Skocz do zawartości

2015 roszpunki


roszpunka79

Rekomendowane odpowiedzi

Będę wdzięczna za rzucenie okiem i interpretacje :-)

 

1.Energie i sprawy, które się już kończą i odchodzą: 7 buław, 8 kielichów, 9 kielichów- uporałam się z wieloma ciężkimi emocjami, odchodzi okres napięcia i powracania do pewnych spraw, być może też czas niespełnienia uczuciowego?

2. Cele, zadania ukończone: król kielichów, 5 mieczy, waga- koniec żałoby po mężczyźnie, uporałam się z tą porażką

3. Sprawy i zadania, które przechodzą do nowego roku: as kielichów, 8 denarów, rydwan- widać pojawiającą się moją otwartość na sprawy związane z uczuciami i chyba dalszą pracę nad sobą , żeby to wzmacniać, zdecydowanie widać tu jakiś rozruch

4. Gdzie jesteś dzisiaj, Twoja obecna pozycja: królowa mieczy, rydwan, 2 denary- jestem zadowolona ze swojej obecnej sytuacji i kondycji, wiem czego chcę i czego nie chcę, uważam się za osobę silną i zdecydowaną, ale jednocześnie odzyskałam jakąś lekkość, mam w sobie dużo luzu

5.Nowe sprawy, które się pojawią: królowa buław, 9 kielichów, paź kielichów- roszpunka ruszy na podbój męskich serc ;-D

6.Wyzwania, trudności, z którymi się zmierzysz: świat, 10 mieczy, gwiazda- chyba pewne sprawy będą wymagały definitywnego zakończenia, co początkowo może mi ciążyć, ale ostatecznie wyjdzie mi na dobre

7. Cele, które możesz osiągnąć: 9 denarów, 2 buław, fortuna(X) + rydwan – mogę stanąć przed wyborami, które będą miały wpływ na moje życie i mogą być początkiem jakichś zmian, średnio jakoś te karty czuję

8.Twoja kondycja psychiczna: 7 mieczy, 4 kielichów, 10 pucharów- mogę mieć momenty zwątpienia i jakiś marazm może mnie dopadać momentami, ale najwyraźniej będę sobie z tym radzić dość dobrze

9.Twoja kondycja fizyczna: śmierć, 5 kielichów, rycerz buław- tu słabiej, może jakieś choróbsko mnie dopadnie, ale rycerz chyba sugeruje powrót do zdrowia

10.Miłość: cesarz, 5 mieczy, królowa buław- no chyba zaliczę kolejną porażkę, może pojawić się jakiś mężczyzna, cesarz może być żonaty, jeśli tak będzie to nie dziwi mnie 5 mieczy, bo w taki układ nie wejdę na pewno. Ewentualnie mogą być jakieś inne utrudnienia: cesarz z buławianką to jak dla mnie starcie gigantów ;-)

11.Przyjaciele i rodzina: pustelnik, paź buław, cesarz- a tu mi się skojarzyło wycofanie z kontaktów na rzecz kontaktu z jedną osobą

12.Finanse: król mieczy, rydwan, 2 buław- tu będzie dobrze, dalej będę ciągnąć dwie roboty, ewentualnie zacznę się zastanawiać nad rezygnacją z jednej

13.Praca: 9 buław, diabeł, 8 denarów- będę zaciskać zęby i działać ;-), widać też chyba dalsze doskonalenie zawodowe, ten diabeł jest tu intrygujący- może jakaś frustracja mnie będzie dopadać, a w mojej pracy o nią nietrudno, warunki pracy generalnie mam dobre, atmosferę w pracy też, nie mam na niego pomysłów

14. Niespodzianki w nowym roku: kapłanka, wszechświat, kochankowie- większe otwarcie na świat i ludzi, stanięcie przed ważnymi (same arkana wielkie) wyborami

15.Dar od Wszechświata w Nowym Roku: as denarów, cesarzowa, 10 buław + 3 buławy, żądza (moc) – widzę tu szansę na zadowolenie, poczucie spełnienia i jakieś nowe możliwości; niewykluczone, że zrealizowanie ich będzie okupione ciężką pracą i wysiłkiem, ale chyba będę się cieszyć z tego daru

Odnośnik do komentarza

Rzuciłam okiem :D

 

1.Energie i sprawy, które się już kończą i odchodzą: 7 buław, 8 kielichów, 9 kielichów- uporałam się z wieloma ciężkimi emocjami, odchodzi okres napięcia i powracania do pewnych spraw, być może też czas niespełnienia uczuciowego?

Odchodzi Twoje konsekwentne działanie z odwagą i determinacją,zmiana punktu widzenia i złudzeniai chyba odchodzi "stabilizacja" którą teraz czujesz .

