Skocz do zawartości

Grudzień, 3sfery ;)(ZWERYFIKOWANY)


pretoria

Rekomendowane odpowiedzi

Studentka, singielka.

 

Otoczenie - królowa denarów, as pucharów, 3denary, cesarzowa[/B]

Fajnie, miło i sympatycznie. Sielanka. Tylko nie wiem, w której karcie ja się pokazałam, stawiam na cesarzową.

Uczucia ( trochę mnie poniosło ;P ) - moc, 6buław, rycek pucharów,giermek denarów, król pucharów

Będę świadoma swojej kobiecości, może coś ruszyć w sprawie uczuć lub ktoś po prostu wpadnie mi w oko. Sporo kontaktu z facetami, ale nic poważnego z tego nie wyjdzie.

Niespodzianka - 3mieczy, królowa buław, 10denarów, 5mieczy

Nie wiem jak to ugryźć :P

3 mieczy - dokształcanie i przyswajanie wiedzy, może wiązać się z zaliczeniami. Ale i też żałoba i strata - pierwsze co mi się skojarzyło to, że mojemu psu się pogorszy ( ale tej opcji nie przyjmuję, tym bardziej, że reszta kart ok :D )

Królowa - wykażę się energią, oraz liczne kontakty z otoczeniem, co wiąże się z powyższymi uczuciami.

10 denarów - dobre kontakty rodzinne

5mieczy - wyjaśnianie spraw do końca; spojrzenie na sprawę z różnych punktów widzenia

 

Reasumując pomysłów zerooooooooooo ;/

Odnośnik do komentarza

Otoczenie - królowa denarów, as pucharów, 3denary, cesarzowa

Fajnie, miło i sympatycznie. Sielanka. Tylko nie wiem, w której karcie ja się pokazałam, stawiam na cesarzową.

Powiedziałbym ze bardzo rodzinnie i swiatecznie :)Spokojnie ,stabilnie z szansa na cos nowego w uczuciach.

 

Uczucia ( trochę mnie poniosło ;P ) - moc, 6buław, rycek pucharów,giermek denarów, król pucharów

Będę świadoma swojej kobiecości, może coś ruszyć w sprawie uczuć lub ktoś po prostu wpadnie mi w oko. Sporo kontaktu z facetami, ale nic poważnego z tego nie wyjdzie.

UUUUUUUU...w kontaktach z facetami bedzie "wicher"...:):):) Zaczynam im współczuć :):):) Niejednokrotnie wykorzystasz swoja swiadomość swojej kobiecości :)

 

Niespodzianka - 3mieczy, królowa buław, 10denarów, 5mieczy

Nie wiem jak to ugryźć :P

3 mieczy - dokształcanie i przyswajanie wiedzy, może wiązać się z zaliczeniami. Ale i też żałoba i strata - pierwsze co mi się skojarzyło to, że mojemu psu się pogorszy ( ale tej opcji nie przyjmuję, tym bardziej, że reszta kart ok :D )

Królowa - wykażę się energią, oraz liczne kontakty z otoczeniem, co wiąże się z powyższymi uczuciami.

10 denarów - dobre kontakty rodzinne

5mieczy - wyjaśnianie spraw do końca; spojrzenie na sprawę z różnych punktów widzenia

Być moze ktoś z rodziny przystopuje Twój temperament.

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

Otoczenie - królowa denarów, as pucharów, 3 denary, cesarzowa

otaczają Cię raczej życzliwe osoby, które, gdy tylko zechcesz, chętnie Ci pomogą. Królowa denarów wesprze finansowo, ale też będziesz mogła jej się z czegoś wyżalić. 3 denary obok cesarzowej, to chyba znajoma z studiów, a więc na lekkie pogaduchy o wszystkim i o niczym też będziesz mogła liczyć. Ogólnie jest stabilnie i na luzie :)

 

Uczucia ( trochę mnie poniosło ;P ) - moc, 6 buław, rycek pucharów,giermek denarów, król pucharów

na początku spokojnie, będziesz mieć swoje emocje pod kontrolą, którym później i tak dasz ujście :) poczujesz się jak zwycięzca, bo jakiś pan może Cię adorować. W 6 buławach jest świetny nastrój, dużo też w tej karcie energii i pewnie wykorzystasz swoje 5 minut sławy. Rycerz pucharów z giermkiem denarów skojarzyły mi się z prezentami i życzeniami na okres świąt i nowego roku. W okolicach sylwestra zaczniesz marzyć o swoim księciu z bajki.

 

Niespodzianka - 3 mieczy, królowa buław, 10 denarów, 5 mieczy

chyba jakaś kobieta z rodziny zrobi coś niemiłego, popsuje dobry nastrój...

może zakończysz coś z kimś z familii...

Odnośnik do komentarza
Studentka, singielka.

 

Otoczenie - królowa denarów, as pucharów, 3denary, cesarzowa[/B]

Fajnie, miło i sympatycznie. Sielanka. Tylko nie wiem, w której karcie ja się pokazałam, stawiam na cesarzową.

Myślę, że możesz się podobać komuś z pracy lub grona znajomych, ale możesz mieć rywalkę(zona?) w asie pucharów widać, że jestes dobrze postrzegana

Uczucia ( trochę mnie poniosło ;P ) - moc, 6buław, rycek pucharów,giermek denarów, król pucharów

Będę świadoma swojej kobiecości, może coś ruszyć w sprawie uczuć lub ktoś po prostu wpadnie mi w oko. Sporo kontaktu z facetami, ale nic poważnego z tego nie wyjdzie.

powrót kogoś z przeszlości, wymiana wiadomosci. bedzie kilku facetów, ktorzy beda sie lasic do Ciebie(ktory mezczyzna oprze sie kobiecie w "Mocy")

Niespodzianka - 3mieczy, królowa buław, 10denarów, 5mieczy

hmm jakieś nieprzyjemne karty. Jakies zranienie, przebiegłe postępowanie, byc moze w rodzinie(10 den)

może też byc tak, że sama zaczniesz cos kombinowac, moze to dotyczy finansow?

Nie wiem jak to ugryźć :P

3 mieczy - dokształcanie i przyswajanie wiedzy, może wiązać się z zaliczeniami. Ale i też żałoba i strata - pierwsze co mi się skojarzyło to, że mojemu psu się pogorszy ( ale tej opcji nie przyjmuję, tym bardziej, że reszta kart ok :D )

Królowa - wykażę się energią, oraz liczne kontakty z otoczeniem, co wiąże się z powyższymi uczuciami.

10 denarów - dobre kontakty rodzinne

5mieczy - wyjaśnianie spraw do końca; spojrzenie na sprawę z różnych punktów widzenia

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

otoczenie -> Wszystkie opisy otoczenia się zgadzają ;)

Gucio tutaj może chodzić o faceta, który ma rodzinę i próbuje od dawna coś ze mną zwojować. Teraz znów sie starał, ale mu nie wyszło -> także również zgodność 100%.

uczucia -> kontaktu z facetami dużo, no uwodziłam, uwodziłam ( nie ma co ukrywać ). Adorował mnie niejeden pan.

niespodzianka -> jak dla mnie była największą trudnością. Patrząc na Wasze pomysły : mogę podciągnąć aferę ze sprzątaczką ( opisana w jednym z tematów ), mama nieco przystopowała mój temperament.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...