to odbieram tak. Paź Monet wskazuje na awans tylko przez ten Księżyc coś takiego stanie się, że to bąbki strzeli. Różnie można myśleć.

 

A może polska federacja zrobi jakiś nieumyślny błąd w trakcie trwania eliminacji? I to wykluczy polski zespół z rozgrywek na Euro. Vide, chociażby jak niedawne wydarzenie z Legią Warszawa. Mimo wyraźnej wygranej Legii w dwumeczu z rywalem, została ona odsunięta z dalszych rozgrywek w Lidze Mistrzów. Hehe, po takim wydarzeniu to już różne myśli mogą przychodzić do głowy.

 

Albo może nastąpić jakaś sytuacja polityczna, że (między innymi Polska) nie weźmie udziału w turnieju?

A i jeszcze rozmaite sprawy mogą przyjść do głowy. Tylko skąd to wiedzieć?

A może w samej polskiej federacji piłkarskiej nastąpić jakiś problem później?

 

 

Położyłem karty pod pytanie co znaczy ten Księżyc w tym rozkładzie?

 

4 Buławy odwrócone/2 Monety/Koło Fortuny

I tu też ani jedna karta nie wskazuje na jakąś pewność. Wahania, niestabilność, jakieś też obawy. W końcu Koło zakręci i stanie się tak jak się ma stać.

To naprawdę wszystko wskazuje na jakieś mocno losowe sprawy, niewiele zależne od samych ludzi.

 

 

Dla ciekawych. Rok temu Kapłanka wypadła też mi w rozkładzie na podobny temat. Tutaj:

http://www.ezoforum.pl/interpetacje-rozkladow/74786-jak-bedzie-powodzic-sie-polskiej-reprezentacji-pod-wodza-nowego-trenera.html

Odnośnik do komentarza

Księżyc to lęki Latka, że nie wiejdą (coś często jemu ten księżyc wypada - jak z tą paczką, co to nie docierała długo;-)

Też uważam, że wejdą. Może być jeszcze różnie z tymi meczami - dlatego w pewnym momencie mogą zwątpić, ale Koło moim zdaniem pokazuje wejście ku zaskoczeniu;-)

Odnośnik do komentarza

Czy polska reprezentacja narodowa piłki nożnej awansuje do Euro 2016?

 

Kapłanka/Paź Monet/Księżyc

podsumy Umiarkowanie, HB Sąd-Kapłanka - nie, gdyż zabraknie wygranych/punktów/nie znam się, do wyjścia z grupy

 

Położyłem karty pod pytanie co znaczy ten Księżyc w tym rozkładzie?

 

4 Buławy odwrócone/2 Monety/Koło Fortuny - no, że nie, widać w tych kartach, że nie uda się bo w generalnym rnkingu (czy whatever) znajdą się tacy, co ich wyprzedzą :P

Odnośnik do komentarza
Księżyc to lęki Latka, że nie wiejdą (coś często jemu ten księżyc wypada - jak z tą paczką, co to nie docierała długo;-)

E tam, żadnych obaw nie miałem kładąc karty. A nawet jak nie wejdą (czy nie wlazą) do ME to co? Zabiłby mnie ktoś za to?

 

Paź Monet to jest awans, osiągnięcie czegoś (ma się rozumieć osiągnięcie niedużego kalibru, w końcu to tylko eliminacje do mistrzostw) wiele interpretacji podaje w ten sposób. Później jednak ten Księżyc...

Odnośnik do komentarza
Czy polska reprezentacja narodowa piłki nożnej awansuje do Euro 2016?

 

Kapłanka/Paź Monet/Księżyc

podsumy Umiarkowanie, HB Sąd-Kapłanka

[/url]

 

Moim zdaniem wejdziemy..wskazuja na to posuma i Hb. Moim zdaniem nie bedzie to latwa i prosta droga,i na samym koncu cos sie moze wydarzyc co zachwieje wiara w nasze wejscie.

Odnośnik do komentarza
jestem na nie.

kapłanka nie kojarzy mi się z sukcesem, a pazik z księżycem zinterpretowałabym tak, że to wzdychanie za nierealnymi marzeniami.

