Skocz do zawartości

Warsztat- 2 pytania. (ZAKOŃCZONE)


Koma

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN DZIAŁU "ĆWICZENIA I WARSZTATY TAROTA"

 

1. Ćwiczenie mogą otwierać osoby, które mają minimum 50 postów na Forum.

 

Ale ok, niech będzie, przyda się nowy warsztat;) Zachęcam do udziału w warsztacie!

A Ciebie, TheKnstancja do czynnego udziału na forum.

 

:slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co tam pojechał? 2 miecze + 0 Głupiec

u kogo )sie zatrzymał? VI Kochankowie

pojechał oderwać się od rzeczywistości albo zmartwień czy uczuć, dla odprężenia, dla zaznaczenia nowego startu w życiu. A może zwykła wycieczka... Albo dla pogodzenia się z kimś...

zatrzymał się w miejscu, w którym już kiedyś był, u znajomego/znajomej, u osoby, która w jakiś sposób jest mu bliska, ale kontakt mógł się kiedyś wcześniej urwać. Jeżeli pytasz o mężczyznę, to stawiam, że pojechał do kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 Miecze, Królowa Monet, Kapłanka

Zatrzymał się u żony lub kochanki może koleżanka ze szkoły, studiów, a może jedna z narzeczonych

Po co pojechał?

Paź Denarów, As Mieczy, Rycerz Buław

Sprawy zawodowe, interesy, handel, zakup - sprzedaż jakiejś rzeczy. Coś z potencjałem. Może samochód?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tyle zaniepokoiliscie mnie , ze zweryfikuje juz :zly_na:

 

Maz pojechal na urooczystoc rodzinna, gdzie glowna postacia byla nastolatka, wlasciwie dziecko(ok.10-11 lat)

Poza tym mial spotkac sie z prawnikiem, w celu rozwiazania sporu podatkowego dot.domu.Dosc zawiklana ta sprawa z domem.

Galea slusznie odczytala ze chodzi o pieniadze, interesy.

Euterpe , mysle ze ta dziewczynka moze byc Glupcem.

 

Zatrzymal sie w domu swoich krewnych (dosc liczna rodzina),potem u kuzyna mieszkajacego z zona.Moge w kazdej chwili sprawdzic gdzie jest.

Mam sie niepokoic teraz? Jakies dziwne te rozklady wam wyszly :/

Czuje ze nie wyspie sie dzis :(

Edytowane przez Koma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz nauczkę, że w dziale ćwiczeń pytamy tylko o sprawy, o których wiemy na 100% że się wydarzyły, a nie sprawdzamy kogoś.

 

Nie wkręcaj sobie niepokoju btw skoro w każdej chwili możesz sprawdzić gdzie jest;)

A karty wyszły ok, tylko troche za dużo wydarzeń wzięłąś pod jedno pytanie więc się pomieszały. Trzeba było zapytać czego dotyczyła I sprawa, a czego II, wyszłoby czytelniej, bo tak nie wiemy, czy np Denarowa pokazała na kobietę "gospodynię", której Ty nie za bardzo znasz, a o której tylko np słyszalaś (Kapłanka), czy prawniczkę etc. (to tak pomijając, że całe ćwiczenie wyszło niezgodne z regulaminem działu, bo nie mialaś 100% pewności co do wydarzenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tyle zaniepokoiliscie mnie , ze zweryfikuje juz :zly_na:

 

Maz pojechal na urooczystoc rodzinna, gdzie glowna postacia byla nastolatka, wlasciwie dziecko(ok.10-11 lat)

Poza tym mial spotkac sie z prawnikiem, w celu rozwiazania sporu podatkowego dot.domu.Dosc zawiklana ta sprawa z domem.

Galea slusznie odczytala ze chodzi o pieniadze, interesy.

Euterpe , mysle ze ta dziewczynka moze byc Glupcem.

 

Zatrzymal sie w domu swoich krewnych (dosc liczna rodzina),potem u kuzyna mieszkajacego z zona.Moge w kazdej chwili sprawdzic gdzie jest.

Mam sie niepokoic teraz? Jakies dziwne te rozklady wam wyszly :/

Czuje ze nie wyspie sie dzis :(

 

 

Przepraszam, ale to żart?

Zrobiłaś ćwiczenie po to, żeby się dowiedzieć gdzie i po co pojechał Twój mąż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale to żart?

Zrobiłaś ćwiczenie po to, żeby się dowiedzieć gdzie i po co pojechał Twój mąż?

 

Nie rozumiem, wiem gdzie pojechal przeciez, dlatego zadalam pytanie w tym.dziale(a nie w dziale"prosze o wrozbe")

Wszystko sie zgadza, wiem na pewno gdzie sie zatrzymal , troche sie nakrecilam na zasadzie "czy jest cos dodatkowego o czym.nie wiem, a karty to akurat przypadkiem pokazaly?"

Troche dziwnie w koncu to wyszlo, ale powtarzam-wiem.na pewno gdzie sie zatrzymal i.po co pojechal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...