Jump to content

brak kontroli na komunikacją w śnie


YLva Binoche

Recommended Posts

Moje pytanie nie zupełnie dotyczy wyjaśnienia, interpretacji snu. Moje sny są to sny, które w większości potrafię kontrolować i sama zinterpretować. Świadomie wpływam na ich przebieg i wybieram sytuację, opcję w danym momencie która najbardziej mi odpowiada. To tak jak z podawaniem poleceń w komputerze. W większości też pamiętam te sny. Natomiast dziwna rzecz ostatnio zdażają mi się niekontrolowane sytuacje typu: rozmawiam z ludźmi przez sen. Okazuje się, że znajomi, którzy mieszkają daleko mają taki sam sen i prowadzą te same rozmowy. Dodać mogę tylko, że tracę kontrolę nad tym i ta komunikacja nie jest pod moją kontrolą. Przyjaciele dziwią się bardzo. Ale ja nie potrafię zaprzeczyć faktom. Drugi problem jest taki że mimo kontroli nad snami. Ostatnio nie wiem jak to nazwać, może moja psychika, może umiejętność buntuje się i płata mi figle. Podczas, gdy ja kasuje podczas snu dany fragment, który mi nie odpowiada. Sen automatycznie wytwarza swoje cofanie i neguje moje polecenia. Jak to wyjaśnic? Bardzo dużo czytam o tej tematyce. Korzystam z różnych źródeł. Ale wiedza dostępna jest ograniczona i okrojona. Jakieś wskazówki?

Link to comment
Share on other sites

Przyjaciele dziwią się bardzo
- z jakiego powodu dokładnie się dziwią?

 

[ Dodano: 2006-08-04, 22:44 ]

Podczas, gdy ja kasuje podczas snu dany fragment, który mi nie odpowiada.
- w jaki sposób kasujesz? Co przez to rozumiesz?

 

[ Dodano: 2006-08-04, 22:45 ]

Sen automatycznie wytwarza swoje cofanie i neguje moje polecenia.
- jak wygląda ten proces "wytwarzania swojego cofania"?
Link to comment
Share on other sites

Z jakiego powodu się dziwią. Ponieważ powód trudno okreslić. A raczej jest to ich podejście do spraw nie wyjaśnionych i nie mających oparcia w logice. Dziwią się ponieważ nawiedzam ich sny. I prowadze z nimi rozmowy. Są to znajomy, przyjaciele z całej Polski. Z którymi nie mam kontaktu na codzień. Zdarza się czasem że docieram do osoby blisko mnie mieszkające. Wtedy nad ranem mam możliwość porozmawiania z daną osobą o śnie. Dziwią się dlatego, że opowiadam im dokładnie co im się sniło. I czasem zadaje te same pytania co w śnie. Są to ludzi twardo stąpający po ziemi. Jak tylko mogę to określić i nie wierzą w takie sprawy. A to co im pokazuje, zadaje kłam ich postrzeganiu rzeczywistości.

 

Co do kasowania snu. Raczej jest to kasowanie fragmentów które mi się nie podobają. Przykładowo ugryzł mnie we śnie skorpion. Siłą woli cofnełam ten sen. Że skorpion był we śnie natomiast nie ugryzł mnie.

 

Dalej wpływ snu -jego wola. Wydaje mi się czasem że sen ma własną wolą. Na tym samym przykładzie podam. "Snu" nie spodobało się że cofnełam ten fragment. I uznał że to jest konieczne przesłanie dla mnie. Więc cofnoł moje cofnięcie i skorpion tak jakby ugryzł mnie drugi raz. Jest to troszkę pozbawione sensu dla mnie i nie rozumiem tego. Ponieważ nigdy nie zdarzało mi się tracić kontroli nad snami. I nie wydaje mi sie by moja psychika koniecznie chciała mi przekazać to znaczenie. Moja podświadomość inaczej. We śnie nie chciała tego ugryzienia więc wydaje mi się, że tracę kontrolę. Proszę o pomoc. Z góry przepraszam za moje niedociągnięcia w pisowni.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...