Skocz do zawartości

Jakie będą działania w tym tygodniu (ZWERYFIKOWANY)


Gość grimmoire

Rekomendowane odpowiedzi

Zamieszczaj tło przy każdym rozkładzie jak możesz, nie każdemu chce się skakać po tematach :)

 

Jakie będą jego działania w ciągu najbliższych 7 dni?

Kapłanka, Cesarzowa, As pucharów - suma Wieża

Jak na moje on coś czuje ale mocno się z tym hamuje. Podobasz mu się i tutaj chyba cała sytuacja wychodzi poza przyjaźń.

Będą rozmowy, miłe słowa, może nawet komplement ale ze względu na Waszych partnerów - łup, i znów może nie być odzewu.

Ale kontakt powinien być jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza

Jakie będą jego działania w ciągu najbliższych 7 dni?

 

Kapłanka, Cesarzowa, As pucharów - suma Wieża

-------Kapłan------Umiar--------Kapłan

-------------Słońce------Słońce

-------------------Wieża

 

 

Działań nie będzie, ale widać, że trzepnęło panem mocno;-) Jesteście jak dwie przyzwoitki, dlatego nie spodziewałabym się tu porywów namiętności. Ale chciałby...:-)

Odnośnik do komentarza

Jego działań brak. Ale jak patrzę na tę rozpiskę Davisy to się zastanawiam czy pod koniec tygodnia Ty czegoś nie nawywijasz ;-). Na początku tu widać mocno zaciągnięty hamulec, ale potem te słoneczka, wieża...może coś się wyklaruje.

Odnośnik do komentarza
Jeśli ktoś nawywija to ja :) ?

 

Nie wiem czy jesteś skora do wywijania. Ale w kartach widać kobiecą energię. Początkowo cierpliwą i wyczekującą, ale cesarzowa to już konkret. Na końcu as , w dodatku kielichów. Może jakiś impuls jednak pójdzie. Sama jestem ciekawa weryfikacji.

Odnośnik do komentarza

Brak jego działania, same kobiece karty. Ty będziesz o tym myśleć i liczyć że będzie jakaś aktywność z jego strony. Ani kapłanka ani cesarzowa to nie są zbyt moim zdaniem ruchliwe babska :) Jedna siedzi i druga siedzi wpatrzona w asika pucharów który byłby jakiś potencjałem uczuciowym... Ale z jego strony nic ciekawego się nie wydarzy. Nawet gdyby cesarzowa chciała to chyba kapłanka ją przystopuje do kontaktu.

Odnośnik do komentarza

Jakie będą jego działania w ciągu najbliższych 7 dni?

Kapłanka, Cesarzowa, As pucharów - suma Wieża

 

Moim zdaniem nie bedzie żadnych- suma Wieża.

W kartach widzę raczej Ciebie ,otwartą na Pana na kazdej płaszczyźnie( Kapłanka -duchowośc, Cesarzowa -cielesnosc) i z nadzieją na na wielkie uczucie(As Pucharów)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...