Skocz do zawartości

Sytuacja zawodowa 2015 ZWERYFIKOWANY


Gość Euterpe

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po studiach i kilku praktykach, szukam stałej pracy w swoim zawodzie. CV zaczęłam wysyłać już praktycznie wszędzie, gdzie można. Obecnie trochę dorabiam, ale to nie jest na dłuższą metę.

 

---wiosna-----------lato------------------jesień--------------------------zima---

-- I Mag --------- XI Siła ---------- VI Kochankowie ------------- 2 miecze

 

styczeń: Giermek mieczy - może coś się pojawić, ale bardziej na okres próbny, dokształcanie się

luty: 2 puchary - podpisanie umowy o pracę

marzec: Królowa mieczy - kontynuacja

kwiecień: II Kapłanka - ciąg dalszy z poprzedniego miesiąca, poszerzanie wiedzy

maj: Król denarów - stabilna sytuacja finansowa

czerwiec: 2 miecze - albo zrezygnuję, albo nie będę do tego podchodzić emocjonalnie

lipiec: 2 denary - zechcę dorobić na boku :co:

sierpień: IV Cesarz - stabilnie

wrzesień: As mieczy - jeżeli nie zrezygnuję w czerwcu, to już pewnie tutaj; odcięcie się od posady

październik: 7 mieczy - poszukiwanie czegoś innego

listopad: 4 buławy - przesiadywanie w ciepłym domku; nadal brak pracy

grudzień: Król buław - wsparcie mężczyzny; może rozmowa kwalifikacyjna :co:

 

wiosna - wezmę sprawy w swoje ręce i podpiszę umowę o pracę

lato - kontynuacja tego, co było wcześniej

jesień - wahania, niepewność, zerwanie kontraktu

zima - brak pracy

Odnośnik do komentarza

Myślę ,że w lutym pojawi się opcja..zabawić możesz tam na max 3 msc..moze jakas probna umówa..Lipiec kojarzy mi się jakbys miala jakies dwie dorywcze prace albo dwie opcje pracy gdzie bedziesz musiała wybiera..Sierpień myślę,że spoko..Listopad i grudzień również..jakas posadka gdzies w biurze u jakiegos goscia..

Odnośnik do komentarza

Wiosna - poszukiwanie pracy, bedziesz pisac, wysyłac, rozwozić cv, zaliczysz kilka rozmoów o pracę.

Lato - Twoja determinacja w poszukiwaniu pracy przyniesie efekty, bedzie to praca ciężka, ale dajaca satysfakcję. Praca ze sportem albo produkcją.

Przełom jesieni/zimy. To bedzie dobry moment na zmiane pracy, gdyż odezwie sie ktos na Twoje cv, ale ze znaczym opoźniemiem. Praca z szeroko pojętym handelem.

Zima - Bedziesz misiała podjąc decyzje na którą pracę sie zdecydować.

Ogolnie: praca będzie. Powolne, ale skuteczne wspinanie się po szczeblach kariery.

3mam kciuki :)

Odnośnik do komentarza

Styczen- widać Twój upór w szukaniu pracy,jak tylko coś usłyszysz to zaraz pójdziesz się dowiedzieć o pracę, szukanie przez internet itp Możesz uczestniczyć w rozmowach kwalifikacyjnych

luty- Ktoś sie Tobą zainteresuje,odpowie-podpiszesz umowę

marzec- będziesz się wdrażała w obowiązki,czasami królowa mieczy = rozmowy kwalifikacyjne

kwiecien-pogłębianie wiedzy, doszkalanie

maj- możliwe,że jakiś zastrzyk finansowy, lub ktoś się odezwie (może pracodawca na jakieś poprzednie cv)

czerwiec -będziesz się zastanawiała czy przyjąć dodatkową ofertę,rozważanie za i przeciw

lipiec - ... i chyba się zgodzisz

sierpień-rozwój zawodowy, dobra sytuacja materialna

wrzesień-czas na podjęcie decyzji, co z tą ewentualną drugą praca

pazdziernik - szukanie czegoś dodatkowego/innego , uważaj,żeby nikt Cię nie oszukał

listopad -ciężka praca, ale dająca satysfakcję

grudzień-Tutaj pomoc innego faceta, może znajdziesz jeszcze lepszą pracę,albo sama sobie będziesz szefem ;)

Edytowane przez gucio19
Odnośnik do komentarza
Jestem po studiach i kilku praktykach, szukam stałej pracy w swoim zawodzie. CV zaczęłam wysyłać już praktycznie wszędzie, gdzie można. Obecnie trochę dorabiam, ale to nie jest na dłuższą metę.