2. Cele, zadania ukończone: król kielichów, 5 mieczy, waga- koniec żałoby po mężczyźnie, uporałam się z tą porażką

Wróciłas do rownowagi emocjonalnej, pogodziłąs sie z rozpadem związku.

 

3. Sprawy i zadania, które przechodzą do nowego roku: as kielichów, 8 denarów, rydwan- widać pojawiającą się moją otwartość na sprawy związane z uczuciami i chyba dalszą pracę nad sobą , żeby to wzmacniać, zdecydowanie widać tu jakiś rozruch

Tez jestem tego zdania....nadal bedziesz transformować...i wypatrywac miłosci.

 

4. Gdzie jesteś dzisiaj, Twoja obecna pozycja: królowa mieczy, rydwan, 2 denary- jestem zadowolona ze swojej obecnej sytuacji i kondycji, wiem czego chcę i czego nie chcę, uważam się za osobę silną i zdecydowaną, ale jednocześnie odzyskałam jakąś lekkość, mam w sobie dużo luzu

Królowa Mieczy wie czego chce ale tez ukrywa swoje emocje, gnasz do przodu i nie ogladasz sie za siebie...masz dobre kontakty z otoczeniem

 

5.Nowe sprawy, które się pojawią: królowa buław, 9 kielichów, paź kielichów- roszpunka ruszy na podbój męskich serc ;-D

Oj bedzie sie działo :P Panowie strzeżcie sie :P chyba nie jedno złamane serce za soba zostawisz :P jedno jest pewne uczuciowo poczujesz sie spełniona :)

 

6.Wyzwania, trudności, z którymi się zmierzysz: świat, 10 mieczy, gwiazda- chyba pewne sprawy będą wymagały definitywnego zakończenia, co początkowo może mi ciążyć, ale ostatecznie wyjdzie mi na dobre

Jak dla mnie pójdziesz nową drogą która moze sie okazac niełatwa, ale poradzisz sobie.

 

7. Cele, które możesz osiągnąć: 9 denarów, 2 buław, fortuna(X) + rydwan – mogę stanąć przed wyborami, które będą miały wpływ na moje życie i mogą być początkiem jakichś zmian, średnio jakoś te karty czuję

Myśle ze celem bedzie osiagniecia satysfakcji finansowej,silne poczucie własnej wartości...siła przeciwstawieniu się zmiennosci losu.

 

8.Twoja kondycja psychiczna: 7 mieczy, 4 kielichów, 10 pucharów- mogę mieć momenty zwątpienia i jakiś marazm może mnie dopadać momentami, ale najwyraźniej będę sobie z tym radzić dość dobrze.

Zmienie...raz dobrze ,raz dołek.

 

9.Twoja kondycja fizyczna: śmierć, 5 kielichów, rycerz buław- tu słabiej, może jakieś choróbsko mnie dopadnie, ale rycerz chyba sugeruje powrót do zdrowia

Słabiutko..dbaj o siebie kobietko ;)

 

10.Miłość: cesarz, 5 mieczy, królowa buław- no chyba zaliczę kolejną porażkę, może pojawić się jakiś mężczyzna, cesarz może być żonaty, jeśli tak będzie to nie dziwi mnie 5 mieczy, bo w taki układ nie wejdę na pewno. Ewentualnie mogą być jakieś inne utrudnienia: cesarz z buławianką to jak dla mnie starcie gigantów ;-)

Królowa Buław osiaga to co chce od faceta...więc...miej litośc nad tym Cesarzem ;P ...ostre tarcia moga być.

 

11.Przyjaciele i rodzina: pustelnik, paź buław, cesarz- a tu mi się skojarzyło wycofanie z kontaktów na rzecz kontaktu z jedną osobą

Pewnie dla tego Cesarza ;P

 

12.Finanse: król mieczy, rydwan, 2 buław- tu będzie dobrze, dalej będę ciągnąć dwie roboty, ewentualnie zacznę się zastanawiać nad rezygnacją z jednej

13.Praca: 9 buław, diabeł, 8 denarów- będę zaciskać zęby i działać ;-), widać też chyba dalsze doskonalenie zawodowe, ten diabeł jest tu intrygujący- może jakaś frustracja mnie będzie dopadać, a w mojej pracy o nią nietrudno, warunki pracy generalnie mam dobre, atmosferę w pracy też, nie mam na niego pomysłów

Mozliwe ze bedziesz od kogo zależna ( diabeł), mozesz sie dopatrywac zagrozenia tam , gdzie go nie ma, ale generalnie bedzie ok, mozliwe tez jakies szkolenia itp.

