Skocz do zawartości

Nowe włosy -> dredy


pretoria

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku lat noszę się ze zrobieniem dredów. Obawiam się, że po 2tygodniach zechcę mieć przez chwilę rozpuszczone włosy... Do jako takiej weryfikacji nie jest pkt 3, także mogę go usunąć ;)

 

1. Jak będę wyglądała w dredach w moim odczuciu? 8buław, 4buław, 10mieczy

Na początku będę strasznie zachwycona i zadowolona, później przejdzie mi radosć.

2. Jak będę wyglądała w dredach w odczuciu innych? 8mieczy, as mieczy,2puchary

Zdania podzielone, wydaje mi się, że sporo osób uzna, że 'oszpeciłam' sobie włosy :P Ale znajdą się tacy, którym się spodoba.

3. Co będzie dla mnie lepszym rozwiązaniem?

- cała głowa w dredach - moc, rycek pucharów, 9pucharów

- kilka od spodu - 9pucharów, wieża, 8pucharów (wypadł głupiec)

Wg kart opcja nr 1.

 

Pytanie 4 i 5 dotyczy faceta, którego zbytnio nie znam, zamieniłam z nim kiedyś ze 3zdania :P

4. Czy X zgodzi się zrobić mi dredy? 6denarów, 2buław

Jak najbardziej.

5. Jaka będzie jego reakcja? 4mieczy, rydwan, rycek buław

Początkowo może zdziwienie lub uzna, że dawno nikomu nie robił dredów, 4mieczy oznacza również decyzje podjęte po dokładnej analizie, obliczenia, kalkulację. Później widać działanie.

 

6 dotyczy faceta, który mi się podoba, ale nie utrzymujemy kontaktu, cześć, cześć i tyle.

6. Co zmieni się w mojej znajomości z Y przez dredy? 9denarów, 9pucharów, 5buław, 2puchary, 3puchary

Może zacząć działać, jakiś fajny okres się szykuje. Tak jakby mogło się coś fajnego zrodzić.

Odnośnik do komentarza

1. Jak będę wyglądała w dredach w moim odczuciu? 8buław, 4buław, 10mieczy

robisz je pierwszy raz? Jeżeli tak, efekt może Cię dobić, ale pozytywnie (8+4+10=22) - 0 Głupiec z HB.

 

2. Jak będę wyglądała w dredach w odczuciu innych? 8mieczy, as mieczy,2puchary

może myśleli, że będzie Ci w nich znacznie lepiej; pomyślą, że uwolniłaś się z blokad

Z HB masz siłę, a to pozytywna karta :okok:

 

3. Co będzie dla mnie lepszym rozwiązaniem?

- cała głowa w dredach - moc, rycek pucharów, 9pucharów

- kilka od spodu - 9pucharów, wieża, 8pucharów (wypadł głupiec)

w drugiej opcji będziesz wracać do pierwszej, dlatego chyba się zdecydujesz na dredy na całej głowie

 

4. Czy X zgodzi się zrobić mi dredy? 6denarów, 2buław

tak, ale też przemyśli to wszystko, odświeży informację o technice ich robienia

 

5. Jaka będzie jego reakcja? 4mieczy, rydwan, rycek buław

wyrwiesz go z marazmu, ożyje natychmiast i niezwłocznie przystąpi do dzieła

 

6. Co zmieni się w mojej znajomości z Y przez dredy? 9denarów, 9pucharów, 5buław, 2puchary, 3puchary

na początku ciągła izolacja, ale później może coś się zmienić; może to będzie pretekst, aby Cię zagadać lub sama to zrobisz, bo poczujesz się pewniej. Jak już, to nadal widać relację koleżeńską.

Odnośnik do komentarza

Pretoria omijająć same karty..zajmuje sie fryzjerstwem alternatywnym..Oczywiście po dredach wcale włosów ścinać nie musisz..Można je potem wyczesać..cieżko bo cięzko ,ale wykonalne..Możesz również zrobić sobie "doczepki" z innych włosów,skręconych na dredki(naturalne czy syntetyczne)można już zakupić gotowce;p..Jest to alternatywna żeby zobaczyć jak mniej wiecej będziesz się w tym czuć..Jeśli dobrze to wtedy juz skręcasz swoje..Ważne jest to abyś udała się do kogoś kto konkretnie zna się na rzeczy:) no i przede wszystkim o dredy wbrew pozorom trzeba mega dbać..i ciagle dokręcac..;)

Mi też się dredy podobają acz kolwiek ja w nich nie korzystnie wyglądam i jestem warkoczykowa:D zmieniam jedynie kolory włosów w zależności co mi sie uwidzi:)

Odnośnik do komentarza

No właśnie ostatnio znalazłam filmik jak 'rozczesać' dredziochy dlatego postanowiłam się przełamać :D Ale znalazłam też piękną krótką fryzurę i stwierdziłam, że najpierw dredy, a później ta fryzurka, ale chyba bym się zapłakała.

O doczepkach myślałam, ale to podwójne wydanie kasy...

Warkoczyki też świetna sprawa :) Sama nieraz noszę, albo takie afrykańskie albo zwykłe cienkie, ale ja niestety mam tak, że po kilku dniach chcę chociaż na chwilę mieć rozpuszczone kudły. Ale na inny kolor nie mam odwagi, bo nie wróciłabym do naturalnego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...