 

---wiosna-----------lato------------------jesień--------------------------zima---

-- I Mag --------- XI Siła ---------- VI Kochankowie ------------- 2 miecze

 

 

styczeń: Giermek mieczy - może coś się pojawić, ale bardziej na okres próbny, dokształcanie się

Dokładnie jak napsałaś

luty: 2 puchary - podpisanie umowy o pracę

jak dla mnie spotkania umowa o ile, to raczej zleceniowa

marzec: Królowa mieczy - kontynuacja

być może praca przy boku Kobiety

kwiecień: II Kapłanka - ciąg dalszy z poprzedniego miesiąca, poszerzanie wiedzy

Dokształcanie sie czerpanie wiedzy od kogo doświadczonego;)

maj: Król denarów - stabilna sytuacja finansowa

Stabilnie lub zmiana protegowanego

czerwiec: 2 miecze - albo zrezygnuję, albo nie będę do tego podchodzić emocjonalnie

Wachania być może pojawi sie cos na horyzoncie i bedzie trzeba wybrać

lipiec: 2 denary - zechcę dorobić na boku :co:

tutaj możłiwy dodatkowy dochód lub zmiana pracy z chwili na chwile, może to być ta sama firma lecz inny oddział

sierpień: IV Cesarz - stabilnie

Stabilizacja zawodowa

wrzesień: As mieczy - jeżeli nie zrezygnuję w czerwcu, to już pewnie tutaj; odcięcie się od posady

Mnie As Meczy sygnalizuje kurs szkoleniowy ;)

październik: 7 mieczy - poszukiwanie czegoś innego

moim zdaniem ktoś może Ci próbować zaszkodzic, zagrac nieczysto...

listopad: 4 buławy - przesiadywanie w ciepłym domku; nadal brak pracy

U mnie ta karta pdpowiada iz mozliwa wspolpraca/spólka z kims

grudzień: Król buław - wsparcie mężczyzny; może rozmowa kwalifikacyjna :co:

możłiwa wspolpraca z męzczyzną którego znasz lub dzieki niemu

wiosna - wezmę sprawy w swoje ręce i podpiszę umowę o pracę

MAsz wszelke atuty aby ropocząć pracę

lato - kontynuacja tego, co było wcześniej

Pewnie kroczysz drogą zawodową

jesień - wahania, niepewność, zerwanie kontraktu

Wybór pomiędzy dwiema opcjami/osobami

zima - brak pracy

Dezorientacja, błądzenie po omacku szukanie czegoś innego zawieszenie pracy na jakiś czas

Odnośnik do komentarza

--wiosna-----------lato------------------jesień--------------------------zima---

-- I Mag --------- XI Siła ---------- VI Kochankowie ------------- 2 miecze

 

Najlepszy okres na poszukiwania to zdecydowanie wiosna i lato w lato jakbyś miała największe szanse

 

styczeń: Giermek mieczy - chyba nie do końca będzie Ci pasowało to może zostać Ci zaproponowane

luty: 2 puchary - pojawi się coś co Ci się spodoba

marzec: Królowa mieczy - zawalczysz o to żeby otrzymać tę pracę

kwiecień: II Kapłanka - moim zdaniem tu masz szansę coś zacząć

maj: Król denarów - jeśli tu byś dostała szansę na pracę to możesz zacząć zarabiać już pierwsze pieniądze

czerwiec: 2 miecze - tu bym dołożyła bo nie wiadomo o co dokładnie chodzi, ale jakby jakiś dylemat albo rozstanie?

lipiec: 2 denary - dylemat, dorabianie?

sierpień: IV Cesarz - odpoczynek

wrzesień: As mieczy - wydaje mi się, że może jakiś nowy pomysł, dokształcenie

październik: 7 mieczy - chwila zwątpienia?

listopad: 4 buławy - nowe możliwości

grudzień: Król buław - ponowne działania

 

wiosna - szansa na coś, nowe pomysły

lato - pewność siebie, działanie

jesień - wahania, niepewność

zima - mało korzystny okres

Odnośnik do komentarza

Wiosna- dostaniesz pracę:)

Lato- będziesz pracować i to na dużych obrotach;)

Jesień- tutaj troszkę zwolnisz tempo, skupisk się na sprawach damsko- męskich, po czasie stwierdzisz że praca nie jest satysfakcjonująca

Zima- rozwiązanie umowy o pracę lub przetrzymanie jej z rozsądku

Odnośnik do komentarza

widze to podobnie jak Ty, ale końcem roku w 4 buław ja widze nową umowę którą wywalczysz własnym staraniem i nowy szef jako Król buław. Może cenić sobie przebojowość i odwagę więc pamiętając o tym zadziałaj odpowiednio by dobrze wypaść :-). Powodzenia i wszystkiego dobrego życzę :slonko:

Odnośnik do komentarza

 

---wiosna-----------lato------------------jesień--------------------------zima---