 

14. Niespodzianki w nowym roku: kapłanka, wszechświat, kochankowie- większe otwarcie na świat i ludzi, stanięcie przed ważnymi (same arkana wielkie) wyborami

Lub tez...zamknięcie sie we własnym świecie, doskonalenie wew. i intuicji, i mozliwe ze po prostu jakas miłosc Cie zaskoczy.

 

15.Dar od Wszechświata w Nowym Roku: as denarów, cesarzowa, 10 buław + 3 buławy, żądza (moc) – widzę tu szansę na zadowolenie, poczucie spełnienia i jakieś nowe możliwości; niewykluczone, że zrealizowanie ich będzie okupione ciężką pracą i wysiłkiem, ale chyba będę się cieszyć z tego daru

Spełnienie jako kobieta :)

Odnośnik do komentarza

Lena odnośnie pracy- jestem zależna, chcąc nie chcąc, bo mam dwóch pracodawców nad sobą. Ale coś mi się w głowie otworzyło odnośnie diabła. W jednej robocie mam do czynienia z samcami alfa ;-). Ale to takie układy, w które dla własnego dobra nie należy wchodzić głębiej;-). Choć czasem pokusa jest. Może w tej 9 buław widać zwalczanie tych pokus w sobie w kontaktach z tymi szatanami i trzymanie ich na dystans.

Odnośnik do komentarza
1.Energie i sprawy, które się już kończą i odchodzą: 7 buław, 8 kielichów, 9 kielichów- uporałam się z wieloma ciężkimi emocjami, odchodzi okres napięcia i powracania do pewnych spraw, być może też czas niespełnienia uczuciowego?

 

Z sumowania masz 0 Glupca i wg HB VI Kochankow. Zaczyna sie u Ciebie nowy etap, spokoju, odetchniacia, ale tez takiego... wyluzowania. To co odchodzi, to taka walka, zarowno wewnetrzna, jak i zewnetrzna. Walka o wlasna przestrzen i prawo do swietego spokoju.

 

 

2. Cele, zadania ukończone: król kielichów, 5 mieczy, waga- koniec żałoby po mężczyźnie, uporałam się z tą porażką

 

Z sumowania masz II Kaplanke i wg HB XIII Smierc z IV Cesarzem. I tak, dokladnie. Masz za soba czas uzdrawiania siebie, ktory nadal jeszcze trwa. Uzdrowienie w Kaplance to jakies 1-2 lat dochodzenia do siebie. Smierc i Cesarz w sumowaniu wg HB rowniez wskazuja na okres transformacji, ktory przechodzilas i byc moze jeszcze przechodzisz. Stara forma musi umrzec, aby mogla narodzic sie nowa. Stare odeszlo a nadchodzi nowe. Przygotowujesz miejsce na nowe jakosci, energie, zeby bylo dobrze.

 

 

3. Sprawy i zadania, które przechodzą do nowego roku: as kielichów, 8 denarów, rydwan- widać pojawiającą się moją otwartość na sprawy związane z uczuciami i chyba dalszą pracę nad sobą , żeby to wzmacniać, zdecydowanie widać tu jakiś rozruch

 

Z sumowania masz XIV Umiarkowanie i wg HB masz XVI Wieze i VII Rydwan. Tak, praca nad soba, ale takze ksztaltowanie swojej przestrzeni. Nauczysz sie rozrozniac, gdzie wymagane sa kompromisy a gdzie np. powinnas zrezygnowac dla swojego dobra. To dobry czas ogolnie na pielegnowanie przyjazni, dobrych znajomosci. I pamietaj, ze nic nie zdarzy sie z dnia na dzien. Wszystko, co trwale, musi byc budowane cierpliwie i wytrwale.

 

 

4. Gdzie jesteś dzisiaj, Twoja obecna pozycja: królowa mieczy, rydwan, 2 denary- jestem zadowolona ze swojej obecnej sytuacji i kondycji, wiem czego chcę i czego nie chcę, uważam się za osobę silną i zdecydowaną, ale jednocześnie odzyskałam jakąś lekkość, mam w sobie dużo luzu

 

Z sumowania masz V Papieza i wg HB IX Eremite. Powiem tak. Jest w Tobie jeszcze duzo watpliwosci. Stoisz na rozdrozu i nie do konca wiesz, w ktora strone isc. Odpowiedz mozesz znalesc tylko w Tobie. Czasem jednak warto zmienic perspektywe, z ktorej sie spoglada. Nie uczepiac sie tylko jednej jedynej mozliwej. ;)

 

 

5.Nowe sprawy, które się pojawią: królowa buław, 9 kielichów, paź kielichów- roszpunka ruszy na podbój męskich serc ;-D

 

Z sumowania masz XIII Smierc i wg HB IX Eremite. Przede wszystkim zaczniesz czuc sie swietnie sama ze soba. Podboj meskich serc, czemu nie? Ale ty sama dla siebie bedziesz kims wspanialym. Pewnosc siebie, czucie sie piekna, sila, moc, energia. Wola dzialania. Zadowolenie z samej siebie. Jakbys miala narodzic sie na nowo. ;) Moze bardziej zadbasz o siebie albo dokonasz jakichs zmian w wygladzie. W kazdym razie bedzie swietnie.

