Skocz do zawartości

Zła osoba parająca się czarną magią świadomie nas krzywdzi - bardzo proszę o pomoc!


Wiki_W

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowa i nie wiem czy to na pewno dobre miejsce ale bardzo potrzebuję pomocy, pokierowania. Ponad rok temu poznałam mojego ukochanego. Od pierwszego dnia nie mogliśmy się od siebie oderwać, od razu wiedzieliśmy że jesteśmy sobie przeznaczeni. Jeszcze nigdy się tak nie czułam, to może zabrzmieć śmiesznie ale pierwszy raz w moim 30letnim życiu zaczęłam gotować itp Tylko dla niego. Już po msc zaproponował mi wspólne mieszkanie. Przez jakiś czas mieszkaliśmy razem gdy postanowilismy zamieszkać w wielkim pięknym ale dość starym domu. Wtedy wszystko zmieniło się o 180 stopni. Po bardzo krótkim czasie zaczeło sie dziać bardzo źle, non stop się kłuciliśmy, on nie chciał nawet do mnie podejść a jak ja próbowałam go przytulić odskakiwał jak oparzony. Ja ciągle spałam, nie mogłam pracować, opadałam z sił, miałam coś na kształt depresji i zaczęłam wpadać w dziwne ataki Paniki. Zerwałam kontakt z matką z którą byłam bardzo zrzyta. On zrobił się dziwny nieobecny, oschły. Jeśli odwiedziali nas goście to tylko raz i potem nie chcieli juz wracac. Potem on postanowił odejść, tego samego dnia próbowałam popełnić samobójstwo, to było przerażające bo ja wtedy nie myślałam, robiłam to z uśmiechem na ustach, jakby to ktos robił za mnie. Gdyby on sie nie zoriętował nie było by mnie już tutaj. Lewdo mnie odratowali w szpitalu. Wróciłam po tygodniu i znowu było dobrze... przez ok tydzień potem znów zaczęło się walić. Od dłuższego już czasu miałam wrażenie złej energii tego domu. Wyprowadziłam się i po jakimś czasie wszystko minęło. Jakby nagle ktoś zapalił światło, wszystko wróciło do normy. Jednak on tam został i któregoś dnia zapytał mnie czy nie mam wrażenia że w tym domu jest coś złego? Nigdy o tym wcześniej nie rozmawialiśmy! Z miesiąca na miesiąc jest z nim gorzej jest coraz bardziej chory, wychudły i ma szarą cerę, sypią mu się wszystkie sprawy zawodowe (a całe życie świetnie sobie radził). Udało się też wyciągnąc z właścicielki domu że praktykowała czarną magię, choć twierdziła wcześniej że tylko biała. Raz gdy się zapomniała powiedziała "szatan jest moim przyjacielem...". W domu był radiesceta, powiedział że w domu nie ma 1 miejsca gdzie mozna by postawić łóżko (dom ma 300m). Wróżka nic nie wiedząc powiedziała że właścicielka para się czarną magią, że zadużyła sie w moim ukochanym i trzyma go tam na siłę i że zadna kobieta nie może się do niego zbliżyc. Dodatkowo za każdym razem kiedy on mnie odwidza dzieje się potem coś bardzo złego w moim życiu. Najdziwniejsze jest to że nie jesteśmy razem od 6 msc z jego inicjatywy jednak on nie chce odpuścić mówi że nie wie co się dzieje ale że nie może o mnie zapomnieć, szuka za wszelką cenę ze mna kontaktu. Ja wiem że on mnie kocha ale coś nie daje być razem. W trakcie pisania tego tekstu zadzwonił do mnie 2 razy! Raz już probowalismy wrócić do siebie i absolutnie wszystko zaczęło się walić w naszym życiu to był istny koszmar! Myślałam że tłumacze sobie to że on mnie nie chce ale to on teraz przychodzi do mnie po pomoc. Muszę jeszcze wspomnieć o mężu właścicielki, jest jakby nieobecny, ona mówi że ma depresję i trochę to tak wygląda, ale wygląda jakby po woli sie rozpadał. Kiedyś przyznała się że jej magia trochę się na nim odbiła. Powiedziała też że lepiej było by jakby umarł.

Błagam o jakąkolwiek pomoc, do kogo się udać? Jak się bronić? jakieś rytuały, talizmany? On wyprowadza się z tego domu za tydzień ale boję się że to nie wystarczy albo że właścicielka mu na to nie pozwoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka propozycji:

- jeśli czujesz, że to ten dom wyssał z Ciebie wszystkie energie, wejdź pod prysznic z odrobiną soli w dłoniach, obsyp ciało solą delikatnie, potem spłucz sól, wypowiadając słowa 'Oczyszczam się ze wszystkich złych energii';

- Następnie zapal białą świecę, kadzidełko i obejdź z nim swój pokój/mieszkanie, zatrzymaj się w drzwiach i powiedz 'Oczyszczam to miejsce ze wszystkich złych energii';

-Na koniec weź nożyczki, stań prosto, narysuj w powietrzu wokół siebie okrąg tymi nożyczkami, następnie wykonaj 'cięcie' przed sobą nożyczkami, z góry na dół, mówiąc 'Odcinam się od niechcianych sił i wszelkich złych energii' .

