Skocz do zawartości

Na pana końca roku ( poznanie się + kontakt ).


pretoria

Rekomendowane odpowiedzi

Weryfikacja pod koniec grudnia lub w styczniu.

 

Wpadł mi w oko pewien facet, który studiuje na tej uczelni co ja. Stąd pytania :

 

Czy do końca roku się poznamy? głupiec, as buław, as mieczy

Szanse na poznanie się będą, ale mogą zostać niewykorzystane, także stawiam, że się nie poznamy. W głupcu widzę, że oboje zwrócimy na siebie uwagę, w asie buław, że będziemy chcieli wykonać ruch, ale nie dojdzie do tego. Tak jakby coś stanęło na drodze.

 

Dlatego poniższe pytanie mija się nieco z celem ( wg powyższej interpretacji )

 

W jakich okolicznościach? świat, umiarkowanie, 5pucharów -> Cesarz

Świat skojarzył mi się z internetem. Albo kontakt internetowy, albo będziemy siebie podglądali - nic poza tym. Choć 5 pucharów oznacza również chęć wprowadzenia zmian w życiu uczuciowym.

 

Czy do końca 2014 będziemy się kontaktowali ( miałam na myśli internet )?rycek buław, królowa buław, kochankowie, as buław -> kochankowie

No, no... większość buławów także ruch. Kontakt jak najbardziej możliwy i będzie się fajnie rozwijał.

Edytowane przez pretoria
Odnośnik do komentarza
Czy do końca roku się poznamy? głupiec, as buław, as mieczy

W asach widze szanse ...głupiec to poczatek wiec jak najbardziej.

W jakich okolicznościach? świat, umiarkowanie, 5pucharów -> Cesarz

Prawdopodobnie w czyms Ci pomoze...

 

Czy do końca 2014 będziemy się kontaktowali ( miałam na myśli internet )?rycek buław, królowa buław, kochankowie, as buław -> kochankowie

Buławy to ruch... działanie...wiec pewnie tak

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

możecie się poznać przez Internet lub w miejscy, w którym oboje często przebywacie.

Kontakt może być i to z obu stron: rycerz buław jako wiadomość, królowa buław jako kobieta aktywna/zabiegająca. Dalej chyba odpuścisz albo on...

Odnośnik do komentarza

Odp 1. Poznacie sie, głupiec, as buław, as mieczy to początek nowej znajomości.

Odp 2. Skąd się tam wziął tam ten cesarz, jak to liczysz? Otóż nadejdzie taki moment, że któreś z Was (skłaniam się ku Tobie ;)) wyzbędziesz się granic i w akcie desperacji zainicjujesz rozmowę niby dyplomatycznie.

Odp 3. Randka i jeszcze wiecej...

 

:)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Odp 2. Skąd się tam wziął tam ten cesarz, jak to liczysz?

 

Świat 21

Umiarkowanie 14

5 pucharów 5

SUMUJĄC 40 -> 4+0=4, czyli cesarz :P Według BH

 

 

Dziękuję Wszystkim :buziak:

Podczas weryfikacji wrócę z punktami.

 

Gorzej jak tu tylko moje nadzieje wylazły :P

Odnośnik do komentarza

Czy do końca roku się poznamy? głupiec, as buław, as mieczy

Myślę, ze będzie ku temu okazja ale nie o takie "poznanie" Ci chodzi. Ten As mieczy to raczej nic z tego więcej nie będzie? Może stracona okazja?

 

W jakich okolicznościach? świat, umiarkowanie, 5pucharów

będziecie się mijali w jakimś miejscu publicznym ale nie za wiele uwagi sobie poświecicie. W 5 pucharów jest wszak rozczarowanie. MOże to być podglądanie w internecie...

 

Czy do końca 2014 będziemy się kontaktowali ( miałam na myśli internet )?rycek buław, królowa buław, kochankowie, as buław -> kochankowie - Tu jakś wymiane informacji bym widziała i to dość intensywną. To może być droga do poznania pana.

Odnośnik do komentarza

Czy do końca roku się poznamy? głupiec, as buław, as mieczy

Myślę, że natrafi się jakaś okazja :)

 

 

W jakich okolicznościach? świat, umiarkowanie, 5pucharów -> Cesarz

Może będziesz w czymś potrzebowała pomocy i ją dostaniesz - od niego albo zwrócisz się z takim pretekstem.

 

Czy do końca 2014 będziemy się kontaktowali ( miałam na myśli internet )?rycek buław, królowa buław, kochankowie, as buław -> kochankowie

Myślę, że tak.

Odnośnik do komentarza

Czy do końca roku się poznamy? głupiec, as buław, as mieczy

Wg mnie tak :) a przynajmniej bd na to spora szansa :)

Dlatego poniższe pytanie mija się nieco z celem ( wg powyższej interpretacji )

W jakich okolicznościach? świat, umiarkowanie, 5pucharów -> Cesarz

A mnie się wydaje, że gdzieś na uczelni, ktoś Was poza (wspomniana koleżanka?)

Czy do końca 2014 będziemy się kontaktowali ( miałam na myśli internet )?rycek buław, królowa buław, kochankowie, as buław -> kochankowie

Zdecydowanie tak :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

No i weryfikacja nastąpiła szybko ;) Choć nie ukrywam, że nieco postanowiłam losowi pomóc :P

 

1. Poznaliśmy się dziś.

2. Sporo z Was pisało, że on mi w czymś pomoże. Odwracając osoby i naciągając nieco tą pomoc można uznać, że ja jemu pomogłam, bo ustąpiłam mu kawałka ławki ( z tego względu, że ma złamaną nogę ) :lol_na: Do tego podczas rozmowy zaproponowałam materiały z tamtego roku ( jesteśmy na tym samym kierunku ).

Drugą opcją jaką opisałyście jest poznanie się w miejscu, w którym często bywamy, fakty było to na uczelni :P

 

Co do punktu 3 to wrócę z weryfikacją, choć już nie mam takiego parcia. Mam na tyle zepsutą głowę, że jak już kogoś poznam to przestaje mi się podobać mimo, że rozmawiało się z nim świetnie i ma ciekawą osobowość. Zobaczymy jak to będzie.

 

Dziękuję Wszystkim :buziak:

Edytowane przez pretoria
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Czy do końca roku się poznamy? głupiec, as buław, as mieczy

Poznaliśmy się na drugi dzień od położenia kart

 

W jakich okolicznościach? świat, umiarkowanie, 5pucharów -> Cesarz

Na uczelni

 

Czy do końca 2014 będziemy się kontaktowali ( miałam na myśli internet )?rycek buław, królowa buław, kochankowie, as buław -> kochankowie

Kontaktu brak, jedynie nieraz jak rozmawiam z kimś z jego roku to się albo przysłu****e albo uśmiecha, spogląda.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...