Skocz do zawartości

Styczeń


Gość Linkinia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Linkinia

Położyłam karty teraz, bo zaraz święta, potem sesja...

Odwdzięczę się za każdą interpretację :bukiet:

Singiel, studiuję. W styczniu czeka mnie sesja.

 

 

Styczeń:

Co będzie mnie zajmowało w czasie (pomijam pierwszą i ostatnią dekadę, bo widać w niej naukę):

10-20 dnia - VI Kochankowie, XX Sąd, 3 buław, 2 denary --> HB Cesarz

Miłe spotkanie. Może nie randka, ale coś na jej kształt.

 

 

Uczucia - Rycerz mieczy, 7 kielichów, paź kielichów --> HB VII Rydwan

Rycerz mieczy może pokazywać kogoś albo też nerwy, spięcia, jakieś nieporozumienie. W 7 kielichów widać moje bujanie w obłokach i marzenie o kimś. Paź kielichów to drobne gesty, wiadomości, może zaproszenie.

 

Nieoczekiwane - XV Diabeł, XXII Głupiec, Paź mieczy --> HB Koło, Mag

Pomyślałam o rozmowie damsko-męskiej.

 

Najważniejsze wydarzenie w uczuciach - I Mag, 7 kielichów, Król buław --> HB VIII Siła

Pan, który się kryje za królem buław, wyjdzie z inicjatywą. Może to być rozmowa przez internet/tel.

 

 

Jest pan, który mi się podoba, kolegujemy się.

Czego mogę się spodziewać z jego strony w styczniu? - Królowa denarów, 4 buław, 9 denarów --> HB XIII Śmierć, Cesarz

Nie wiem, jak odczytać tutaj królową denarów na początku... może jestem w niej ja, jako w jakiś sposób adorowana, w 4 buław miłe spotkanie i 9 denarów jako koleżeńskie zachowanie. A może dowiem sie o kobiecie i jego związku?

Edytowane przez Linkinia
Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

Czego mogę się spodziewać z jego strony w styczniu? - Królowa denarów, 4 buław, 9 denarów --> HB XIII Śmierć, Cesarz

po tych kartach widać, że kolejny krok leży po Twojej stronie. Nadal koleżeństwo, miłe spotkania, pan nie wyjdzie poza to, co już jest.

 

Najważniejsze wydarzenie w uczuciach - I Mag, 7 kielichów, Król buław --> HB VIII Siła

- pojawi się mężczyzna Twoich marzeń

- jakiś egzamin pójdzie Ci lepiej niż przypuszczałaś

- zrobisz na kimś bardzo dobre wrażenie i będziesz zadowolona z efektów

 

Nieoczekiwane - XV Diabeł, XXII Głupiec, Paź mieczy --> HB Koło, Mag

- zakochasz się w paziu mieczy od pierwszego wejrzenia

- coś/ktoś popsuje Ci szyki i będziesz rozdrażniona

- głupi wybryk skierowany w Twoją stronę przez osobę trzecią

 

Uczucia - Rycerz mieczy, 7 kielichów, paź kielichów --> HB VII Rydwan

na początki możesz być poirytowana, raczej zagonienie tu widać, trochę stresu spowodowane sesją, ale później się wyluzujesz, zobaczysz wszystko w lepszych barwach. Może dzięki wcześniejszemu, ostremu zakuwaniu poczujesz się spokojniej w trakcie egzaminów.

 

10-20 dnia - VI Kochankowie, XX Sąd, 3 buław, 2 denary --> HB Cesarz

decyzja w związku z jakimś krewnym lub znajomym, lub starą znajomością

wspólna nauka do egzaminów

może zechcesz zaplanować wyjazd po sesji, aby się odprężyć

większe spotkania na mieście (herbaciarnia, pizzeria, kawiarnia, sklepy)

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

Styczeń:

Co będzie mnie zajmowało w czasie (pomijam pierwszą i ostatnią dekadę, bo widać w niej naukę):

10-20 dnia - VI Kochankowie, XX Sąd, 3 buław, 2 denary --> HB Cesarz

możliwe całkiem, że pojawi się jakiś obiekt westchnień, który zajmie Twoja uwagę na tyle, że zaczniesz działać, nieco przejmować inicjatywę by potem z kolei czekać na jego odzew i działanie.

