Skocz do zawartości

prośba o pomoc w interpretacji kabały perskiej z 24 kart


Iwona Kanoa Kukwa

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Postawiłam pierwszą w swoim życiu kabałę perską, dla siebie, jako wróżbę na rok, urodzinową (30 urodziny). Głównymi pytaniami, na jakie chciałam znaleźć odpowiedź w rozkładzie to: 1. sfera uczuć / mężczyzna, z którym "mamy się ku sobie" / czy będzie z tego związek? 2. praca i kariera / jak się potoczy? Czy wyjaddę z kraju?

 

Karty następujące:

10 trefl, 9 trefl, 9 kier, dama pik, walet karo, król pik, 9 pik, król trefl

10 karo, as trefl, 9 karo, walet trefl, król karo, dama kier, król kier, as kier

walet kier, 10 karo, walet pik, as pik, dama karo,dama trefl, as karo, 10 pik

 

Mężczyzna (król kier) pojawił się w rozkładzie tuż obok mnie, po prawej, czy mogę to zinterpretować, że w najbliższym czasie sytuacja się wyjaśni, czyli będzie z nim związek? Dalej po prawej jest as kier (dom), oznacza to, że zamieszkamy razem/założymy dom?

Patrząc ogólnie na cały rozkład - zaczyna się od 10 trefl, 9 trefl, 9 kier - mężczyzna, o którego pytam (obcokrajowiec), pojawił się w moim życiu w wyniku podróży - najpierw dalszej, później bliższej i wtedy właśnie zaczęło "iskrzyć". Czy w tym rozkładzie są jeszcze jakieś informacje nt. sfery uczuć?

Dalej mamy 10 pik - praca z rodziną? i dalej as karo - dobre wiadomości, pieniądze (pomoc rodziny?) i odmiana na lepsze..

 

Jeśli chodzi o pracę: nad moją głową jest mój ex-szef (król pik), obok 9 pik - interpretuję, że karty pokazały, że niedawno zrezygnowałam z pracy, ale nadal przejmuję się sytuacją. Dalej król trefl - odnajduję tu bardzo przychylnego mi kolegę z pracy, mojego przełożonego.

 

Czy moje myślenie poszło w dobrym kierunku? Jakie szczegóły jeszcze widzicie? Jak można jeszcze zinterpretować ten rozkład?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że na każde pytanie nie postawiłaś odrębnego rozkładu, byłoby łatwiej zinterpretować. Bo to taki ogólny rozkład, z którego wynika, że w przeszłości cierpiałaś z powodu miłości, zostałaś może zdradzona? Wyszła praca, że ją straciłaś. Ale za to czeka cię jakiś zastrzyk finansowy, którego się nie spodziewasz. Ogólnie dobre czasy dla ciebie idą. Jest przy tobie mężczyzna, z którym planujesz stworzenie rodziny. Dostaniesz propozycję pracy, ale takiej dorywczej, gdzieś poza twoim miejscem zamieszkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie tyle, że cierpiałam z powodu miłości, co sama zerwałam zaręczyny.

 

Jeśli chodzi o pracę, to nosiłam się od dłuższego czasu z wykonaniem ostatecznego kroku i zakończeniem pracy w danym miejscu, lecz los sprawił tak, że w wyniku wielu różnych czynników i zmian sprawa rozwiązała się sama i odeszłam wraz z jednym z szefów, również z własnej woli, traktując to jako znak.

 

Bardzo intryguje mnie ta para kierów - Dama kier, Król kier i dodatkowo As kier obok siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc tam e dyszkach podwojnie napisalas karo ;) to sa bardzo ladne karty na to twoje nowe LOVE ;) Szczesliwosci same .Zaryzykuje mowiac ze zamieszkasz z tym facetem,on ci to zaproponuje i chyba nawet rodzice jego was przyjada odwiedzic ;) bedzi wszystko szlo z gorki . sprawnie i szybko .Iwona ja ci proponuje zrobic uklad na przyszlosc zwiazku bo mi tu legalizacja pachnie ;) ;) ten facet wie czego chce a dla ciebie zrobi wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam za te dwie 10 karo :) w ostatnim rzędzie była 10 kier. Wszystkie karty w układzie ułożyły się prosto, żadna nie była odwrócona.

