Skocz do zawartości

Mój Grudzień !


Gość anhana

Rekomendowane odpowiedzi

Baaardzo zapracowana studentka, singielka :) Ściągnęłam z tarotowego bo w klasykach się zdecydowanie za mało dzieje :)

 

Aura : As pik Król pik Walet Kier - Miesiąc pod znakiem pracy, zdobywania wiedzy , załatwiania jakiś spraw urzędowych !

Rodzina: 9 karo Walet Karo Dama trefl- Tutaj nie ogarniam :(

Studia : 10 kier Dama kier Dama karo - ulala milutko na studiach, przyjemnie i pozytywnie, nadal się będę bardzo przykładać do studiów i to przyniesie rezultaty.

Uczucia : 10 pik as kier 9 serce- Może poznam kogoś w podróży

Niespodzianka : 10 karo walet trefl 10 trefl - przypływ gotówki o którą będzie trzeba zawalczyć ?

Ostrzeżenie : 9 trefl- Nie stresować się !

 

Trochę mi śmierdzi życzeniówką w niektórych miejscach ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aura: As pik Król pik Walet Kier - ogólnie pod znakiem załatwiania spraw, ale sądząc po tym walecie kierowym to chyba jednak formalności związane z załatwianiem wolnego na święta i z prezentami w dużej mierze

Rodzina: 9 karo Walet Karo Dama trefl- No, że mamie będziez pomagać ogarniać jakieś drobniejsze sprawy

Studia: 10 kier Dama kier Dama karo - na studiach fajnie, chyba po prostu luz, może też sytuacja, że dostaniesz pochwałę i będziesz mogła poczuć się doceniona

Uczucia: 10 pik as kier 9 kier - raczej bez porywów serca tutaj, może z domu rodzinnego będziesz wzdychać do kogoś na odległość albo przez internety :P

Niespodzianka: 10 karo walet trefl 10 trefl - niestety, nie mam pojęcia, bo nie ogarniam dziesiątek :lol:

Ostrzeżenie: 9 trefl - uważać na przeziębienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość gość5

Baaardzo zapracowana studentka, singielka :) Ściągnęłam z tarotowego bo w klasykach się zdecydowanie za mało dzieje :)

 

Aura : As pik Król pik Walet Kier - sprawy urzedowe Cie czekaja- dajace nadzieje na spelnienie

Rodzina: 9 karo Walet Karo Dama trefl- pewnie jakies pieniadze od mamy

Studia : 10 kier Dama kier Dama karo - mila atmosfera, mysle, ze bez wiekszych stresow minie grudzien

Uczucia : 10 pik as kier 9 serce- ojej, wyjazd poza miejscowosc sie szykuje - mila i spokojna- byc moze zaowocuje jakims zauroczeniem a moze i czyms bardziej powaznym ( w koncu Sylwester sie szykuje )

Niespodzianka : 10 karo walet trefl 10 trefl - mozesz sie splukac z kaski ito dosc powaznie ( spelnianie zachcianek czasami niezbyt dobrze sie konczy)

Ostrzeżenie : 9 trefl- uwaga na stłuczki, złamania- na imprezach uwazaj na awanturnikow, bo mozesz dostac rykoszetem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

WERYFIKACJA

Aura: Oj, momentami ciężko było , myślę, że w królu pikowym i Asie wyszły kłopoty zdrowotne. Żadnych spraw urzędowych nie było, ani tym bardziej biegania za prezentami.

Rodzina: Wszystko Ok,pomaganie mamie itp, myślę, że treflowa to moja mama

Studia: Było okej, pozaliczałam wszystko z bardzo dobrymi wynikami, może stąd ta dama karowa

Uczucia : I tu milutko, spotkałam się przed wyjazdem z kolegą i było bardzo miło, a później faktycznie wzdychałam przez internety z domu :D

Niespodzianka: Tu nie mam pojęcia o co chodziło ..ale na pewno się nie spłukałam z kasy :P

Ostzreżenie: Przeziębiłam się dość poważnie na początku miesiąca :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...