 

 

6.Wyzwania, trudności, z którymi się zmierzysz: świat, 10 mieczy, gwiazda- chyba pewne sprawy będą wymagały definitywnego zakończenia, co początkowo może mi ciążyć, ale ostatecznie wyjdzie mi na dobre

 

Z sumowania masz IV Cesarza i wg HB XII Wisielca i III Cesarzowa. Ja tu zakonczenia nie widze. Natomiast inne zdecydowanie podejscie do czegos. Moze bardziej konkretne. Wisielec szczegolnie w sumownaiu sugeruje, ze bedzie opcja, aby na danym polu osiagnac cos fajnego, wejsc w spektrum zadowolenia Cesarzowej, ale... trzebaby zmienic zdecydowanie sposob dzialania (moze tez myslenia), spojrzec na cos z innej perspektywy.

 

 

7. Cele, które możesz osiągnąć: 9 denarów, 2 buław, fortuna(X) + rydwan – mogę stanąć przed wyborami, które będą miały wpływ na moje życie i mogą być początkiem jakichś zmian, średnio jakoś te karty czuję

 

Sumowania to XVI Wieza i wg HB X Kolo Fortuny i I Mag. Jakies nowe mozliwosci przed Toba, ktore moga Ci bardzo sluzyc. Jednoczesnie decyzje trzeba bedzie podjac dosc szybko i zadzialac. Tak sobie patrze i mysle, ze moze to dotyczyc konkretnie spraw materialny, finansowych albo ogolnie dobrobytu (takze zadowolenia ze statusu materialnego) i tu moglabys sobie w tych sprawach polepszyc.

 

 

8.Twoja kondycja psychiczna: 7 mieczy, 4 kielichów, 10 pucharów- mogę mieć momenty zwątpienia i jakiś marazm może mnie dopadać momentami, ale najwyraźniej będę sobie z tym radzić dość dobrze

 

Sumowania to XIX Slonce i wg HB XXI Swiat i III Cesarzowa.

Ogolnie dobrze, ale mozesz miec problemy z emocjami i nadmiar roznych spraw na glowie moze powodowac, ze bedziesz starala sie odsunac pewne sprawy na jutro.

Nie przejmowac sie jednak tym. To znak ogolnie, zeby robic tyle, ile trzeba i poswiecic tyle, ile tylko sie da, czasu, samej sobie. Zorganizowac sobie fajnie czas, zrelaksowac sie, zrobic sobie dobrze. TO pomoze takzew kontekscie psychiki.

 

 

9.Twoja kondycja fizyczna: śmierć, 5 kielichów, rycerz buław- tu słabiej, może jakieś choróbsko mnie dopadnie, ale rycerz chyba sugeruje powrót do zdrowia

 

Sumowania: X Kolo Fortuny i HB XVIII Ksiezyc i IX Eremita. Smierc nie pokazala mi jeszcze choroby. Sama mialam w ktoryms miesiecznym Smierc na zdrowie i pokazala mi wlasnie super zdrowie.

Tutaj jedynie widze brak kondycji. Mozesz sie nawet zdziwc, jak slaba ona bedzie. Postarac sie tym zajac i zadbac o siebie. Nic wiekszego tu nie widze.

 

10.Miłość: cesarz, 5 mieczy, królowa buław- no chyba zaliczę kolejną porażkę, może pojawić się jakiś mężczyzna, cesarz może być żonaty, jeśli tak będzie to nie dziwi mnie 5 mieczy, bo w taki układ nie wejdę na pewno. Ewentualnie mogą być jakieś inne utrudnienia: cesarz z buławianką to jak dla mnie starcie gigantów ;-)

 

Sumowania: XI Moc i HB IX Eremita. Moze byc jakis mezczyzna i nawet moze mocno iskrzyc, ale... zobacz... 5 Mieczy w rozkladzie i Eremita w sumowaniu. Wiesz, w pierwszym punkcie Kaplanka, o ktorej pisalam, wskazuje na to, ze jeszcze jestes w fazie uzdrawiania siebie. Tu moze to byc moment, gdzie to ty ze wzgledu na ostateczny brak gotowosci, mozesz (nawet nieswiadomie) wyhamowywac znajomosc. Wazne, co jest.. jezeli sobie uswiadomisz, ze blokujesz a bedzie Ci na znajomosci zalezec, swiadomie nad tym pracowac. :)

 

 

11.Przyjaciele i rodzina: pustelnik, paź buław, cesarz- a tu mi się skojarzyło wycofanie z kontaktów na rzecz kontaktu z jedną osobą

 

Sumowanie to XVII Gwiazda i wg HB XIII Smierc i IV Cesarz.

