Skocz do zawartości

Kiedy nastapi kontakt? (ZWERYFIKOWANY)


Lena75

Rekomendowane odpowiedzi

Burzliwa relacja...burzliwie zakończona.Łobuz sie odciął :) Postanowiłam juz nic nie robić :)

 

Kiedy nastąpi jego kontakt ze mną:

 

Grudzien - Gwiazda - mam nadzieje ,ale uwazam ze nic z tego

Styczeń - 5 Pucharów - nie nastąpi, za duzo nadal gniewu ,złosci i rozczarowania.

Luty - Królowa Mieczy - jak wyzej

Marzec - 2 denary - może się zastanawiac, ale zdecyduje ze nie.

Kwiecień- Królowa Denarów - nie bedzie kontaktu.

Maj - Kochankowie - moim zdaniem zdecydowanie nie

Czerwiec - 2 Puchary - nie czuję tu tej karty...odpowiada karcie Wisielec ( 2 +10) wiec jestem na nie.

Lipiec -Rycerz Mieczy - jestem na nie, ale jesli by sie cos zdarzyło to myślę ze bardziej narobi zamieszania, lub bedzie to coś uszczypliwego.

Sierpień - 10 Pucharów - TAK...ta karta daje podobno pozytywny wynik w kazdej sprawie ;P...moze pan dojrzeje do tego :)

 

Oczywiscie co miesiąc weryfikacja:)

Edytowane przez Lena75
Odnośnik do komentarza
w lutym 2015 może Cię korcić, aby napisać.

 

No moze bo ma urodziny...ale będę twarda:) nie napiszę :)

 

Na kontakt z jego strony obstawiam lipiec 2015, a miesiąc wcześniej możecie się jakimś cudem spotkać.

Tak bedzie prawdziwy cud ;P

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Grudzien - Gwiazda - będzie kontakt, choćby życzenia

Styczeń - 5 Pucharów - może po nadziejach z grudnia nastąpi rozczarowanie

Luty - Królowa Mieczy - podejdziesz na zimno do tematu

Marzec - 2 denary - kontakt jest mozliwy

Kwiecień- Królowa Denarów - kto wie, bo królowa denarów jest usatysfakcjonowana

Maj - Kochankowie - możliwy kontakt

Czeriwec 2 puchary - mozliwe spotkanie

Lipiec -Rycerz Mieczy - wyskoczy Ci jak Filip z konopii i narobi zamieszania

Sierpień - 10 Pucharów - tu masz pogodzenie sie z nim, spelnienie

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Linkinia

Grudzien - Gwiazda - możliwy kontakt

Styczeń - 5 Pucharów - nie

Luty - Królowa Mieczy - Ty możesz się odezwać.

Marzec - 2 denary - tak

Kwiecień- Królowa Denarów - możliwy

Maj - Kochankowie - raczej nie

Czerwiec - 2 Puchary - odezwie się

Lipiec -Rycerz Mieczy - odezwie się

Sierpień - 10 Pucharów - odezwie się

Odnośnik do komentarza
Kiedy nastąpi jego kontakt ze mną:

Grudzien - Gwiazda - mam nadzieje ,ale uwazam ze nic z tego.

Styczeń - 5 Pucharów - nie nastąpi, za duzo nadal gniewu ,złosci i rozczarowania.

Luty - Królowa Mieczy - jak wyzej

Marzec - 2 denary - może się zastanawiac, ale zdecyduje ze nie.

Kwiecień- Królowa Denarów - nie bedzie kontaktu.

Maj - Kochankowie - moim zdaniem zdecydowanie nie

Czerwiec - 2 Puchary - nie czuję tu tej karty...odpowiada karcie Wisielec ( 2 +10) wiec jestem na nie.

Lipiec -Rycerz Mieczy - jestem na nie, ale jesli by sie cos zdarzyło to myślę ze bardziej narobi zamieszania, lub bedzie to coś uszczypliwego.

