Skocz do zawartości

Gdzie zapodziały się kolczyki


Gość Noa20

Rekomendowane odpowiedzi

Po weekendowej imprezie w domu zapodziały mi się ulubione kolczyki.

Zastanawiam się gdzie mogą być bo dokładnie pamiętam, że kładłam je na półce.

 

4 buław, 10 buław , Królowa Mieczy, 8 buław

 

Po kartach wydaje mi się, że może znajoma niechcący szturchnęła szafką i wpadły za komodę lub sofę, która stoi obok.

Wieczorem poszukam.

Co myślicie?

Odnośnik do komentarza

Przeszukałam wszystkie możliwe miejsca w pokoju (i nie tylko) odsuwałam meble i nic.

Mam nadzieję, że może kiedyś przy okazji znajdą się.

 

Odnajdą się kiedyś?

 

6 mieczy, 7mieczy, 10 mieczy.

Nie. I nie mam co się łudzić.

Odnośnik do komentarza
Gość Marina33

4 buław, 10 buław , Królowa Mieczy, 8 buław

 

4 Buław - to pomieszczenie zamknięte , czyli dom/mieszkanie a nawet pokój . Z tym ,że 8 kijów to otwarte kontakty - czy koleżanka czasami nie przemyciła kolczyków do siebie do domu 10 kijów.

 

Ostatecznie szukaj koło drzwi , balkon, pod dywanem takie miejsca pokazują mi karty .

Odnośnik do komentarza
Gość paulinqa123

nie odnajdą sie, moja pierwsza mysl to taka ze ktos-kobieta je podkradła... ale jesli nie to moglobyc tak faktycznie ze zahaczyla, nawet nie zauwazyla, wpadly gdzies gleboko miedzy coś i ciezkobedzie znalezc i wyciagnac

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Dziewczyny,

Wszystko mi teraz pasuje: 4 buław to pokój (tu siedzieliśmy i tu były kolczyki), 10 buław to może przy wychodnym Mieczowa je szybko zawinęła (8 buław)- może przypadek a może nie, pożyczyła też książkę (ale to za wcześniejszym przyzwoleniem, która leżała na tej samej półće. Możliwe, że kolczyki przykleiły się do książki ^^. Ja już byłam po jednym za dużo i momentu wyjścia nie kojarzę :D

W Mieczowej wypada mi tylko jedna osoba z obecnych...

Potem 6 mieczy, które nieraz wcześniej wskazały mi miejsce zamieszkania Mieczowej, 7 mieczy i 10 to wiadomo. Eh.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...