Skocz do zawartości

Coo ucieszy i wzbogaci w uczuciach: grudzień-luty


Gość Linkinia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Linkinia

Nie układa mi się w sprawach uczuciowych. Od dawna nie mogę wejść w związek, nawiązuję same krótkie relacje i jak zwykle jestem zainteresowana kimś, kto nie jest zainteresowany mną i na odwrót.

Postanowiłam trochę pocieszyć się rozkładem ''co ucieszy i wzbogaci'' i zapytałam o uczucia w czasie od grudnia do końca lutego.

Proszę, pomóżcie ;) rozkład fajnie się sprawdzał stawiany ogólnie, w tym przypadku powinno być podobnie.

 

1. Co ucieszy i wzbogaci: wyleciał As denarów. Królowa kielichów.

Będę zadowolona emocjonalnie, nie powinnam w tym czasie czuć się samotna. Może opłaci się moja cierpliwość.

 

2. Co trzymać jak najbliżej siebie: wyleciała karta 4 mieczy. Król buław.

4 mieczy czytałabym tutaj jako otworzenie się na kogoś nowego. Mam nadzieję, że Król buław to pan, który się zjawi.

 

3. Na co wpływu mieć nie będę: 3 buław, Królowa buław --> HB Cesarzowa

Dwie opcje. Jedna pomyślna: W uczuciach powinno się trochę dziać, może pojawi się nowa znajomość albo już trwająca zmieni swoje oblicze. Nowe doświadczenia.

Druga zła: okaże się, że w jakiejś relacji jest inna kobieta.

 

4. Co zmienić mogę ja: As mieczy, król kielichów --> HB Mag

Swoje wymagania, wyobrażenia odnośnie przyszłego partnera. Odcinać się nie mam od kogo.

 

5. Co osiągnę, a czego się nie spodziewam: wyleciały 8 buław, rycerz buław. Wyciągnęłam: 3 mieczy, 2 kielichów, 3 denarów --> HB VIII Siła lub XVI Wieża, Rydwan

Tu bardzo ciekawie. Karty, które wypadły pokazują, że będzie się o mnie starał jakiś mężczyzna, z nim dość intensywna relacja. Następnie 3 mieczy jako rozczarowanie lub zranienie. A kolejne pokazują wg mnie dalszy bieg wydarzeń, czyli wyjaśnienie relacji i jej kontynuowanie, w zadowalającym mnie stopniu.

 

6. Stan uczuć na ten czas: Kapłan, paź mieczy --> HB Kapłan

Stabilnie, troszkę nerwów. Coś się jednak będzie działo.

 

7. Rada kart: Wieża, Świat, Rycerz kielichów --> HB Koło, Mag

Otworzyć się na nowe, może nawet złamać swoje zasady, korzystać z życia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...