Skocz do zawartości

Na granicy romansu (ZWERYFIKOWANY)


Gość grimmoire

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czy on ma ochotę na romans - as kielichów - oj ma, i nie tylko na romans ale rodzą się w nim głębsze uczucia

2. Czy ja mam ochotę na romans - królowa buław - no pewnie że tak, może nawet większą niż on w sensie cielesności, bo jak pisałam u niego wychodzą bardziej uczucia a u Ciebie popęd ;)

3. Czy on wie jak go postrzegam - 2 kielichów - wie, ewidentnie macie się ku sobie

4. Co go powstrzymuje przed inicjacją - diabeł - wie, że to jest niemoralne, przecież ma dziewczynę, tak? więc wejście w romans z Tobą to przecież zdrada ale myślę, że jednak się nie powstrzyma, bo ten diabeł pokazuje właśnie, że faktycznie bardzo jest "napalony"

Odnośnik do komentarza

To właśnie diabeł mówi o ogromynym pragnieniu bycia z drugą osobą, ale i ograniczeniach. Diabeł wskazuje, że taki związek nie ma racji bytu. Cała ta sytuacja napawa wielką frustracją. Myślę, że jedna ze stron będzie chciała się wycofać. Będzie to ponad jej siły.

Odnośnik do komentarza

1. Czy on ma ochotę na romans - as kielichów -już od samego patrzenia na Ciebie jego dusza się raduje. Jest zakochany.

2. Czy ja mam ochotę na romans - królowa buław - jestes zdecydowana na romans! (Królowa Buław ma charakter bardziej kochanki niż żony).

3. Czy on wie jak go postrzegam - 2 kielichów - wie, Twoje emocje górują nad rozumem ;) Wasze uczucia są odwzajemnione.

4. Co go powstrzymuje przed inicjacją - diabeł - symbol romansu, symbol pokusy nie do odparcia, obsesyjne myśle o zbliżeniu. Powstrzymuje go morale.

Mimo wszystko nie zapytałaś kart czy dojdzie do romans...

Odnośnik do komentarza
Mimo wszystko nie zapytałaś kart czy dojdzie do romans...

 

Nie zapytałam... dopiero sama próbuję ułożyć sobie to w głowie. Oboje jesteśmy zajęci, ale on nieformalnie, ja już formalnie... poza tym samo ryzyko romansu zmusza do refleksji nad obecnymi związkami. Nie wspominając o tym, co dalej, jeśli.. Aspekt moralny u siebie pomijam jako oczywisty..

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...