Sierpień - 10 Pucharów - TAK...ta karta daje podobno pozytywny wynik w kazdej sprawie ;P...moze pan dojrzeje do tego :)

 

W lutym możesz być zła i możesz chcieć napisać co Ci lezy na serduchu...ale pohamujesz się chyba. maj zapowiada się ciekawie, może być zauroczeni się, rozmowy i spotkania, podobnie w czerwcu. Dalej również widać spotkania, rozmowy, także od maja a już na pewno od czerwca kontakty.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Kiedy nastąpi jego kontakt ze mną:

Grudzien - Gwiazda - mam nadzieje ,ale uwazam ze nic z tego.

Zyczeń nie było,ani spotkania twarzą w twarz, jednak mijał mnie samochodem ( dodam ze mieszka w innym mieście)

Styczeń - 5 Pucharów - nie nastąpi, za duzo nadal gniewu ,złosci i rozczarowania.

Luty - Królowa Mieczy - jak wyzej

Marzec - 2 denary - może się zastanawiac, ale zdecyduje ze nie.

Kwiecień- Królowa Denarów - nie bedzie kontaktu.

Maj - Kochankowie - moim zdaniem zdecydowanie nie

Czerwiec - 2 Puchary - nie czuję tu tej karty...odpowiada karcie Wisielec ( 2 +10) wiec jestem na nie.

Lipiec -Rycerz Mieczy - jestem na nie, ale jesli by sie cos zdarzyło to myślę ze bardziej narobi zamieszania, lub bedzie to coś uszczypliwego.

Sierpień - 10 Pucharów - TAK...ta karta daje podobno pozytywny wynik w kazdej sprawie ;P...moze pan dojrzeje do tego :)

Odnośnik do komentarza
5 pucharow to odnowienie kontaktow... wiec stawiam na to ,ze w styczniu moze cos ruszyc i kontakt predzej czy pozniej bedzie (2 denarów,2 pucharów)

 

Kochana....pan S jest bardzo dumnym facetem i bardzo upartym ...a do tego tchórzem :) Nie wiem doprawdy co by sie musiało stać zeby próbował sam z własnej woli w jakikolwiek sposób się skontaktować.:) No ale cóz...przeznaczenie bywa przewrotne ;) Zobaczymy:)

Odnośnik do komentarza

Kiedy nastąpi jego kontakt ze mną:

Grudzien - Gwiazda - nadzieja

Styczeń - 5 Pucharów - rozpamiętywanie przeszlości

Luty - Królowa Mieczy - chłód emocjonalny

Marzec - 2 denary - korespondencja

Kwiecień- Królowa Denarów - oziębłość

Maj - Kochankowie - spotkanie

Czerwiec - 2 Puchary - romantyczne spotkanie :-)

Lipiec -Rycerz Mieczy - ponownie zawróci Ci w głowie

Sierpień - 10 Pucharów - wrócicie do siebie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Kiedy nastąpi jego kontakt ze mną:

 

Grudzien - Gwiazda - mam nadzieje ,ale uwazam ze nic z tego

Zyczeń nie było,ani spotkania twarzą w twarz, jednak mijał mnie samochodem ( dodam ze mieszka w innym mieście)

 

Styczeń - 5 Pucharów - nie nastąpi, za duzo nadal gniewu ,złosci i rozczarowania.

Niestety styczeń minął mi na rozpamiętywaniu przeszłości z panem S ( rozkłady), w tym miesiącu miał też imieniny, zawsze o nim pamiętałam , ale nie tym razem.Nie złożyłam mu życzeń, więc być moze te 5 pucharów moze dotyczyć jego żalu że milczę ( ale ma to co chciał ;p).

 

Luty - Królowa Mieczy - jak wyzej

Marzec - 2 denary - może się zastanawiac, ale zdecyduje ze nie.

Kwiecień- Królowa Denarów - nie bedzie kontaktu.

Maj - Kochankowie - moim zdaniem zdecydowanie nie

Czerwiec - 2 Puchary - nie czuję tu tej karty...odpowiada karcie Wisielec ( 2 +10) wiec jestem na nie.

Lipiec -Rycerz Mieczy - jestem na nie, ale jesli by sie cos zdarzyło to myślę ze bardziej narobi zamieszania, lub bedzie to coś uszczypliwego.

