Skocz do zawartości

Chory pies


pretoria

Rekomendowane odpowiedzi

Z wetem już zadziałaliśmy, co prawda przez telefon, ale dostał odpowiednie leki i jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym.

 

Jaki jest jego stan?wieża,as denarów,9denarów

Nagle podupadł na zdrowiu, ale powoli zacznie z tego wychodzić.

Czy wyzdrowieje?7den,giermek den, 3,6,as buławy same

Jasne, powolutku do przodu, ale wszystko będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

już pierwsze dwie karty - 7 denarów + giermek denarów - wskazują optymistyczną wersję :)

buławy mogą wskazywać, że stanie się to w miarę szybko.

 

wieża + as denarów + 9 denarów zinterpretowałabym właśnie jako nagłe załamanie się zdrowia, ale po zażyciu lekarstw (as denarów) nastąpiła poprawa (9 denarów)

Odnośnik do komentarza

Z psiakiem już lepiej, dzisiaj wstaje, jest bardziej 'żywy'. Po wizycie u weta lub weta u nas dowiemy się co dokładnie mu dolega. Dalej stoję przy problemach gastrologicznych.

 

Dziekuję wszystkim za odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Gość paulinqa123
Z wetem już zadziałaliśmy, co prawda przez telefon, ale dostał odpowiednie leki i jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym.

 

Jaki jest jego stan?wieża,as denarów,9denarów

Nagle podupadł na zdrowiu, ale powoli zacznie z tego wychodzić.

no widac że jest po "przejściach" zdrowotnych/chorobowych, ale już powoli dochodzi do siebie as denarów no i rozwój do 9 denarów więc będzie dobrze :)

 

Czy wyzdrowieje?7den,giermek den, 3,6,as buławy same

Jasne, powolutku do przodu, ale wszystko będzie ok.

tak jak pisałam, wyzdrowieje, chwile to potrwa ale potem zdrowie znacznie się polepszy i odzyska wigor i siły
Odnośnik do komentarza

On je wszystko, oprócz słodyczy ( tzn czekolady, bo wszystko inne mu daje ). Począwszy od kapusty kiszonej, skończywszy na surowym mięsku, szynkach + jego karma.

Ostatnio nawet chciał zjeść moje słuchawki, wyciągałam mu dosłownie z gardła.

Edytowane przez pretoria
Odnośnik do komentarza
Gość paulinqa123

no własnie tutaj musicie go bardziej pilnować :/ podobno niestety szynka tez nie jest zbyt zdrowa dla psa... a kapusta kiszona? xd to chyba tez nei najlepszy pomysł ? i tak jeszcze sobie myśle... czy np nie zjadł jakiegos zakażonego surowego mięsa ? albo jakiegoś przedmiotu który utkwił w żoladku ?

Odnośnik do komentarza

Szyneczkę to on dostaje lepszą także czy niezdrowa ( ? ) i to nie kilogramami, a rzuci mu się kawałek. Kapusta kiszona jest zdrowa, on nigdy nie miał rewolucji żołądkowych, biegunki itp po kapuście. Najgorsza surowizna dla zwierząt to wieprzowina, której nie dostaje, a jak już to gotowaną.

Akurat w ten dzień nic z tych rzeczy nie zjadł. Ja stawiam na kawałek kartonu, który dostał do rozwalenia, może jabłko ( ogryzek ) Wyjątkowo tego dnia dostał bardzo mało naszego jedzenia, jakbyśmy coś przeczuwali.

Edytowane przez pretoria
Odnośnik do komentarza
Miło, ale nie wiem co moja mamińka na to :) Choć pewnie po chwili stwierdzi, że ok, ale w pakiecie z psem ;P

 

Ale ja już mam psa. Poza tym Ty znosisz do chaty jakieś inne dziwne zwierzęta. Nici z adopcji ;-).

Odnośnik do komentarza

Eh :( a już zaczęłam szukać nowych zwierzaków, do nowego domu :P

 

A wracając do psa, dziś w moczu pojawiła się krew. Od razu weterynarz, wszystkie badania + wizyta u weta w innym mieście.

Ostra niestrawność + choroba odkleszczowa.

Odnośnik do komentarza

pies mojego brata jadł tylko gotowanego kuraka i ryż, czasem z marchewką, na wszystko inne miał uczulenie , to bokserka była, jak zjadła coś innego to sterydy musiała dostawać bo się by zadrapała na śmierć, oby twój psiak miał jednak mniejsze wymagania co do diety

Ja teraz mam kota uczuleniowca, harcuje się po karku jak tylko zmienie karme lub złapie coś w domu, paranoja toto upilnować

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No to może weryfikacja raz jeszcze...

 

To nie było zatrucie pokarmowe, a skręt co jest bardzo groźne i często kończy się śmiercią. Teraz jest idealnie ( choć dopiero jutro będzie miał ostatnie badania ), ale pańcia jest strasznie panikująca...

Diagnoza dobrze postawiona, pies miał operację, wet był w szoku, że jeszcze żył.

 

Dziękuję Wszystkim za udzielenie się :buziak:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...