Skocz do zawartości

Co przyniesie mi 2015 rok w sferze uczuć


roszpunka79

Rekomendowane odpowiedzi

Opis sytuacji: ładna, zgrabna, inteligentna, przy forsie, z mieszkaniem ;-D.

 

Ok, teraz poważnie- samotna, po bolesnym rozstaniu na początku tego roku, rany wylizane. Pytanie jak w temacie.

 

As kielichów, kochankowie, kapłanka, 3 kielichy, kapłan

 

Wygląda na to, że nadchodzący rok przyniesie mi szansę na jakąś relację. Jak dla mnie ładne karty, tylko ten kapłan na końcu jakoś mi burzy tę sielankę. Nie lubię tej karty. Potencjał na coś miłego się pojawi, tyle na początek mi wystarczy. Resztą się będę martwić potem, jak będzie czym.

Odnośnik do komentarza
Ja bym poszła jeszcze dalej.

Ciąża (u mnie na 3 Kielichów jest bocian i dzieciątko) i ślub (może dlatego ten kapłan na końcu).

 

Ja taka szybka nie jestem ;-). Ale kto wie...jak mnie porządnie sieknie ;-). Z drugiej strony w moim wieku to już faktycznie nie ma na co czekać :-).

Edytowane przez roszpunka79
Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

As kielichów, kochankowie, kapłanka, 3 kielichy, kapłan

as kielichów może zwiastować nowe, cudowne i piękne uczucie, którym chce się obdarzyć cały świat, ale czasami może przynieść również łzy - skłaniam się jednak ku pierwszej opcji :)

 

as kielichów + kochankowie - z przypływem pozytywnej energii przybędzie także podjęcie pewnej decyzji, ale długo chyba się wahać nie będziesz (1+6=7 -> VII Rydwan) i popędzisz ku przeznaczeniu

 

kochankowie - pojawiły się wahania w sercu, może więc ktoś przybyć lub sytuacja się obróci o 180 stopni z kimś innym...

 

kochankowie + kapłanka - odpowiedź w tej sprawie będzie podyktowana Twoją intuicją, wsłuchasz się w siebie jak nigdy, szczypta rozsądku i wejdziesz w 3 kielichy

 

kapłanka - nie zawsze będzie obracać się wśród ludzi, ten czas możesz zechcieć spędzić sama, na doskonaleniu się, pogłębianiu z czegoś wiedzy, wyciszenia się, wsłuchania w swój rytm

 

kapłanka + 3 kielichy - kobieta, która się cieszy ze swojego obecnego stanu, nie jest sama, ma grono znajomych, z którymi spędza cudownie czas (może jakaś większa zabawa jesienią będzie?)

 

3 kielichy to sama radość, świętowanie, spędzanie czasu w babskim gronie

 

3 kielichy + kapłana - jakby nie patrzeć masz 3+5=8 -> VIII Sprawiedliwość, więc znowu możesz dostać wiadomość, ale tym razem podejdziesz do tego jeszcze rozważniej niż ostatnio (kochankowie), może nawet się kogoś poradzisz

 

kapłan w sercu to kierowanie się swoimi zasadami albo powszechnie obowiązującymi normami społecznymi

 

 

 

rok moim zdaniem zły nie będzie, pojawią się rozterki, ale będzie znaczenie więcej tych szczęśliwych chwil.

 

 

kapłanka to decyzja pokierowana intuicją i pewną wiedzą

kochankowie - sercem

kapłan - rozum, inni ludzie

może Twoim zadaniem na ten rok będzie odnalezienie złotego środka dla tych trzech doradców...

 

 

1+6+2+3+5=17 -> XVII Gwiazda - w 2015 roku będziesz żyła marzeniami, powinien Ci dopisywać dobry nastrój.

Edytowane przez Euterpe
Odnośnik do komentarza

Mi.Kaplan pokazuje slub (raczej koscielny), ale tutaj sama nie wiem.Jaki to rozklad?

3 karty i 2 dociagniete?

