Skocz do zawartości

Jak zakończy się spór??(ZWERYFIKOWANY)


pretoria

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ostry spór ze sprzątaczką, do tego stopnia, że straszyła policją. Ja generalnie mam wszystko w 4literach dopóki ktoś mi nie zajdzie za skórę ( nie czepia się mnie i moich bliskich ), ale gdy tak się stanie zaczyna się robić takim Putinem, bo jestem wtedy strasznie zawzięta, zażarta i zajadła...

Już kilka razy miałam z nią spinę, ale teraz podjęłam odpowiednie kroki i jak kobiecinka nie odpuści zrobię wszystko by straciła pracę, nawet jeśli miałoby to trwać rok, ale postawię na swoim. Zmieniłam taktykę, bo tym razem będę dłużna w przepychance słownej, bo staję się zbyt wulgarna i uderzam w jej życie prywatne ( oczywiście zgodne z prawdą ).

Babsko należy do osób ględzących jęzorem na prawo i lewo, gadającym i nastawiającym wszystkich przeciwko.

 

jak się zakończy spór? 8pucharów, 6pucharów, as denarów, królowa buław

Pierwsza karta może pokazać chwilowy przestój w aferze, druga, że znów za jakiś czas to powróci. Ale w ostateczności pójdzie po mojej myśli.

kto wygra spór ? królowa buław

No własnie nie wiem kto w tej królowej się pokazał. Może moja mama, bo również włączyła się w akcję, albo kierowniczka sprzątaczki (?)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

jak się zakończy spór? 8pucharów, 6pucharów, as denarów, królowa buław

Bedzie wracanie do sprawy, moim zdaniem najwięcej zyska Królowa Buław...mozliwe ze to Ty ....

 

kto wygra spór ? królowa buław

Idąc tropem ....jesli Królowa Buław w 1 pytaniu to Ty...to obstawiam tu Ciebie.

Odnośnik do komentarza

jak się zakończy spór? 8pucharów, 6pucharów, as denarów, królowa buław

 

Jak dla mnie to nabierzecie dystans do minionych wydarzeń, spór pójdzie w odstawkę ale będziecie się obserwować.

Nie będzie chyba ani wygranej ani przegranej raczej odpuszczenie (K Buław + as pucharów, 2buław) i brak konkretnych działań. Gdyby zamiast 2 buław była 2 pucharów to można by się spodziewać pogodzenia- wybaczenia a tak w pamięci / w zanadrzu chować urazy będziecie.

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

jak się zakończy spór? 8pucharów, 6pucharów, as denarów, królowa buław

dojdą obie strony do porozumienia bo wspólnych rozmowach, jedna ze stron wyjdzie z jakąś propozycja i obie strony na nią przystaną. Z propozycją wyjdzie osoba energiczna, pomysłowa i wygadana, nie wiem kto to jest i czy to pytająca, w każdym razie energiczna żywiołowa osoba :-).

 

kto wygra spór ? królowa buław

osoba, która podda jakiś pomysł drugiej stronie.

Odnośnik do komentarza

jak się zakończy spór? 8pucharów, 6pucharów, as denarów, królowa buław

Dziecko moje adopcyjne, widzę, że temperament po mamusi masz :P. Widać, że jedziesz na emocjach i masz dość tej sytuacji (8 pucharów) i to powoduje, że przychodzą Ci do głowy takie diabelskie pomysły. Ale myślę, że one w końcu opadną i po prostu dasz sobie z panią siana.

kto wygra spór ? królowa buław, as pucharów, 2 buław

Wydaje mi się, że tu nie będzie przegranych i wygranych. Ja w tych kartach znów widzę po prostu ostudzenie emocji. Zaczniesz nad sobą panować, choć czasem pani może Cię jeszcze wkurzać. Nie wydaje mi się, żebyś podjęła jakieś kroki na jej szkodę.

Odnośnik do komentarza

Karty nie mówią o jakiejś krzywdzie, czy o tym by jedna osoba odniosła zwycięstwo nad drugą. Tutaj to 5 mieczy by pasowała:) W Q buław widzę Ciebie osobę działającą, pchająca sprawę do przodu. Jakoś spokojnie się to rozwiąże. Może nawet Pani sprzątaczka przeprosi (6 pucharów)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...