Czy ja mogę rozłożyć karty na przyszłość związku, jeśli my w związku jeszcze nie jesteśmy? Jedynie bardzo mocno mamy się ku sobie...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, rozłożyłam karty na partnerstwo z moim lubym. Schemat z ezoforum, następujący:

1...2...3..........4...5...6.........7..........8. ..9...10

 

1 , 2 , 3 - Ja i moje uczucia

4 , 5 , 6 - Uczucia partnera

7 - Karta wspólna, to co nas łączy lub dzieli

8 , 9 , 10 - Przyszłość

 

Karty następujące:

1,2,3 - Król pik, 9 kier odwrócona, 9 karo

4,5,6 - As kier, Król kier, król trefl odwrócony

7 - odwrócona Dama karo

8,9,10 - Dama kier, 10 kier, As pik

 

Moja interpretacja:

1,2,3 - Ja i moje uczucia pojawiły się jako król pikowy - próbuję dominować, być zwierzchnikiem w tym układzie, chciałabym wiedzieć wszystko, zweryfikować go, ustawić go pod siebie. W połączeniu z 9 kier oznacza, że mam wobec niego szczere uczucia, ale 9 jest odwrócona, co może świadczyć o tym, że są pewne zgrzyty właśnie ze względu, że ja już bym chciała wszystko wiedzieć, on jest daleko, długo już to trwa a ja nie wiem o co w tym wszystkim chodzi i jakie są jego prawdziwe intencje. Z tego powodu czasem jestem na niego zła. 9 karo mówi, że ważne jest dla mnie teraz pozałatwianie wszelkich spraw "przyziemnych", znalezienie pracy, najlepiej bliżej niego i poukładanie swoich spraw tutaj, żeby móc się wyprowadzić ze spokojną głową. Połączenie 9 kier + 9 karo mówi o spełnionych marzeniach i odmianie losu na lepsze, ale nie jestem pewna, czy można tak to zinterpretować, gdy 9 kier jest odwrócona...

 

4,5,6 - As kier, Król kier + odwrócony Król trefl - tu mam znów problem. Bo wyszło tak, jak w kabale z 24 kart. Obok siebie stoi as i król sercowy. Nie chciałabym nadinterpretować tego połącenia, ale wychodzi znów radość, optymizm, DOM, szczęśliwe małżeństwo, życzliwość i przyjaźń a w połączeniu z królem serc, czyli mężem (?), osobą godną zaufania, po prostu miłość z jego strony. Odwróconego króla treflowego widzę tak, że mój luby jest opiekuńczy i bardzo mi przychylny, ale też ostatnio doznał kontuzji, przeszedł operację, jest w trakcie rehabilitacji.. W kartach pokazały się jego problemy zdrowotne.

 

7 - co nas łączy: Dama karo odwrócona. Tu mam największy problem. Odwrócona dama karo to córka, z tego co wiem, żadne z nas dzieci nie ma.. Jakiś pomysł na to jak tę damę zinterpretować?

 

8,9,10, czyli przyszłość: dama kier, 10 kier, as pik: Dama kier (ja, nawet kolor włosów się zgadza ;) ) ja jako żona (?), bo obok stoi 10 serc, czyli szczęście, stabilizacja i małżeństwo. Spełnienie marzeń i jeszcze as pikowy, czyli jakiś prezent / powodzenie w sferze interesów, pieniądze.

 

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że możesz. To są układy sprawdzające, jak nawet nic z tego nie będzie to wyjdzie :)

Teraz to ci wyszły piękne karty :) Ułoży Wam się. On naprawdę jest tobą zauroczony i chce być z tobą, stworzyć dom, zamieszkać razem :) Przyszłość.... hmmm... pokuszę się powiedzieć, że oczekuj deklaracji z jego strony :D takiej małej, błyszczącej na palcu ;) As pik plus 10 kier plus dama kier oznacza zapowiedzi, zaręczyny, ogólnie przygotowania do ślubu. A dama kier odwrócona to twoje obawy są, bo bardzo chcesz, ale się boisz ;) I gdzieś te obawy dominują (inaczej kart byś nie stawiała). To teraz tylko gratulować :) i życzyć szczęścia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Kochane, słuchajcie mam pytanie dotyczące rozkładów ogólnie i tego mojego konkretnego, powyższego rozkładu. Ponieważ rozkładałam te karty z okazji swoich 30 urodzin, z myślą o rozpoczynającym się dla mnie kolejnym roku życia, miałam "na oku" pewnego obcokrajowca i nawet po głowie chodził mi pomysł wyjazdu z Polski, żeby zamieszkać bliżej niego (ale nie z nim) i zweryfikować to co gdzieś przez internet zaczynało się dziać. Sprawy potoczyły się tak, że w dniu swoich urodzin poznałam kogoś innego, pół-obcokrajowca mieszkającego od dawna w moim mieście. Od razu między nami zaiskrzyło. (Kabałę stawiałam około tygodnia po moich urodzinach, czyli po poznaniu tego "nowego"). Spotkałam się z tym "nowym" kilka razy i wyjechałam na moment z Polski w celu weryfikacji tego "starego". Weryfikacja okazała się negatywna, tzn. zdecydowałam, że tamten mieszkający za granicą jest nie dla mnie, tym samym wybiłam sobie pomysł emigracji. Wróciłam do Polski, relację tamtą zagraniczną zakończyłam, rozwijam i kontynuuję znajomość z moim "nowym", lokalnym pół-obcokrajowscem.