Bo Kaplanka to troche kobieta w tle, albo bardzo cierpliwa, czekajaca.

Moze ostrzezenie ze facet zajety, albo jakas kolezanka go bedzie chciala pociagnac do siebie ?

Bo jakby byla kolejnosc Kaplanka, Kaplan, 3 P, to bym.rzekla slub, zareczyny.

Albo 3P, Kaplanka poznaje Kaplana w towarzystwie i oboje sa dosc niesmiali, ale to jakis poczatek.

A tu mnie zastanawia czemu 3 P pomiedzy.

Edytowane przez Koma
Odnośnik do komentarza
Opis sytuacji: ładna, zgrabna, inteligentna, przy forsie, z mieszkaniem ;-D.

 

Ok, teraz poważnie- samotna, po bolesnym rozstaniu na początku tego roku, rany wylizane. Pytanie jak w temacie.

 

As kielichów, kochankowie, kapłanka, 3 kielichy, kapłan

 

Klasyczne karty na romans. Coś mi się zdaje, że poznasz pana, który Cię zauroczy. No, ale niestety nie będzie wolny. Nie mam pewności, jak postąpisz, bo Diabła masz z sumowania:-)

 

Z HB Gwiazda/Sprawiedliwość - też tak mi wychodziło, kiedy nie wiedziałam jeszcze, że "młodzieniaszek" jest zajęty.. i powiem Ci, że trudno z tym walczyć.

Edytowane przez Davisa
Odnośnik do komentarza
Gość paulinqa123

As kielichów, kochankowie, kapłanka, 3 kielichy, kapłan

 

wg mnie piękne karty... nie iwem na ile życzeniowe a na ile rzeczywiste :) widzę tutaj piękny związek w którym partnerzy traktują się sprawiedliwie, partnersko, pełen miłości, ogromne szanse na legalizację i widać też dziecko.. będzie Was 3 w dość szybkim czasie :)))

Odnośnik do komentarza
kaplanka, 3 puchary, kaplan.. tak jakbys miala byc w trojkacie,z tym,ze facet Ci tego szczerze nie powie, bedzie zwodzil...kaplan to obludnik

 

 

Roszpunka w trójkącie :-D. Roszpunka jest pierwsza i jedyna albo jej wcale nie ma ;-).

 

Dziękuję bardzo dziewczyny :*.

Edytowane przez roszpunka79
Odnośnik do komentarza

As kielichów, kochankowie, kapłanka, 3 kielichy, kapłan

 

Jak dla mnie to w tych kartach jest ładnie rozwijające się uczucie i powolne ale skuteczne budowanie związku. Oboje (Kapłanka i Kapłan) tę relację (siebie) będziecie traktowali rozważnie. Wszystko w swoim miejscu i czasie. Mogą paść poważne deklaracje na przyszłość bo mężczyzna będzie chciał założyć rodzinę. Ewentualnie, Roszpunko, możesz przez chwilę mieć dwóch kandydatów ale ostatecznie, wybierzesz tego, który w przyszłości Cię uszczęśliwi.

Moim zdaniem, w następnym roku częściej będziesz mówiła "my".

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Na pewno wejdziesz w jakąś relację, co więcej możesz mieć wybór miedzy dwoma mężczyznami, tylko że wydaje mi się, że ktoś tu może byc zajęty lub mieć nierozwiązane sprawy z przeszłości (typu brak rozwodu lub jakaś zależność finansowa itp.). W każdym razie powinnaś czuć się dobrze i radośnie:)