-- I Mag --------- XI Siła ---------- VI Kochankowie ------------- 2 miecze

 

styczeń: Giermek mieczy - Tu może być również Twoja niezdecydowana postawa i pojawić się coś niekoniecznie w Twoim kierunku

luty: 2 puchary - podpisanie umowy o pracę

marzec: Królowa mieczy - energiczne działania

kwiecień: II Kapłanka - pociągnęłabym się do powiedzenia, że coś wniesiesz do tej pracy, ale również i coś z niej wyniesiesz

maj: Król denarów - ustabilizowana sytuacja finansowa

czerwiec: 2 miecze - obawa przed dokonaniem wyboru/ działaniem

lipiec: 2 denary - może pojawi się jeszcze jakaś propozycja pracy, lub tak jak napisałas Ty tego będziesz chciała

sierpień: IV Cesarz - dokładne wypełnienie zadań, osiąganie celów krok po kroku i ich uporczywa realizacja

wrzesień: As mieczy - nie wiem czy rezygnacja, ale spojrzysz na to z innego punktu, innej strony lub będziesz musiała bronić swoich racji, jakieś napiete stosunki

październik: 7 mieczy - jak zostaniesz w tej pracy to coraz częściej będzie pojawiała się nieczysta gra ze strony pracowników

listopad: 4 buławy - a ja bym powiedziała, że coś się ruszy ;) Otworzą sie drzwi przed Tobą, radość z efektów swojej pracy. Mogłaś dociągnąć, bo karta dość dwuznaczna i można ją odebrać tak jak Ty napisałaś:P

grudzień: Król buław - wg karta pokazała szefa

Edytowane przez pretoria
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość Euterpe

Weryfikacja!!!

 

styczeń: Giermek mieczy - intensywne poszukiwania, kilka rozmów, stres, złość z braku stałej pracy, starałam się też o stanowiska, które niekoniecznie były po moim kierunku, jedną ofertę odrzuciłam (było z nią coś nie tak...)

Edytowane przez Euterpe
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

marzec: Królowa mieczy -to przede wszystkim niezalezna i doswiadczona kobieta, sprytna i czarujaca ale takze inteligentna i wyrachowana ....myśle ze w tym miesiacu wykorzystasz swoje doświadczenia zebrane do tej pory. Bedziesz uparcie i ambitnie parła do przodu.

życze powodzenia :P

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

WERYFIKACJA!!!

 

marzec: Królowa mieczy - rozmowa kwalifikacyjna, po której dostałam pracę; pracodawca ceniący odwagę i przebojowość; na spotkaniu byłam wyluzowana, ale też nie brakło mi języka w buzi i na wszystko znalazłam odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

czerwiec: 2 miecze - pojawi się druga oferta, drugie źródło dochodu. Albo też poszukiwanie czegoś innego

lipiec: 2 denary - tu podobnie, coś dodatkowego, szukanie innej opcji

sierpień: IV Cesarz - stabilność

wrzesień: As mieczy - sprecyzowanie wymagań, oczekiwań., obowiązków

październik: 7 mieczy - szukanie, branie czegoś dodatkowego

listopad: 4 buławy - stabilność

grudzień: Król buław - nawał pracy,

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Euterpe

WERYFIKACJA!

czerwiec: 2 mieczy - miałam kilka odpowiedzi na CV, ale odmówiłam. Dobre porozumienie z znajomymi z pracy. Skupienie się na obowiązkach i staranne ich wykonanie, chociaż miałam wrażenie, że można by to zrobić jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Euterpe

WERYFIKACJA!

 

lipiec: 2 denary - poczułam się niepewna swojego stanowiska, zaczęłam rozglądać się za czymś innym, ale na tym poprzestałam.

 

sierpień: IV Cesarz - tutaj znacznie lepiej niż w lipcu, odzyskałam spokój, trzymam się terminów, wyrabiam się większymi i nowymi zadaniami.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Gość Euterpe

WERYFIKACJA!

 

grudzień - król buław- wysyłanie CV, agresywne zachowanie jednego z mężczyzn, które przelało czarę goryczy, przyparcie do muru przez króla buław, jeszcze gorsze warunki pracy

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość Euterpe

WERYFIKACJA!

 

---wiosna-----------lato------------------jesień--------------------------zima---

-- I Mag--------- XI Siła ---------- VI Kochankowie ------------- 2 miecze

 

Mag, Siła - praca

kochankowie, 2 mieczy - brak pracy

 

styczeń: Giermek mieczy - brak pracy

luty: 2 puchary - brak pracy

marzec: Królowa mieczy - praca

kwiecień: II Kapłanka - praca

maj: Król denarów - praca

czerwiec: 2 miecze - praca

lipiec: 2 denary - praca

sierpień: IV Cesarz - praca

wrzesień: As mieczy - praca

październik: 7 mieczy - praca

listopad: 4 buławy - praca

grudzień: Król buław - praca

 

 

dziękuje wszystkim :buzki:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...