Skocz do zawartości

Seria dla początkujących - opinie


Argmar

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem poznać opinię osób na temat książek z tej o to serii wymienionej w temacie. Zastanawiam się czy dadzą one prawdziwą podstawę teoretyczną tak aby przejść do bardziej wnikliwych książek. Szczególnie, że są w miarę tanie, a promocje także robią swoje. Jak przeglądałem fragmenty to są napisane nawet dobrze, dla takiego laika w sam raz.

 

Co sądzicie o tej serii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Zosiu :) Właśnie mam taki dylemat, że jestem chłonny wiedzy i jeszcze nie wiem w czym tak naprawdę chciałbym się bardziej zagłębiać, dlatego myślę o kupieniu paru książek z tej serii, dla mnie na początek w sam raz.

 

Jeśli ktoś ma jeszcze coś do dodania to chętnie poczytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem niektóre książki z tej serii i zastanawiam się, która z nich była najstraszniejsza w swej straszności. Najbardziej mocarna jest chyba "Wicca" Thei Sabin - autorka opisuje między innymi nowatorską metodę gaszenia świeczki przy pomocy gołego męskiego tyłka. Było też coś nt ołtarza z płyty nagrobnej i kilka innych bzdetów, ale nie czytałem dalej, bo bałem się o stan moich neuronów.

 

"Magiczne praktyki i rytuały" są podobne do książki Sabin, amerykański New Age leje się tam strumieniami, a rytuały uznałbym raczej za dość głupawe. "Hipnoza" też nie powala, podobnie jak książka o szamanizmie, w którym jedna bzdura goni drugą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przy okazji wspomnę jeszcze jakie mnie najbardziej interesują, bo tych książek jest troszkę zbyt wiele:

 

  1. Świadomie śnienie dla początkujących
  2. Projekcja astralna...
  3. Medytacja...
  4. Odczytywanie aury...
  5. Magia wahadełka...
  6. Obrona psychiczna...
  7. Rozwój mocy parapsychicznych...

Książki na zielono to oczywiście te co najbardziej mnie interesują, a dalej to wiadomo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...