Odnośnik do komentarza

As kielichów, kochankowie, kapłanka, 3 kielichy, kapłan

Najblizszy rok przyniesie Ci miłość ( As Kielichów) która dośc szybko sie potoczy (1+6= Rydwan).Zwiazku z tym beda wahania (kochankowie)W kaplance widze raczej gotowosc czekania - chyba bedziesz chciała się przekonac czy to ten właściwy.3 kielichy to szczescie. Kapłan faktycznie moze wskazywac na małżenstwo, albo tylko bedziecie się na wzajem o siebie troszczyć i wspierac.3+5 = Sprawiedliwośc- sedzia...mozliwy slub cywilny.HB Gwiazda - milośc pod opieką dobrej gwiazdy :)Suma Diabeł myślę że bedzie od siebie uzależnieni, bedziecie działac na siebie jak narkotyk.Jesli chodzi o ciąze...nie wykluczam...As kielichów , 3 Kielichy czy w koncu gwiazda...to karty ciązy.:) Pozdrawiam i życzę wiele miłości w Nowym Roku:)

Odnośnik do komentarza

Matko, czyżby ojczym się szykował?? :D No w mordeczkę, jak nic...

 

A asie widać, że potrzebujesz tej miłości i czuć się kochaną, ale to również będzie baaardzo emocjonalny rok pod względem uczuć ;) Jak dla mnie będziesz musiała dokonać wyboru po między dwoma Panami lub to on będzie musiał uczynić taki krok ( i kochankowie i 3 pucharów )... Będzie to okres, z którego wyniesiesz nowe doświadczenie, do tego kapłan - mnie się kojarzy ze ślubem lub po prostu błogosławieństwo dla związku.

Odnośnik do komentarza
Matko, czyżby ojczym się szykował?? :D No w mordeczkę, jak nic...

 

A asie widać, że potrzebujesz tej miłości i czuć się kochaną, ale to również będzie baaardzo emocjonalny rok pod względem uczuć ;) Jak dla mnie będziesz musiała dokonać wyboru po między dwoma Panami lub to on będzie musiał uczynić taki krok ( i kochankowie i 3 pucharów )... Będzie to okres, z którego wyniesiesz nowe doświadczenie, do tego kapłan - mnie się kojarzy ze ślubem lub po prostu błogosławieństwo dla związku.

 

No dziecko, musisz mieć w końcu pełną rodzinę ! ;-D

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

Co przyniesie mi 2015 rok w sferze uczuć

As kielichów, kochankowie, kapłanka, 3 kielichy, kapłan

 

początkiem roku będziesz gotowa do miłości rozglądać się za uczuciem i odpowiednim panem i ktoś w okolicach kwietnia-maja taki może się pojawić, najpierw mogą być kontakty netowe czy telefoniczne, a później się nieco rozkręci. Od przyjaźni to relacji, w tym roku widzę przyjaźń z mężczyzną w drugiej połowie roku z szansą na cos więcej w koljenym roku. Powodzenia :buziak:

Odnośnik do komentarza
Powiadasz, że aż tak się zanosi?? :D No to trzeba na chrzciny zbierać :P

 

Chyba Twoje :P. Żeby chrzciny były w przyszłym roku musiałabym zajść do marca. Przecież się nie dam tak szybko zapylić ;-P.

Odnośnik do komentarza
Sie rozpeta "figo-fago' to nie wiadomo czy na jednym sie zatrzyma ;P

 

 

Lena...na pewno nie na jednym. Ktoś musi węgiel nosić. Pretoria to najwyżej dwa wiadra wtarga na to nasze 3 piętro ;-D.

Odnośnik do komentarza
To będzie uczucie, które obydwoje bedziecie trzymac przed swiatem w tajemnicy.

Poznasz GO na początku lata na przyjęciu weselnym.

Bardzo pomyslna wróżba :-)

 

Dziękuję Grahanka, że się merytorycznie włączyłaś do tej naszej niemerytorycznej dysputy ;-)

 

Teraz mi się przypomniało, że znajomy koleżanki z pracy mnie googlował, bo szuka partnerki na wesele, a ona go mną szczuje...Ale to wesele ma być w lutym. Cholera kobieto, może masz rację...

Edytowane przez roszpunka79
Odnośnik do komentarza
Zaraz stwierdzi, że się nie liczę, bo adoptowana....