 

 

Uczucia - Rycerz mieczy, 7 kielichów, paź kielichów --> HB VII Rydwan

tu z kolei pokazuje się działanie w pierwszej dekadzie ale jak sama wspomniałaś będzie to czas nauki więc dlatego pewnie rycerz mieczy, w śroku miesiąca marzeniowo, będziesz chodziła z głową w chmurach licząc po cichu, że coś sie zadzieje. Później również serdecznie i ciepło, w drugiej połowie miesiąca mogą być kontakty z kimś wobec kogo będziesz żywić jakieś ciepłe marzycielskie uczucia :-).

 

Nieoczekiwane - XV Diabeł, XXII Głupiec, Paź mieczy --> HB Koło, Mag

nieoczekiwanie wkręcisz się w jakieś uczucia, ewentualnie zaskoczyć się mogą jakieś pytania na egzaminie.

 

Najważniejsze wydarzenie w uczuciach - I Mag, 7 kielichów, Król buław --> HB VIII Siła

no pojawi sie ktoś, kto rozbudzi w Tobie marzenia i pragnienia, będzie pięknie mówił i czarował z dobrym skutkiem, pod koniec miesiąca mmożliwe spotkanie albo innego rodzaju inicjatywa z pana strony.

 

Czego mogę się spodziewać z jego strony w styczniu? - Królowa denarów, 4 buław, 9 denarów --> HB XIII Śmierć, Cesarz

działania pod koniec miesiąca.

Odnośnik do komentarza

Styczeń:

Co będzie mnie zajmowało w czasie (pomijam pierwszą i ostatnią dekadę, bo widać w niej naukę):

10-20 dnia - VI Kochankowie, XX Sąd, 3 buław, 2 denary --> HB Cesarz

Moim zdaniem jakaś relacja bedzie Cie dośc mocno zajmowałą:)

 

Uczucia - Rycerz mieczy, 7 kielichów, paź kielichów --> HB VII Rydwan

Facet ktory do tej pory był w ukryciu moze sie pojawić,bedzie chciał ugody...lub szansa na nowe zaangazowanie.

Nieoczekiwane - XV Diabeł, XXII Głupiec, Paź mieczy --> HB Koło, Mag

Dosc silna relacja z jakims facetem.

 

Najważniejsze wydarzenie w uczuciach - I Mag, 7 kielichów, Król buław --> HB VIII Siła

Bedziesz sie dobrze czuła i bawiła w towarzystwie Pana ukrytego pod Królem Buław. :)

Odnośnik do komentarza

Styczeń:

Co będzie mnie zajmowało w czasie (pomijam pierwszą i ostatnią dekadę, bo widać w niej naukę):

10-20 dnia - VI Kochankowie, XX Sąd, 3 buław, 2 denary

 

Ja bym stawiła na 'rozwiązanie' spraw uczuciowych

 

Uczucia - Rycerz mieczy, 7 kielichów, paź kielichów

 

Albo będzie dwóch panów, albo po prostu będziesz się łudziła, marzyła i nic poza tym. Jednym słowem oderwiesz się od rzeczywistości.

 

Nieoczekiwane - XV Diabeł, XXII Głupiec, Paź mieczy

 

Wg mnie romans, seks lub coś na ten wzór...

 

Najważniejsze wydarzenie w uczuciach - I Mag, 7 kielichów, Król buław

 

Twoje marzenia mogą stać się realne, facet zacznie działać.

 

Jest pan, który mi się podoba, kolegujemy się.

Czego mogę się spodziewać z jego strony w styczniu? - Królowa denarów, 4 buław, 9 denarów

Głownie to Ty będziesz inicjowała, ale dzięki temu może coś ruszyć, otworzą się drzwi w tej znajomości

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...