Skocz do zawartości

Wielka prośba o pomoc w interpretacji. (NARUSZA REGULAMIN)


Bezsenna__

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam chcialabym poznac interpretacje kart od innej osoby . Zadalam pytanie kartom "co mnie czeka i czy bede ze swoim obecnym partnerem. Dopiero zaczynam nauke i wydaje mi sie to troche skomplikowane. wydaje mi sie te rozklad chaotyczny i nic juz z niego nie rozumiem. Bede wdzieczna za pomoc :) wyczytałam ze pomimo wielu problemów i kłótni bedzie rozmyślanie o rozstaniu chęć oderwania sie i tęsknota za samotnością (walet trefl i walet pik) jednak pomimo tego nie dojdzie do tego. A dalej tak jakby nie ma żadnej wzmianki . Wokół mojego faceta tak jakby jakieś lewe interesy sie kręcą z jakimś dobrym przyjacielem i czeka go sprawa sadowa ale na koniec zakonczy sie dobrze. Widze Krola trefl tj moj ojciec ktory ma problemy w pracy ale pomoze mu jakis mlody mezczyzna. Dama pik tj tesciowa bedzie miala problemy z podroza ale tez widze ze kreci sie ona kolo mojego domu rodzinnego i ze wyglada na to ze bedzie urzedniczka w moim domu. a dalej tak jakby jakas duża wygrana i nadzieja na dziecko i małżeństwo (wiarę da mi jakby kobieta z rodziny chyba matka dama trefl ) ale nie wiem czy te plany o rodzinie to sa związane z tym moim obecnym partnerem czy tu chodzi już zupełnie o kogoś innego...

Edytowane przez Ajsha
Brak zdjecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co taki rozbudowany rozkład na tak proste pytanie? Jeżeli chcesz wiedzieć czy będziesz z nim, to zrób sobie rozkład sprawdzający, który znajdziesz w dziale Rozkłady Klasycznych. Po pierwsze będzie on dużo łatwiejszy do interpretacji, a po drugie da konkretną odpowiedź. Jeżeli chcesz poznać swoją najbliższą przyszłość, ale tak ogólniej bardziej na dom, rodzinę, pracę itd,. w jednym połączeniu, to wtedy rób rozkłady tego typu :) Jeżeli to twoje początki z kartami, to na tak zadawane pytania baw się rozkładami sprawdzającymi :)

Edytowane przez karolka365
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...