To potrwa góra kwadrans, a efekty sama na sobie odczułam od razu. Co jakiś czas okadzam swoje mieszkanie i siebie, dla podtrzymania efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Z jakiego jesteś województwa ? Gdybyś była ze śląska mogę ci pomóc. Z opisu wywnioskowałam wiele rzeczy, znam to bardzo dobrze bo druga połowa mojej rodzinki bawi się czarną magią, odstawiali coś takiego z moją matką. Jeśli ten radiesteta miał racje, to dom jest w całości skażony złą aurą. Tutaj zwykłe talizmany nie pomogą, w tym domu jest obecność demona. Potrzebujesz egzorcyzmów i bardzo silnej bariery, a najlepiej wykombinuj jak chłopaka stamtąd wyciągnąć. Daj znać na priv to ci coś doradzę i trzymaj się od tej kobiety z daleka. Gdy tam mieszkałaś byłaś prawdopodobnie pod wpływem demona, który służy tej kobiecie, tak samo jest teraz z twoim chłopakiem i jej mężem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
. Jeśli ten radiesteta miał racje, to dom jest w całości skażony złą aurą. Tutaj zwykłe talizmany nie pomogą, w tym domu jest obecność demona. Potrzebujesz egzorcyzmów i bardzo silnej bariery, a najlepiej wykombinuj jak chłopaka stamtąd wyciągnąć. Daj znać na priv to ci coś doradzę i trzymaj się od tej kobiety z daleka. Gdy tam mieszkałaś byłaś prawdopodobnie pod wpływem demona, który służy tej kobiecie, tak samo jest teraz z twoim chłopakiem i jej mężem.

Po pierwsze czemu od razu mieszasz w to demona ? człowieku żadna astralna istota nie kieruję się ludzką moralnością nawet anioły (z resztą anioły niejednokrotnie likwidowały ludzi macie tego opisy w prawie każdej kulturze która uznawała ich istnienie najfajniejszy przykład to Sataniel),po za tym jeśli to naprawdę demon to mam złą wiadomość raczej masz małe szanse się go pozbyć z swoim doświadczeniem a sam nie odpuści(czego oczekiwać po czystej destrukcji),magiem też zdaje się że nie jesteś żeby go do tego zmusić.Woda,sól i biała świeczka też w obliczu demona nic nie zdziałają (w ogóle na jakiej zasadzie miały by to zdziałać) owszem sól jest wykorzystywana w rytuałach egzorcyzmów ale jako "nośnik" że tak to nazwę "intencji" sama z siebie jest nic nie wartą przyprawą kuchenną.Jedyne co w tym wypadku mogę ci doradzić to mrop (mniejszy rytuał odpędzenia pentagramu) wykorzystaj wersje z "Magii współczesnej ". Ogólnie rytuał pozbycia się demona dla maga to też nie bułka z masłem najpierw trzeba takiego delikwenta ewokować do magicznego trójkąta a potem odpowiednimi środkami zmusić go do posłuszeństwa i ustąpienia a to nie łatwe bo jak już wspomniałem demony to czysta destrukcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w co wierzysz istnieje, jeśli wierzysz że ci to pomoże to pomoże, poza tym może i mam nieduże doświadczenie, ale mam styczność z tym ciągle i znam zachowania ludzi i innych istot, nie mam problemu z ich wyczuwaniem. Sól świetnie działa bo nieraz mi pomogła. Nie uznaje rytuałów, bazuje bardziej na potędze własnego umysłu i ewentualnie Onmyoudou - japońskie egzorcyzmy. Przypuszczam że pewnie i tak nie zrozumiesz. Każdy ma swoją drogę i swoje metody. :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha czyli według ciebie cała magia działa na zasadzie efektu placebo,a skoro mówisz że to efekt naszego umysłu to czemu mówisz koledze że sam talizman nie pomoże a w końcu liczy się chyba w co on wierzy według twojej logiki ? xD Sam się w tym momencie zdyskredytowałeś ponieważ nie ważne czy w takie istoty wierzysz czy też w nie nie wierzysz jeśli sobie wezmą za cel to marny twój los szczególnie że będziesz sobie wmawiać że to twój umysł (swoją drogą z doświadczenia już wiem że niektóre istoty fajnie go trują).Po za tym czy chcesz czy nie magia opiera się na rytuałach (nie mówię tu o machaniu wackiem nad siglami) które otwierają nam dojście do pewnych energii lub kontaktują nas z pewnymi istotami które możesz potem wykorzystać do swoich celów no ale na ten moment z twoim podejściem to niewykonalne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Gość

Jak podasz maila to wyślę Ci skrypt. Jesli ktoś robi magię na kogoś to owszem można to zniwelowac ale potem znowu to może wrócić. Miałam taki przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...