 

Dokładnie, napalanie się jakąś dziwaczną ułudą, że jeden wygrany(mega słaby!) mecz oznacza, że nagle nasza reprezentacja nie jest beznadziejna. Otóż jest dalej, c'est la vie.

Polecam się w kwestii sprowadzania na ziemię :slonko::)))

Odnośnik do komentarza
Dokładnie, napalanie się jakąś dziwaczną ułudą, że jeden wygrany(mega słaby!) mecz oznacza, że nagle nasza reprezentacja nie jest beznadziejna. Otóż jest dalej, c'est la vie.

Polecam się w kwestii sprowadzania na ziemię :slonko::)))

Niestety, takie są fakty. Z punktu widzenia patriotycznego kibica to mecz z Niemcami był ładny, ale dla takiego, który to oglądał z chłodną głową to niekoniecznie.

No cóż...

Odnośnik do komentarza
Czy polska reprezentacja narodowa piłki nożnej awansuje do Euro 2016?

 

Kapłanka/Paź Monet/Księżyc

podsumy Umiarkowanie, HB Sąd-Kapłanka

 

[/url]

 

Rzeczywiście karty bardzo niejednoznaczne choć jestem bardziej na tak (może dlatego, że kibicuję mocno naszej drużynie)

Arcykapłanka jest dla mnie bardziej na tak, paź monet też. Księżyc tu miesza trochę ale podsumy są lekko na tak jak dla mnie.

Może bardzo niewielką ilością punktów, ale wejdziemy.

Odnośnik do komentarza

Nauczycielka, czyli Kapłanka, da IM kolejną lekcje i pokaże, że muszą sie doszkolić (Paź monet), aby ICH/NASZE marzenia się spełniły. Polska reprezentacja narodowa piłki nożnej nie awansuje do Euro 2016. Mimo wszystko 3mam kciuki i kibicuję.

Odnośnik do komentarza
Czy polska reprezentacja narodowa piłki nożnej awansuje do Euro 2016?

 

Kapłanka/Paź Monet/Księżyc

nie wejdzie

 

Położyłem karty pod pytanie co znaczy ten Księżyc w tym rozkładzie?

 

4 Buławy odwrócone/2 Monety/Koło Fortuny -

4 buławy skojarzyły mi sie z boiskiem - nie znam sie na piłce noznej, ale 2 monet w talii rw też jest taka obrazowa:) - piłka raz tu, raz tam. Niezdecydowanie, brak konkretu. I w efekcie zadecyduje fart przeciwnika, przypadek. Zreszta koło też z piłka mi sie skojarzyło :) a 2 monetz remisem?????

 

nie znam zasad wiec moze bzdury wypisuję.

Edytowane przez emilr
Odnośnik do komentarza

Nie sądzę, żeby te pierwsze karty pokazały awans, raczej nic się nie zmieni na lepsze w polskiej piłce w kontekście wejścia do euro, może być blisko ale nie uda się.

A te drugie karty to też takie nie wiadomo... :D w sumie podobnie pokazały jak pierwsze z tym księżycem na końcu.

Odnośnik do komentarza
może wejdą poprzez baraże?

Moje pytanie do kart było bezwzględne. W sensie, że, czy poprzez baraże, czy bez baraży Polska awansuje do Euro 2016?

Chociaż... może siłą rzeczy karty pokazały przypuszczalny baraż (awans z 3. miejsca w grupie do barażowych meczy - to ten Paź Monet) i dopiero w barażu rozczarowanie/porażka (Księżyc). No nie wiem.

 

 

 

nie znam sie na piłce noznej

A co tu się znać, dziewczyno. Piłka ma lecieć wpieriod i wsio. Aby nie do tyłu kopać i jak najmniej zagrań w poprzek boiska, bo to spowalnia akcję hehehe.

Odnośnik do komentarza

A moim zdaniem wejdą przez co wszyscy będą w szoku chociaż zrealizują się ich potajemne skrywane marzenia żeby się udało :) Uważam, że kapłanka to tutaj naród który nawet nie zwraca na nich uwagę i krytykuje tylko `szkoleniowcy` siedzący przed telewizorem.

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

Chociaż dobrze o tyle, że nie muszę szukać tego posta hehehe.

