Skocz do zawartości

2 pytania Co mnie jutro zaskoczy? (ZWERYFIKOWANY)


agaMAJ

Rekomendowane odpowiedzi

Co mnie jutro zaskoczy?

 

Paź buław--6 pucharów--4 buławy jakaś wiadomośc z przeszłości? Ale chyba nic nieprzyjemnego

 

Czy wyrobie się ze zleceniem?

8 mieczy--4 buławy--6 mieczy ograniczona jestem czasem, więc paraliżuje mnie lęk, ale raczej się wyrobie

Odnośnik do komentarza

Co mnie jutro zaskoczy?

Może odezwie się jakiś krewny np brat, kuzyn, wujek. Albo coś dostaniesz jakiegoś kwiatka albo cukierka od jakiegoś faceta młodego :)

 

Czy wyrobie się ze zleceniem?

Uważam,że będzie na styk albo minimalne spóźnienie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Co mnie jutro zaskoczy?

 

Paź buław--6 pucharów--4 buławy jakaś wiadomośc z przeszłości? Ale chyba nic nieprzyjemnego

 

Aga, a Ty masz dzieci? Bo mi się skojarzyło, że może Cię zaskoczyć coś związanego właśnie z dzieckiem. Nie wiem...do przedszkola/szkoły nie pójdzie z jakiegoś powodu, w domu zostanie albo przedwcześnie do niego wróci.

Tak mi się coś roi, ale ja już zmęczona jestem ;-).

Odnośnik do komentarza

Drugie pytanie mogę już zweryfikować, ze zleceniem wyrobiłam się przed czasem

 

A zaskoczyła mnie jak na razie awantura z ojcem ... w której się chyba poraz pierwszy nie dałam, i to nie ja uciekłam w kąt, tylko mój tata. To takie głupie zwycięstwo, które wygraną nie jest. Może tylko dzięki niemu bedę miała w końcu więcej spokoju w domu, bo pokazałam, że więcej po sobie jeździć nie dam.

Co z niej wyniknie? ( jakie konsekwencje na przyszłość)

7 mieczy---6 mieczy--6 pucharów opadły złudzenia, niedopowiedzienia, wyjście z impasu, i jakieś większe zrozumienie, byleby nie powrót do tego co było

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...