Sierpień - 10 Pucharów - TAK...ta karta daje podobno pozytywny wynik w kazdej sprawie ;P...moze pan dojrzeje do tego :)

 

 

Styczeń - 5 Pucharów - może po nadziejach z grudnia nastąpi rozczarowanie

 

 

Grudzien - Gwiazda - możliwy kontakt

Styczeń - 5 Pucharów - nie

 

Grudzien - Gwiazda - nadzieja

Styczeń - 5 Pucharów - rozpamiętywanie przeszlości

Edytowane przez Lena75
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Luty - Królowa Mieczy -

Brak kontaktu. Na poczatku miesiąca dowiedziałam sie "nieciekawych" rzeczy na temat pana S - jego zachowanie wobec jego znajomych, rodziny ( przede wszsytkim dzieci ) bardzo mnie rozczarowało i wręcz zdenerwowało, no ale cóż, to jego zycie i jego wybory. W tym miesiąću miał też urodziny, ale milczałam konsekwentnie.

 

w lutym 2015 może Cię korcić, aby napisać.

korciło na poczatku miesiąca , ale po przemysleniu sprawy doszłam do wniosku ze nie warto...

 

Luty - Królowa Mieczy - podejdziesz na zimno do tematu

Na pewno mój stosunek do Pana S uległ znacznemu oziębieniu , bo nie ma dla mnie gorszego "grzechu" niz krzywdzenie własnych dzieci.

 

Luty - Królowa Mieczy - Ty możesz się odezwać.

Owszem korciło....w koncu miał urodziny, ale trzymałam sie swojej decyzji że bede milczeć.

 

W lutym możesz być zła i możesz chcieć napisać co Ci lezy na serduchu...ale pohamujesz się chyba.

Dokładnie..:) Byłam na niego zła i rozżalona za to jak traktuje swoje dzieci , ale nie bede sie komus wtrącać do zycia i uczyc jakie powinnien mieć relacje z dziecmi. To juz nie ta bajka , i nie ta relacja...

 

Luty - Królowa Mieczy - chłód emocjonalny

Zgadza się...coraz częsciej przejawia się uczucie obojetnosci.

Edytowane przez Lena75
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

W tym miesiącu nie nastapił zaden kontakt, ani mailowy, smsowy ani fizyczny.

 

Marzec - 2 denary - może się zastanawiac, ale zdecyduje ze nie.

Kwiecień- Królowa Denarów - nie bedzie kontaktu.

Maj - Kochankowie - moim zdaniem zdecydowanie nie

Czerwiec - 2 Puchary - nie czuję tu tej karty...odpowiada karcie Wisielec ( 2 +10) wiec jestem na nie.

Lipiec -Rycerz Mieczy - jestem na nie, ale jesli by sie cos zdarzyło to myślę ze bardziej narobi zamieszania, lub bedzie to coś uszczypliwego.

Sierpień - 10 Pucharów - TAK...ta karta daje podobno pozytywny wynik w kazdej sprawie ;P...moze pan dojrzeje do tego :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Burzliwa relacja...burzliwie zakończona.Łobuz sie odciął :) Postanowiłam juz nic nie robić :)

 

Kiedy nastąpi jego kontakt ze mną:

 

Kwiecień- Królowa Denarów - nie bedzie kontaktu.

Maj - Kochankowie - moim zdaniem zdecydowanie nie

Czerwiec - 2 Puchary - nie czuję tu tej karty...odpowiada karcie Wisielec ( 2 +10) wiec jestem na nie.

Lipiec -Rycerz Mieczy - jestem na nie, ale jesli by sie cos zdarzyło to myślę ze bardziej narobi zamieszania, lub bedzie to coś uszczypliwego.

Sierpień - 10 Pucharów - TAK...ta karta daje podobno pozytywny wynik w kazdej sprawie ;P...moze pan dojrzeje do tego :)

 

Oczywiscie co miesiąc weryfikacja:)

 

 

Kwiecięn - Królowa Monet....no i odezwałam się pierwsza....napisałam smsa....odzewu brak, moze to i dobrze jęsli ma byc znowu nieprzyjemny.