Skojarzylo mi sie z malym zaufanym gronem przyjaciol, moze nawet jednym lub dwoma i to dosc sporadycznie. Tu jakbys miala wejsc w ogole w calkiem nowe grono znajomych, tak teraz mi przyszlo. Zmienic kregi znajomosci, w ktorych bedziesz sie poruszac.

 

 

12.Finanse: król mieczy, rydwan, 2 buław- tu będzie dobrze, dalej będę ciągnąć dwie roboty, ewentualnie zacznę się zastanawiać nad rezygnacją z jednej

 

Sumowania to XVIII Ksiezyc i IX Eremita. Ewentualnie jakies niespodziewane wydatki sie pojawia i bedziesz rozwazala, jak sobie z nimi poradzic. Glowkowania tu duzo widze.

 

 

13.Praca: 9 buław, diabeł, 8 denarów- będę zaciskać zęby i działać ;-), widać też chyba dalsze doskonalenie zawodowe, ten diabeł jest tu intrygujący- może jakaś frustracja mnie będzie dopadać, a w mojej pracy o nią nietrudno, warunki pracy generalnie mam dobre, atmosferę w pracy też, nie mam na niego pomysłów

 

Sumowania to XX Sad i HB V Papiez. Tak sobie pomyslalam, ze moga pojawic sie jakies niejasnosci i/lub konflikty (z przelozonym) w miejscu pracy. Wszystko sie wyjasni, bedzie dobrze. Co wazne tutaj, zachowac elastycznosc i nie upierac sie bezsensownie przy swoim zdaniu. Szukac kompromisow.

 

14. Niespodzianki w nowym roku: kapłanka, wszechświat, kochankowie- większe otwarcie na świat i ludzi, stanięcie przed ważnymi (same arkana wielkie) wyborami

 

Z sumowan masz VII Rydwan i wg HB XI Moc (Zadza) i II Kaplanka.

Tak, otwarcie, ale tez obudzenie w sobie tej zarowno wewnetrzne, jak i zewnetrznej kobiety. Moc, pasja, kobiecosc. Poczujesz, ze zyjesz. Moze takze zakochasz sie. ;) Co ladnie koresponduje z kartami na uczucia, ten Cesarz.

 

 

15.Dar od Wszechświata w Nowym Roku: as denarów, cesarzowa, 10 buław + 3 buławy, żądza (moc) – widzę tu szansę na zadowolenie, poczucie spełnienia i jakieś nowe możliwości; niewykluczone, że zrealizowanie ich będzie okupione ciężką pracą i wysiłkiem, ale chyba będę się cieszyć z tego daru

 

Z sumowania to XVI Wieza i wg HB X Kolo Fortuny i I Mag. Kochana, tu ruszysz mocno do przodu. Wyjdziesz ze swojej skorupki i mozesz naprawde doswiadczyc pieknych rzeczy. Wszystko jest mozliwe, jezeli tylko bedziesz tego chciala i dopuscisz to do siebie. Stawiam na zakochanie i piekna relacje, ale nie tylko. Ogolnie odzyjesz... :)

 

Powodzenia Roszpunko :bukiet;

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

1.Energie i sprawy, które się już kończą i odchodzą: 7 buław, 8 kielichów, 9 kielichów

- myślę, że w jakiś sposób dążyłaś do własnego zadowolenia albo z siebie albo z życia, mogła to być walka o lepsz byt czy poprawę standardu życia albo o samopoczucie, które też ma duże znaczenie o ile nie jest najważniejsze bo od tego wiele zależy.

 

2. Cele, zadania ukończone: król kielichów, 5 mieczy, waga

- skonczyła się forma pesymizmu i bierności z tym związanej. Zrozumiałaś, że aby cos uzyskać trzeba podejmować wysiłek bo samo nie przjdzie. Zadaniem twoim było to zrozumieć, dotrzec do tej prawdy.

 

3. Sprawy i zadania, które przechodzą do nowego roku: as kielichów, 8 denarów, rydwan

- pragnienie nowego uczucia i praca nad tym przechodzi do kolejnego roku. W tym roku będziesz odważniejsza.

