Jump to content

mężczyzna z przeszłości i atakująca kobra


hexe_haze

Recommended Posts

Miałam sen:) Na początek powiem coś o moim życiu, co moim zdaniem może mieć związek. W tym śnie występował mężczyzna z przeszłości, moja dawna wielka, lecz niespełniona miłość. Minęło parę lat, ale wciąż zdarza mi się o nim myśleć. Aktualnie rozpada się mój związek z innym mężczyzną i, zmęczona sytuacją, znów wracam myślami do tamtego z przeszłości, nazwę go X.

Sen był taki:

Byliśmy (ja i X) gdzieś w górach, ale bardziej takich baśniowych, niż realnych. Były to nieprzyjemne, ostre skały. Mieliśmy jakieś ważne zadanie do wykonania. On poszedł w wyższe partie skał, nie wiem, czy miał tam czegoś wypatrywać, czy osłaniać... Ja zostałam na dole, miałam zabić węża. Była to kobra - zaatakowała mnie pierwsza. Początkowo traktowałam całą sytuację jak grę komputerową, na zasadzie - jak mnie zabije, to przecież dostanę nowe życie. Nagle uświadomiłam sobie, że to się dzieje naprawdę, że muszę uciekać. W tym momencie byłam w sypialni (w tej, w której teraz sypiam z - jeszcze obecnym - mężczyzną). Próbowałam robić uniki, ale wąż był szybszy i udało mu się ukąsić mnie w nogę. Dopiero wtedy mogłam go złapać i daleko odrzucić, był nagle bezwładny i bezbronny, tyle, że po moim ciele już rozchodził się jad... Ścisnęłam tę nogę i zaczęłam wołać o pomoc, ale czułam, że zawiodłam (głównie X).

Nie wiem, jak to interpretować, kto kogo tak naprawdę zawiódł, i kogo lub co może symbolizować ten wąż...? Proszę o pomoc. :)

Link to comment
Share on other sites

"Baśniowe" góry mogą oznaczać to, że bardzo często bujasz w obłokach. Marzysz - jak to się mówi - o "przenoszeniu gór" czyli, o nierealnych rzeczach. Jeżeli X poszedł w górę zostawiając cię samą z kiepską sytuacją może to oznaczać, że jest egoistą którego bardziej interesują wysokie luksusy, sława i pieniądze niż ty i twoja miłość. Moim zdaniem on tobą manipuluje. Wąż to prasymbol seksualny. Widok jego ostrzega przed podstępem i złośliwością prawdopodobnie. Ukąszenie węża ostrzega przed kłopotami z chytrością i przebiegłością. Moim zdaniem to są cechy X. Wijący się wąż ostrzega przed pokusami. Możliwe, że uda ci się je pokonać. Widok własnej sypialni oznacza rozczarowanie. Moja rada: daj sobie spokój z przeszłością. To co było - minęło i lepiej, aby nie wróciło. Znajdź sobie hobby które pomoże ci skoncentrować się na czym innym.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...