Dzięki :icon_smile:

 

 

EDIT: ale mówię! Ja czekam kurcze dalej, do pierwszego gwizdka sędziego na Euro. Bardzo nie lubię tej karty (AW XVIII). Mnie potrafi dobrze mamić ona.

Ale miejmy nadzieję póki co, że pokazywała ona spełnione marzenia hehe :icon_smile:

Edytowane przez x-latek
Odnośnik do komentarza

Wszedłem, żeby sprawdzić Wasze typy, a tu jeszcze Marta obstawia, że nie awansują do Euro.

 

dwd proszę nie udzielać się w tematach, w których nie masz nic do powiedzenia a już szczególnie na Interpretacjach. Chciałeś sprawdzić - O.K - lecz Twoja wypowiedź jest nie na temat.

Edytowane przez Ismer
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Oj niedobrze dzieje się, niedobrze :_smutny::_yyyy:

Po ostatnich wydarzeniach we Francji może w końcu co niektórzy poprawniej spojrzą na tę kartę XVIII Księżyc.

 

Awansować awansowali, ten Walet Monet już mówił o tym niemało, tylko co z tym sukcesem dalej?... Nie za bardzo dobrze to teraz wygląda. Co?

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Reminiscencje tarotowe :icon_smile:

 

Więc jak już wcześniej było weryfikowane i awansowali i nawet już odegrali swą niemałą rolę na Euro.

Więc XVIII Księżyc miałby wcześniej znaczyć spełnienie marzeń? Jakoś ciężko mi jest to odebrać w taki sposób. Jak dla mnie na ogół to nie jest przyjemna karta. Prędzej mówiłaby mi ona o jakichś złudzeniach, wielkim przeliczeniu się z zamiarami, oszukiwaniu samego siebie itp. Ja jeszcze nad tym podumam w wolnym czasie.

 

EDIT: Jeśli ktokolwiek jeszcze chciałby coś od siebie dodać w tym wątku, to tylko proszę nie pisać tych bzdur, że gdy Błaszczykowski strzelał z karnego to sędzia zachował się nie fair wobec niego. I niby właśnie to miałby oznaczać ten XVIII Księżyc. To już tak na wszelki wypadek, przed czasem to piszę.

 

EDIT2: Aha, ja jeszcze tu wrócę do tego tematu. Gdy całkiem zakończą się Mistrzostwa Europy. Widzicie, tak mi ten Księżyc na umyśle leży z tego rozkładu.

Edytowane przez x-latek
Odnośnik do komentarza

Prędzej mówiłaby mi ona o jakichś złudzeniach, wielkim przeliczeniu się z zamiarami, oszukiwaniu samego siebie - Może chodzi o to, że przed Euro wszyscy krzyczeli, że "minimum półfinał!", a w trakcie dodatkowo się w tym utwierdzano?

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe
Księżyc to lęki Latka, że nie wiejdą (coś często jemu ten księżyc wypada - jak z tą paczką, co to nie docierała długo;-)

Też uważam, że wejdą. Może być jeszcze różnie z tymi meczami - dlatego w pewnym momencie mogą zwątpić, ale Koło moim zdaniem pokazuje wejście ku zaskoczeniu;-)

 

masz odpowiedź :):figielek:

Odnośnik do komentarza
Prędzej mówiłaby mi ona o jakichś złudzeniach, wielkim przeliczeniu się z zamiarami, oszukiwaniu samego siebie - Może chodzi o to, że przed Euro wszyscy krzyczeli, że "minimum półfinał!", a w trakcie dodatkowo się w tym utwierdzano?

Naprawdę? Kto tak krzyczał? Minimum to od zawsze było wyjście z grupy :icon_wink:

Odnośnik do komentarza

Komentatorzy, byli zawodnicy, Tomaszewski, działacze, dziennikarze TVP, Polsatu, TVN i pewnie innych stacji, dziennikarze radiowi, Wp.pl, oraz cała rzesza kibiców i wielu innych :) Nikt nie mówił "musi być półfinał a jak nie to wstyd", ale każdy dawał do zrozumienia, że na niego liczy... no i było bardzo blisko, ale.... :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...