 

4. Gdzie jesteś dzisiaj, Twoja obecna pozycja: królowa mieczy, rydwan, 2 denary

- aktualnie jesteś dość chłodna i skupiona na celu, ale jak tylko pojawi się ktoś kim będziesz zainteresowana to ruszysz na podbój :-)

 

5.Nowe sprawy, które się pojawią: królowa buław, 9 kielichów, paź kielichów

- pojawi się Twoja praca nad własnym szczęściem, będziesz aktywniej pozyskiwać chwile radości dla siebie ale jeszcze troszkę widać niepewności jeśli chodzi o zawalczenie o kogoś. Będzie więc większa pewność soebe i chęć do działania ale możesz się jeszcze płoszyć wtedy gdy będzie dobra okazja do zadziałania.

 

6.Wyzwania, trudności, z którymi się zmierzysz: świat, 10 mieczy, gwiazda

- przestaniesz czekać aż samo przyjdzie do Twojego życia i z nieba spadnie to czego chcesz i zaczniesz działaniać by osiągać własne cele, pranienia czy marzenia. Zaczniesz na nie pracować i zaczniesz kreować własną przyszłość co da Ci wiele radości ale też może sporo zmienić w życi ta zmiana myslenia.

 

7. Cele, które możesz osiągnąć: 9 denarów, 2 buław, fortuna(X) + rydwan

– przede wszystkim zadowolenie własne i dbanie o swóoj własny los podejmując decyzje i działania samodzielnie kreując własne życie. Dostaniesz wiatru w żagle i ruszysz do przodu przed siebie, wiatr będzie Cię gnał coraz dalej a ty będziesz się z tym dobrze czuła :-)

 

8.Twoja kondycja psychiczna: 7 mieczy, 4 kielichów, 10 pucharów

- z pocątku nienajlepsza, ale to się zmeni.

 

9.Twoja kondycja fizyczna: śmierć, 5 kielichów, rycerz buław

-też początkowo niezbyt dobre, ale bedzie zdecydowanie lepiej

 

10.Miłość: cesarz, 5 mieczy, królowa buław

-z kimś tu chyba coś nie wyszło, po czasie "przebolenia" wydarzeń zaczniesz mysleć tylko o sobie i własnym szczęściu.

 

11.Przyjaciele i rodzina: pustelnik, paź buław, cesarz

- będą osoby bliskie obok Ciebie jeśli będziesz tego potrzebować. Możliwe,że ktoś młodszy i drugi ktoś starszy pewnie mężczyzna.

 

12.Finanse: król mieczy, rydwan, 2 buław

-dobre, nie będziesz musiała narzekąć. Początkiem roku szef może być dość wymagający i kłótliwy, późńiej mu przejdzie.

 

13.Praca: 9 buław, diabeł, 8 denarów

- no będzie troszkę nerwów i strachu z powodu szefa "akcji", później odetchniesz troszkę, ale i tak bedzie nieco niepewnie.

 

14. Niespodzianki w nowym roku: kapłanka, wszechświat, kochankowie

- otworzysz serce i siebie na życie i jego smakowanie...zaczniesz dostrzegać deltale..i zapragniesz obdarzać uczuciem nie tylko męczyzczne, ale także przyjaciółł ciepłem, sympatią ludzo i itd.

 

15.Dar od Wszechświata w Nowym Roku: as denarów, cesarzowa, 10 buław + 3 buławy, żądza (moc)

- zaczniesz doceniać siebie, dojrzejesz emocjonalnie bardziej domukając jeden etap życia i otwierając na dobre inny...będziesz corac pewniejsza siebie i niejako taka psychiczna moc zostanie Ci dana odgórnie także będziesz mogła korzystać do woli :-)

 

 

Udanego roku :buziak:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

1.Energie i sprawy, które się już kończą i odchodzą: 7 buław, 8 kielichów, 9 kielichów - Walka o rozpoczęcie nowego etapu życia jako singiel. To już za Tobą.

2. Cele, zadania ukończone: król kielichów, 5 mieczy, waga - Uporałaś się z rozstaniem z bliskim Twojemu sercu mężczyzną, zamknęłaś ten etap życia :)

3. Sprawy i zadania, które przechodzą do nowego roku: as kielichów, 8 denarów, rydwan - I tutaj dobrze widać, że ten rok będzie początkiem czegoś nowego (as kieli), może jakiś wyjazd albo doskonalenie siebie. Jednak stawiałabym na to, że musisz coś w sobie przepracować i podjąć decyzję w którą stronę zmierzasz..

4. Gdzie jesteś dzisiaj, Twoja obecna pozycja: królowa mieczy, rydwan, 2 denary- jesteś osobą dojrzałą, rozsądną, po przejściach, stoisz przed wyborem (potwierdzają poprzednie karty) drogi życiowej.

