Skocz do zawartości

Co myślicie o tym wyniku?


Bellcia

Rekomendowane odpowiedzi

1 jak on mnie widzi 7kije

2 jak wg niego ja go widzę 5kije

3 jakie uczucia pokazuje on na zewnątrz Moc

4 co na prawdę on czuje K pucharów

5 jak on widzi naszą relację As kije/Q kije/3puchary

 

Co on czuje- miłość/zauroczenie/lubienie.

K pucharów i Moc pasują, bo pan lubić popić i raczej jest zamknięty w sobie, ale uczuciowy. Czasami mu się wyrywa coś o uczuciach..

 

a co na przyszłość? Tylko randka-sex, czy jest szansa na coś więcej?

 

Co z pierwszymi dwiema kartami.. tu mam problem ogromny. Czy on mnie widzi jako swoją zdobycz, czy kogoś kto raczej go naciska, gnębi... owszem gdy zapytałam o intencje czuł się zagrożony (ale raczej tym że kpie z niego), po jakimś czasie znowu był blisko, ale boi się rozmów o uczuciach.. boi się wyśmiania, czy ze popsuję mu kawalerskie życie? ten król to mi pasuje na kogos uczuciowego strasznie

Odnośnik do komentarza

Nie jesteśmy w związku.

On jest takim cielakiem. Nie wiem jakie są jego intencje

Dotykał obejmował. Gdy zaczynałam rozmowy nagle uciekał, uciekał też gdy pytałam o jego intencje. Wtedy wyparł się dotyku, obraził mnie i uciekł. Potem jednak po jakimś czasie zaczął się znowu był dotyk, zaczepianie, bo gniew mu minął i znowu zrobiło się słodko. To on zaczepiał i znowu uciekał gdy ja zaczepiałam. Zaczepiał zawsze stojąc przy mnie. naciskał tym staniem, bym to ja zaczęłam z nim rozmowę. Nie podjęłam rozmów do tej pory. Kontakt się urwał, gdyż już fizycznie nie możemy się widzieć

Nie ma nikogo obecnie i nie jest też nikim innym zainteresowany.

Odnośnik do komentarza

Bellcia, żeby taki post wstawić, musisz mieć 100 innych, więc zanim zadasz pytania, które nie są do zweryfikowania, powinnaś najpierw wykazać się i pointerpretować inne rozkłady:-) Wówczas będziesz mogła załączać rozkłady do interpretacji, których nie można zweryfikować (Twojego się nie da, bo dotyczy uczuć osoby trzeciej)

Odnośnik do komentarza

W takim razie... czy mogłabym prosić o usunięcie wątku i tego poprzedniego też...bo ktoś zapytał mnie o aktuana sytuację i bardzo niepotrzebnie się wynurzyłam dla cełów wyższych :)

Nie znam się na kartach aż tak i nie chcę się w to wgłebiać dostałam taki rozkład od kogoś innego kto nie chciał do końca zinterpretować. Dużą cześć o swoich kartach znalazłam w necie, ale zostałam z tym praktycznie sama.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...