 

Pretoria , ale Ty już odchowana jesteś, za chwilę przyjedzie jakiś rycerz na białym koniu i mi Cię zabierze. A widzisz co Lenka mówi- mąż to obcy facet. Więc sama widzisz, że musisz mieć rodzeństwo ;-P

Odnośnik do komentarza
Ja nawet i bym chciała rodzeństwo, ileż można być jedynaczką?? :D

A o rycerza się mamo nie martw, w gruncie rzeczy ja lubię być singielką :P Ewentualnie może mi tego białego konia zostawić.

Przypomniało mi sie jak Anka Mucha kiedys o Wojewódzkim powiedziała cos w stylu ze "juz woli wibrator od niego" czy cós takiego...

Konia zostawmy w spokoju :P wymieni sie go na cos bardziej przydatnego :D:D:D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Po tym, co przeszłaś wiesz juz czego chcesz, co mozesz z siebie dać, a z czego na pewno nie zrezygnujesz. Aas kielichów: bedziesz otwarta, pozytywnie nastawiona. zawita jakieś uczucie, które ma szansę przerodzic sie w coś powaznego. Bo Ty juz wiesz, czego chcesz. Mi kapłanka zawsze pozytywnie pokazuje taki wewnętrzny spokó, , pozytwyne wyciszenie i siłę w tym spokoju, pewności. Dwie ostatnie karty z romansem mi sie kojarzą. Nie lubie kapłana. Ale może tutaj ma pozytywne znaczenie:) Czego Ci życzę

Z podsum. HB jest Gwiazda - czego chcieć wiecej. Dużo miłosci Ci życzę.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

A tu się jeszcze nie wypowiadałam ;)))

 

ok, teraz poważnie- samotna, po bolesnym rozstaniu na początku tego roku, rany wylizane. Pytanie jak w temacie.

As kielichów, kochankowie, kapłanka, 3 kielichy, kapłan

Spora szansa na poważną relację, trochę flirtów, trochę zabawy aż w końcu taka poważniejsza relacja (Kapłan), stabilna itd.

Kapłan jako taki wybitnie pozytywny nie jest ale jak na moje oko w połączeniu z resztą kart sytuacja wygląda dobrze.

 

Powodzenia :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
A tu się jeszcze nie wypowiadałam ;)))

 

 

Spora szansa na poważną relację, trochę flirtów, trochę zabawy aż w końcu taka poważniejsza relacja (Kapłan), stabilna itd.

Kapłan jako taki wybitnie pozytywny nie jest ale jak na moje oko w połączeniu z resztą kart sytuacja wygląda dobrze.

 

Powodzenia :)

 

Też bym miała życzenie dobrego wyglądu, ale mi takie połączenie nie wygląda najlepiej, tym bardziej, że sumują się do Diabła.

BTW: na młodzieniaszka miałam podobne karty. No cóż... Ten kto się orientuje w temacie, ten wie.

Odnośnik do komentarza
Gość gość5
Opis sytuacji: ładna, zgrabna, inteligentna, przy forsie, z mieszkaniem ;-D.

 

Ok, teraz poważnie- samotna, po bolesnym rozstaniu na początku tego roku, rany wylizane. Pytanie jak w temacie.

 

As kielichów, kochankowie, kapłanka, 3 kielichy, kapłan

 

Wygląda na to, że nadchodzący rok przyniesie mi szansę na jakąś relację. Jak dla mnie ładne karty, tylko ten kapłan na końcu jakoś mi burzy tę sielankę. Nie lubię tej karty. Potencjał na coś miłego się pojawi, tyle na początek mi wystarczy. Resztą się będę martwić potem, jak będzie czym.

 

piersza mysl- bedziesz z zajetym panem............

Odnośnik do komentarza

As kielichów, kochankowie, - pojawi sie nowa milosc :) ale jakas inna kobieta ( kaplanka + 3 kielichy) popsuje wszystko..

 

lub po prostu zakochasz sie w zonatym facecie( kaplan) i bedziesz jako ''ta trzecia''( 3 kielichy) w zwiazku...

 

obym sie mylila.

Edytowane przez Lakshmi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...