Skocz do zawartości

Moja zmora (angielski) (ZWERYFIKOWANY)


pretoria

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem wyjątkowym tępakiem jeśli chodzi o angielski. Zawsze twierdziłam, że jeśli ktoś chce ze mną porozmawiać niech nauczy się polskiego.

Chociaż raz na imprezie tak się wkręciłam w angielski, że nawet do Polaków mówiłam w tym języku, no ale w takim stanie nie pójdę na test przecież :P

 

W tym semestrze mam 3 testy pisemne i 1 ustny.

 

Z 4egzaminów są tylko punkty i później jest wystawiana 1 ocena, trzeba dostać 3 by zaliczyć semestr.

 

Jak pójdzie mi test w I terminie ? moc, umiarkowanie, wisielec, 8mieczy

W 8 mieczy widać moje złe myślenie. Jakieś punkty na pewno uzyskam, na ile się wyuczę, tyle dostanę.

w II terminie? kapłanka, wisielec, 7mieczy

Tutaj będzie gorzej. Jakieś ściągi się wkradną :)

w III terminie? 9mieczy, giermek pucharów, 9denarów

Lęk, zamartwianie się, ale jak dla mnie ten test pójdzie mi najlepiej.

Ustny? 8mieczy, królowa pucharów, 6denarów, 2buław

Sądzę, że Pan będzie próbował mnie wyciągnąć na więcej punktów. Jak zobaczy, że czegoś nie rozumiem użyje innych słów. Nie będzie najgorzej, choć ba początku pewne zwątpienie.

Jaki będzie końcowy wynik wszystkich egzaminów? 5pucharów, 10pucharów, giermek buław, rycek mieczy

Stawiłabym na to, że będzie mi brakowało kilku punktów do 3 i czeka mnie poprawka, którą przejdę bez szwanku.

Czy zaliczę semestr? król buław, głupiec, 2mieczy, cesarzowa, pustelnik, król pucharów

Z pewnymi trudnościami, ale tak.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Jak pójdzie mi test w I terminie ? moc, umiarkowanie, wisielec, 8mieczy

Coś tam napiszesz ale rewelacji nie bd. Niby się przygotujesz (siła) ale jednak czegoś tam zabraknie, zrobisz tzw 'głupie błędy'
II terminie? kapłanka, wisielec, 7mieczy

Na bank bd ściągała :D także powinno pójść ;)

w III terminie? 9mieczy, giermek pucharów, 9denarów

A tu wg mnie się do nauki przyłożysz i możesz nawet 4 dostać ;)

Ustny? 8mieczy, królowa pucharów, 6denarów, 2buław
Coś pościemniasz, ktoś z odpytujacych Cię lekko nakieruje i pójdzie :)
Jaki będzie końcowy wynik wszystkich egzaminów? 5pucharów, 10pucharów, giermek buław, rycek mieczy
Zdasz. Nie na tyle, na ile byś mogła ale zadowolona powinnaś być.
Czy zaliczę semestr? król buław, głupiec, 2mieczy, cesarzowa, pustelnik, król pucharów
Kolorowo nie bd, więcej chyba ściemniania i proszenia niż wiedzy. Ale w sumie dostaniesz 'wybłaganą trójczynę' ;)

 

Powodzenia :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Test 2 -> zabrakło 10pkt do otrzymania połowy maksymalnej ilości punktów...

 

Istnieje możliwość, że jeśli napiszę kolejny na 99% to zdałam, jeśli nie, będę musiała zaliczyć 1, którego nie pisałam. No, a jeśli nie uzyskam wymaganej ilości punktów z dwóch testów to poprawka w styczniu....

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

trzeci termin powinien wypaść lepiej niż te dwa ostatnie.

ustny jest z reguły łatwiejszy od pisemnego, ale możesz poczuć się przyblokowana. W ostateczności jednak zaliczysz.

 

semestr powinnaś zaliczyć, uzyskasz to minimum, z którego będziesz bardzo zadowolona. Szybko się odetniesz od tego i przejdziesz do innych rzeczy.

 

 

ale jak się nie pouczysz, to karty nabiorą innego znaczenia ;P

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...