Skocz do zawartości

Sen o dziewczynie


Stachu777

Rekomendowane odpowiedzi

Śniła mi się dziewczyna, którą znam i która bardzo mi się podoba, ale jej jeszcze o tym nie powiedziałem (w ogóle myślę że sporo nas łączy), wstydziłem się, ale zamierzam jej to powiedzieć przy najbliższej okazji… Wracając do snu, byliśmy prawdopodobnie na wyjeździe z innymi studentami (w rzeczywistości też się spotykamy na takich wyjazdach czasem). Pamiętam, że jak byliśmy sami, siedzieliśmy i rozmawialiśmy, ona w pewnym momencie pocałowała mnie w czoło, a potem położyła mi głowę na kolanach… Nie pamiętam ile to trwało, spędzaliśmy też czas z innymi, w większym gronie, ale te dwa momenty najbardziej mi utknęły w pamięci i widzę je cały czas i myślę o niej nie ustannie od kilku dni (od poprzedniego naszego wspólnego wyjazdu, a jeszcze przed tym snem).

Może ktoś wie, co to oznacza? Czy to dobra decyzja, żeby jej powiedzieć co czuję? Czy odwzajemni moje uczucie? Będę wdzięczny i z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, co to znaczy, kiedy samotnej kobiecie śni się mężczyzna. To znaczy, że na jawie będzie musiała jeszcze na niego poczekać. Zastanawiam się, czy w tym przypadku podobna interpretacja za zastosowanie... Dlatego bardzo jestem ciekawa weryfikacji z Twojej strony.

Może być też tak, że sen był wywołany przez Twoje ciągłe rozmyślanie o niej i jako taki nie niesie przepowiedni.

 

A tak poza tym - Stachu, tak czy inaczej zaproś ją na kawę, bo inaczej się nie dowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w moim przypadku ta interpretacja nie będzie analogiczna :) To nie jest przypadkowa kobieta, bo na pewno ją znam :) Rozmyślanie o niej też niewątpliwie miało wpływ, że pojawiła się we śnie :) Zastanawiają mnie tylko te gesty z jej strony... Tak czy inaczej zaproszę ją na kawę, mam nadzieję, że nie stchórzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wstępnie umówić z nią i zastanawiam się kiedy jej powiedzieć o tym, że mi się śniła i w ogóle, że mi się podoba myślę o niej itp... Znamy się w sumie już od 6 lat (z przerwami) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie to interpretuję, że będziemy razem, pocałunek w czoło symbolizuje, że będzie się o mnie troszczyć, a że położyła mi głowę na kolanach, to że będzie się czuła przy mnie bezpieczna i będzie jej dobrze ;) Może mało obiektywna (bardziej chyba subiektywna), ale mam nadzieję, że trafna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przekładaj tego snu na rzaczywistość.

Uważam, że pocałunek w czoło jest bardzo patetyczny i kojarzymi mi się z błogosławieństwem albo pocałunkiem Judasza. Tak nie całują się zakochani. Z mojej interpretacji mogę wywnioskować, że zostaniecie tylko przyjaciółmi.

Życzę Ci wszytskiego najlepszego i odwzajemnonego uczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie wierzę ezoteryce, jestem tu z przypadku i nie biorę tego poważnie :) Będę się jednak trzymał swojej "interpretacji" wierząc, że nam się uda być razem :) Właściwie w ogóle nie powinienem tu zaglądać, bo jestem katolikiem i ezoteryka jest sprzeczna z moją Wiarą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...