5.Nowe sprawy, które się pojawią: królowa buław, 9 kielichów, paź kielichów - widzę tutaj możliwość stworzenia relacji opartej na doznaniach fizycznych ( i buławowa i 9 pucharów) z młodszym facetem :)

6.Wyzwania, trudności, z którymi się zmierzysz: świat, 10 mieczy, gwiazda - Doszłaś do pewnego etapu w życiu (świat), teraz czas by oddzielić wszystko grubą kreską i spojrzeć z nadzieją w przyszłość :)

8.Twoja kondycja psychiczna: 7 mieczy, 4 kielichów, 10 pucharów- będziesz miewać czasem gorsze chwile, wahanie, zwątpienie (i 7 mieczy i 4 kieli), ale ze wszystkim się uporasz i w ogólnym podsumowaniu Twoja kondycja psychiczna będzie bardzo dobra :)

9.Twoja kondycja fizyczna: śmierć, 5 kielichów, rycerz buław- No tutaj może być gorzej niestety, pojawi się jakaś dolegliwość, z którą będziesz musiała powalczyć. Rycerz buław pokazał ostatnio mojej cioci stan zapalny. Ale ja stawiam na to, że po prostu Twoja odporność pogorszy się.

10.Miłość: cesarz, 5 mieczy, królowa buław- Będziesz zniechęcona czekaniem. Mnie cesarz pokazał w jednym roku bezruch w sprawach uczuciowych. Zmienisz całkiem swoje podejście do uczuć na bardziej hedonistyczne.

11.Przyjaciele i rodzina: pustelnik, paź buław, cesarz- Ja widzę zawężony krąg przyjaciół, znajomych. Chyba dawny partner się tu zaznacza (będziesz z nim w stałym kontakcie - paź buław) :)

12.Finanse: król mieczy, rydwan, 2 buław- Możesz czerpać dochód z dwóch źródeł. Byc może jakiś mężczyzna zaproponuje Ci dodatkowe zatrudnienie.

13.Praca: 9 buław, diabeł, 8 denarów- Jakieś trudności się pojawią, ale dzielnie je zwalczysz i nadal będziesz pracować :)

14. Niespodzianki w nowym roku: kapłanka, wszechświat, kochankowie- Ciekawy rok, same WA :) Zaufaj kapłance, na pewno coś interesującego dla Ciebie szykuje :P

15.Dar od Wszechświata w Nowym Roku: as denarów, cesarzowa, 10 buław + 3 buławy, żądza (moc) – Obudzisz w w sobie siłę, ruszysz do przodu, umocnisz swoją wartosc jako kobieta, uporasz się ze wszystkimi trudnościami, choć czasem może być ciężko. Sądzę, że będzie to rok dużych zmian :) Rozpoczniesz nowy etap (As monet jako karta brama :))

Edytowane przez Sanya
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość realna

no niemal cala talia na to "poszla", a w Tarocie czasem mniej znaczy wiecej..... no chyba, ze chcemy zobaczyc wszystkie stany i emocje i to w 1 rozkladzie na jakby nie bylo 1 rok... Milej interpretacji zycze:-)

Odnośnik do komentarza
no niemal cala talia na to "poszla", a w Tarocie czasem mniej znaczy wiecej..... no chyba, ze chcemy zobaczyc wszystkie stany i emocje i to w 1 rozkladzie na jakby nie bylo 1 rok... Milej interpretacji zycze:-)

 

Koleżanko, Ciebie to chyba dawno nikt nie ryćkał. Strasznie zmierżona jesteś :-). Robisz coś na tym forum poza krytykowaniem cudzych wątków? Zachowaj oceny, uwagi i cenne spostrzeżenia dla siebie i zajmij się czymś bardziej konstruktywnym. Nie prosiłam o Twoją interpretację, tu obowiązuje dobrowolność. I jak widać chętni się znaleźli. Następnym razem jak nie będziesz miała uwag merytorycznych to bądź tak łaskawa i nie zaśmiecaj moich wątków.

Odnośnik do komentarza
Gość realna

jesli na to liczysz - no to widac Tobie tego bardzo brakuje, droga roszpunko.... jestesmy obie moze z tego samego rocznika, wiec wiele moge zrozumiec, ale co za duzo, to tez nie zdrowo;-)

 

jesli chodzi o Twoj komentarz w moja strone - talia tarota bylaby strasznie nudna, gdyby byly w niej same Kaplanki;-)

 

jak juz nam zdradzilas swoje potrzeby i tesknoty - czesto najpierw musimy cos nazwac, zeby to moglo nadejsc, choc slow, ktorych uzylas nie ma w momi slowniku:-)

 

gdyby kart bylo mniej, to bym sie "pokusila" o swoja interpretacje, a tak, to sobie chetnie poczytam - karty na niespodzianke masz bardzo obiecujace, wiec nie ma dwoch zdan, ze niespodzianka bedzie mila:-)

 

Spelnienia Marzen!!!