 

Pytanie brzmi, czy stawiając kabałę ogólną, tą pierwszą, gdzie wyszedł obok mnie mężczyzna, mógł już wtedy pojawić się ten nowiutki mężczyzna? Były wtedy już między nami iskry, ale to było tak bardzo nowe i ja jeszcze wtedy myślałam o weryfikacji tego z zza granicy. Przy stawianiu kabały sprawdzającej na miłość nie nadawałam w "rozmowie z kartami" szczególnych cech mężczyźnie, nie konkretyzowałam go, bo nie chcę nadawać temu cech manipulacji. Czyli nie było intencji typu "karty, powiedzcie mi co będzie między mną z Panem X z zagranicy ;)" raczej "co będzie z mężczyzną, który jest przy mnie, jest mną teraz zainteresowany". Karty wyszły mi fajne, ale nie wiem, czy nie zagalopowałam się w interpretacji. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widocznie karty pokazały Ci tego nowego, z którym obecnie rozwijasz znajomość. A czemu nie zapytałaś konkretnie, nawet z imienia kart? Jak się stawia ogólnie to i ogólnie wychodzi, a jak chcesz sprawdzić konkretną relację to pytaj karty uczciwe, np. jak potoczy się relacja z Panem X? I wtedy rozkład pyk na stół i wszystko jasne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapytałam konkretnie, bo się bałam odpowiedzi negatywnej :)

 

Przykładowo co robić, jeśli wróżka rozłoży mi karty na miłość i oznajmi, że ukochany kocha tylko siebie a mnie oszukuje? Przecież nie jest miło coś takiego usłyszeć. I co robić dalej? Po otrzymaniu takiej informacji trudno wrócić do tego co było i się nie przejmować, z drugiej strony ufać wróżce w 110% i relację kończyć, czy mimo wszystko kontynuować?

 

Chyba jak każdy chciałabym, żeby wszystko wyszło pięknie i poszło dobrze. Ogromnie pragnę stworzyć przyszłościowy związek, założyć rodzinę i sprowadzić na świat dziecko. Tylko tego właściwego Pana do mojego planu nie mogę odnaleźć. Ciągnie mnie w stronę kart i zaraz rozłożę kabałę na nowego Pana :)

 

Ściskam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie po to stawiasz karty żeby zweryfikować wszystko :) Pewnie, że każdy chce, ja też lubię tylko pozytywne wiadomości, jak zazwyczaj pytam o pracę :) Ale też wolę wiedzieć, że nic z tego nie będzie, że to jeszcze nie czas :) Tylko zapytaj konkretnie o niego :) Czasem karty pokazują, że to przez nas coś się może nie ułożyć... albo że nasz partner ma kogoś na boku... Zawsze lepiej wiedzieć niż być oszukiwanym :) Oczywiście nie można kartom ufać na 1000000%, bo to tylko karty i lubią robić psikusy, dlatego nigdy sama sobie ich nie stawiam.... Mogę Ci podać przykład z mojego życia. Pewnego lata poznałam chłopaka, od razu wiedziałam, że to ten, ale dla pewności zapytałam pewnej sprawdzonej wróżki co będzie z tą znajomością. I ona mi powiedziała, że nic nie wyjdzie, że nie będziemy razem i podała kilka tam powodów zerwania. I co? I tak ze sobą zrywamy, że w przyszłym roku ślub bierzemy :P Dlatego nie zawsze trzeba się sugerować kartami :) Bo życie jest życiem i pisze własne scenariusze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...