Jump to content

Coś strasznego


Robert22

Recommended Posts

Śniły mi się wypadajace zęby a właściwie to dwa górne siekacze które póżniej oglądałem i wydawały sie popsute...

Nie bede opowiadał całego snu bo bym was zanudził ponieważ pamiętam i widze swoje sny bardzo dokładnie łącznie z detalami... Najbardziej zależy mi na wyjaśnieniu tego zjawiska dotyczącego zębów i zrośnieęty ust ???

Następnie rzecz która zostawiła po sobie zagadke której nie potrafie wyjaśnić to usta które były zrośnięte lecz nie całkiem, gdy patrzyłem się na siebie w lustrze w snie po czym bardzo mnie to przeraziło, żywcem sobie rozerwałem zrośnięcie i odczuwałem dokładnie taki ból jakbym to robił naprawdę Jestem bardzo ciekawy co to oznacza, dodam że rozerwałem je bo musiałem powiedzieć mojej dziewczynie że już do niej ide na pomoc bo mnie wołała a gdy sie okazalo ze cos nie moge jej zawołać spojrzałem w lustro i okazało sie to co opisałem powyżej. Okoliczności były nerwowe i atmosfera towarzysząca.. Czy ktoś jest w stanie wyjaśnic znaczenie ?? Z góry dziękuje..

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie nie zinterpretuję Ci snu bo się na tym nie znam. Wiem tylko tyle że wypadające i zepsute zęby oznaczają chorobę Twoja lub kogoś z rodziny.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...