Odnośnik do komentarza

Na moje oko, jeśli już jakiś kontakt miałby być, to w lipcu. Rycerz mieczy mi zawsze kontakt pokazuje, szczególnie internetowy. Zastanawiałabym się jeszcze nad majem, ale tutaj trzeba było wyciągnąć dodatkową kartę, bo jak dla mnie sami Kochankowie pokazują czyjeś wahania, zastanawianie się, ale nie decyzję samą w sobie.

Odnośnik do komentarza

Grudzien - Gwiazda

Styczeń - 5 Pucharów

Luty - Królowa Mieczy[/b

Marzec - 2 denary

Kwiecień- Królowa Denarów

Maj - Kochankowie

Czerwiec - 2 Puchary

Lipiec -Rycerz Mieczy

Sierpień - 10 Pucharów

 

Kwiecień – Ty się odezwiesz (co już potwierdziłaś ;))

Maj – może być jakiś kontakt z Twojej strony (czy on ma urodziny czy coś w deseń w tym czasie?)

Czerwiec – znów czuję odzew

Lipiec – powinien być odzew ale na zasadzie lekkiej kłótni

Sierpień – cisza w eterze… Bo wszystko zostanie wykrzyczane w lipcu.

Odnośnik do komentarza
Kwiecień – Ty się odezwiesz (co już potwierdziłaś ;))

Maj – może być jakiś kontakt z Twojej strony (czy on ma urodziny czy coś w deseń w tym czasie?)

Czerwiec – znów czuję odzew

Lipiec – powinien być odzew ale na zasadzie lekkiej kłótni

Sierpień – cisza w eterze… Bo wszystko zostanie wykrzyczane w lipcu.

 

W maju to ja mam imieniny....on raczej niczego nie obchodzi... :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Po 3-miesiecznym milczeniu zadzwoniła do mnie psibziólka ( chyba juz obecnie była) pana S z zapytaniem czy mam z nim kontakt. Z tego co mi powiedziała , napisała niedawno niezobowiązujacego sms do S ( co słychac ?) na którego odpowiedziała jego "narzeczona że" S nie życzy sobie z nią kontaktu". No to Kinga sobie zadzwoniła do niej. Ta powtórzyła jeszcze raz to samo, więc Kinga poprosiła S do telefonu ze chce to w takim razie usłyszec od niego. I co? Powiedział ze nie zyczy sobie z nia żadnego kontaktu i ze ma mu dac spokój.

Rozmawiajac ze mna , powiedziała ze jest zdziwiona jego zachowaniem ,że wykasowała jego nr tel i ze jesli nawet kiedys znowu przyjdzie do niej biedny, samotny i opuszczony to mu ręki nie poda.

 

W tym kontekście jego kontakt ze mna tym bardziej wydaje sie mega fantazją.Skoro odsunał sie od kobiety której ufał, uwazał za przyjaciela, zwierzał sie ze wszystkiego, radził sie jej i była dla niego oparciem w trudnych chwilach ( to jego słowa) to ode mnie tym bardziej.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Czerwiec..... nie było kontaktu.

 

 

Kiedy nastąpi jego kontakt ze mną:

 

Czerwiec - 2 Puchary - nie czuję tu tej karty...odpowiada karcie Wisielec ( 2 +10) wiec jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Sierpień - 10 Pucharów - TAK...ta karta daje podobno pozytywny wynik w kazdej sprawie ;P...moze pan dojrzeje do tego :)

 

Myślę ze ostatni miesiąc mozna zweryfikowac :)

10 wskazywała by na poczatek nowego cyklu lub kontynuacje starego ale na wyzszym poziomie, no jednak nic z tych rzeczy :) Z perspektywy czasu i tego co sie stalo i nie stało uwazam ze te 10 Pucharów oznacza moje uwolnienie sie emocjonalne od tego człowieka. Juz na niego nie czekam, nie chce go...wręcz czuje do niego obrzydzenie.Mozliwe więc , że zaczynam nowy etap w życiu ale juz bez niego:) Jestem wolna od niego w kazdym aspekcie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...