Odnośnik do komentarza
jesli na to liczysz - no to widac Tobie tego bardzo brakuje, droga roszpunko.... jestesmy obie moze z tego samego rocznika, wiec wiele moge zrozumiec, ale co za duzo, to tez nie zdrowo;-)

 

jesli chodzi o Twoj komentarz w moja strone - talia tarota bylaby strasznie nudna, gdyby byly w niej same Kaplanki;-)

 

jak juz nam zdradzilas swoje potrzeby i tesknoty - czesto najpierw musimy cos nazwac, zeby to moglo nadejsc, choc slow, ktorych uzylas nie ma w momi slowniku:-)

 

gdyby kart bylo mniej, to bym sie "pokusila" o swoja interpretacje, a tak, to sobie chetnie poczytam - karty na niespodzianke masz bardzo obiecujace, wiec nie ma dwoch zdan, ze niespodzianka bedzie mila:-)

 

Spelnienia Marzen!!!

 

Koniec koleżanko.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

1.Energie i sprawy, które się już kończą i odchodzą: 7 buław, 8 kielichów, 9 kielichów- masa różnych, skrajnych emocji, rozstania, nerwy, zmagania z samotnością, pokazywanie dobrej miny do zlej gry

2. Cele, zadania ukończone: król kielichów, 5 mieczy, waga- tak jak mowisz uporanie sie z relacja z mężczyzną, który duzo dla Ciebie znaczył

3. Sprawy i zadania, które przechodzą do nowego roku: as kielichów, 8 denarów, rydwan- sznsa na nową pracę, lub może wyjazd, niewykluczone nowe uczucie:)

4. Gdzie jesteś dzisiaj, Twoja obecna pozycja: królowa mieczy, rydwan, 2 denary- wiesz czego chcesz, jestes prędka, gibka i elastyczna i czujesz,że wiele możesz

5.Nowe sprawy, które się pojawią: królowa buław, 9 kielichów, paź kielichów-będziesz pożądana, adoratorzy legną u Twych stóp;)

6.Wyzwania, trudności, z którymi się zmierzysz: świat, 10 mieczy, gwiazda-trzeba będzie cos ostatecznie zakończyć, pożegnać, ale widać, ze dasz radę

7. Cele, które możesz osiągnąć: 9 denarów, 2 buław, fortuna(X) + rydwan – niezależność materialna, Ty będziesz decydować o swoim losie

8.Twoja kondycja psychiczna: 7 mieczy, 4 kielichów, 10 pucharów- faktycznie pierwsza połowa roku może przynieść Ci nie do końca dobre emocje, możesz czasem czuć sie źle sama z sobą, nieufna wobec ludzi, ale 10 kielichów zawsze zwiastuje radość:)

9.Twoja kondycja fizyczna: śmierć, 5 kielichów, rycerz buław- początek roku słaby, smutki, żale , może jakiś epizod dewpresyjny, pod koniec roku nabierzesz wiatru w żagle

10.Miłość: cesarz, 5 mieczy, królowa buław- jakis silny i dominujący mężcyzzna koło Ciebie, ale możliwe, że facet nie będzie chciał związku, a jedynie romansu

11.Przyjaciele i rodzina: pustelnik, paź buław, cesarz- mozliwe, jak piszesz, albo przyjaźń z kims młodszym i drugim - starszym

12.Finanse: król mieczy, rydwan, 2 buław- bardzo poważnie podejdziesz do tej kwestii, widać rozwój i druga pracę

13.Praca: 9 buław, diabeł, 8 denarów-z początku poczucie zranienia, jakies nerwy, że nie idziesz do przodu, potem zakasasz rękawy

14. Niespodzianki w nowym roku: kapłanka, wszechświat, kochankowie-ładne karty, widac duze pokłady cierpliwości lub pomoc mądrej kobiety, widać nową relację i otwarcie na nowy etap

15.Dar od Wszechświata w Nowym Roku: as denarów, cesarzowa, 10 buław + 3 buławy, żądza (moc) szansa na stanie się kims bliskim dla jakiegoś mężczyzny, duże powodzenie u płci przeciwnej, urośniesz w siłę, będziesz imponowała wielu ludziom:)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Otrzymałam propozycję objęcia stanowiska zastępcy dyrektora w mojej podstawowej pracy. Ładnie mi to koresponduje z kartami z pozycji 15 i 7. Dar, bo się o to nie ubiegałam. Po prostu padła propozycja, którą przyjęłam. Będą w związku z tym zmiany w wysokości wynagrodzenia. Idealnie sprawdziła się interpretacja Nirvany dotycząca pkt 7 - faktycznie trochę się polepszy. I rozmowa była krótka, decyzję podjęłam od razu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...