Skocz do zawartości

Jak inni to i ja :P Mój sylwestrunio ;) (ZWERYFIKOWANY)


pretoria

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że ten będzie duuuuuuużo spokojniejszy od ubiegłego, bo tamten to przebijał kosmos :D

 

Jak spędzę tegorocznego sylwestra? 10buław, 10pucharów, kochankowie, 4buław, 7pucharów

Gdyby nie to, że jestem singielką stwierdziłabym, że ze swoim szacem :D Ale skuli tego, że go nie ma to sądzę, że w gronie bliskich, rodziny. A będę się bawiła dobrze. 10buław to huczna zabawa, oby nie było jak rok temu :P 7pucharów wskazuje, że będę dość mocno podchmielona

Odnośnik do komentarza

Jak spędzę tegorocznego sylwestra? 10buław, 10pucharów, kochankowie, 4buław, 7pucharów

 

Jak dla mnie spedzisz go w domu w gronie rodzinnym ,choc podejrzewam ze bedziesz miała cos innego do wyboru, nie wykluczone ze reszte nocy Sylwestrowej spedzisz gdzie indziej ;P Moze zeszłorocznego Kosmosu nie bedzie ;P ale bedziesz sie dobrze bawiła...alkoholu nie powinno braknąc ;P

Udanej zabawy :)

Odnośnik do komentarza

Jak spędzę tegorocznego sylwestra?

10buław, 10pucharów, kochankowie, 4buław, 7pucharów

Hmm.. wydaje mi się, że początkowo nie będziesz mieć pomysłu jak spędzić sylwestra i że czekać Cię będzie wieczór z rodziną, ale koniec końców pojawi się jakaś szansa co wymusi na Tobie podjęcie decyzji, możesz mieć dwie opcje do wyboru :) I widzę tutaj całkiem fajną zabawę w tej czwórce, co więcej siódemka pucharów zawsze wypadała mi na srogie imprezy z dużą ilością alkoholu, także sądzę, że sylwester będzie udany :)

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

10 buław na poczatek dobrze ta karta nie zapowiada, tzn nic złego, bo ostatecznie dajesz rady, ale to tak po grudzie, jakby przygotowania do sylwestra cieżkie, jakby miało się do ważyć do ostatnich chwil

10 pucharów to sylwester rodzinny, dalej kochankowie 4 bułąw - no wszystkie karty mówią o rodzinnym sylwestrze w domu może nawet z rodzicami (kochankowie), 7 pucharów to w sumie dobra karta jak na zabawe taka lekka :)

Odnośnik do komentarza
no wszystkie karty mówią o rodzinnym sylwestrze w domu może nawet z rodzicami (kochankowie), 7 pucharów to w sumie dobra karta jak na zabawe taka lekka :)

 

Oj u mnie imprezy z rodzinką nieraz lepsze i huczniejsze od najlepszych, najdroższych i nie wiadomo jak licznych :D Niejedno wyjście, dyskoteka się chowa :P

 

Dziękuję wszystkim za interpretację :smile:

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

Jak spędzę tegorocznego sylwestra? 10buław, 10pucharów, kochankowie, 4buław, 7pucharów

jak zobaczyłam 10 buław, pomyślałam że zaczniesz się szykować na ostatnią chwilę ;p kochankowie ostatnio wskazali mi krewnych i dodatkowo masz tutaj 10 pucharów z 4 buławami, więc ten czas spędzisz w domu z rodziną. 7 pucharów - będzie tak jak chcesz, idealnie. Świetne karty, powinnaś się doskonale bawić :iconbananwo8::piwo:

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Z najbliższymi Tobie osobami, w miłej serdecznej atmosferze, przygotujecie sobie sporo jedzenia, wczesniej posprzątacie, możesz byc nawet zmęcozna i senna na co wskazuje 10buław. Wypijesz sporo szmapana i będziesz czuła sie szczęsliwa:)

Odnośnik do komentarza

do końca nie będzie sprecyzowanych planów. będziesz miała wybór czy spędzić go w gronie rodzinnym czy gdzieś wyjść i dobrze się bawić, albo ta druga opcja czyli zabawa z rodziną, znajomymi

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

Jak spędzę tegorocznego sylwestra?

10buław, 10pucharów, kochankowie, 4buław, 7pucharów

możesz zakładać, że spędzisz go w domu a okaże się,że gdzieś wybędziesz, może gdzieś się zahaczysz albo pójdziesz na sztuczne ognie w miejsce publiczne, w każdym razie alkoholu nie bedziesz sobie odmawiać i możesz byc w wesołym bardzo nastroju hehee Udanego Sylwka! :-)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Faktycznie, były 2 opcje wyboru - skorzystałam z obu. Obie z bliskimi mi ludźmi.

Niewątpliwie wszyscy mieli rację, nawet z tym, że przez jakiś czas będę senna :P

Sylwek zaliczam do udanych i był taki jaki chciałam ( mniej huczny niż rok temu - w zasadzie już 2 lata temu, ale bardzo fajny ).

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...