Skocz do zawartości

Ukryte intencje


Gość anhana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anhana

Nadal zamierzam rozruszać dział i oto rozkład na ukryte intencje na pana X1 :)

 

Jak X1 mnie widzi : Dama Pik 10 karo - no nie za bardzo mnie widzi, dama pik jest chłodna, manipuluje, ale jest inteligentna to w końcu odpowiednik królowej mieczy w tarocie.

Jak myśli ze Ja go widzę X1 : Król pik - król pik jest zdystansowany raczej, chlodny

Co X1 pokazuje na zewnątrz : 10 pik ?

Co zamierza : Dama kier 9 pik - spotkać się ze mną ?

Przyszłość znajomości: Walet kier Walet Karo 10 kier - optymistycznie i miło ale nic konkretnego nie potrafie z tego zobaczyc .

 

O co chodzi ? Kary są chłodne dość. Jak wy to widzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak X1 mnie widzi : Dama Pik 10 karo - znacie się z pracy? Jako osobę intrygującą i elegancką, solidną, ale trzymającą się swoich zadań, celów, skupioną na osiąganiu sukcesu

Jak myśli ze Ja go widzę X1 : Król pik - myśli, że widzisz go przez pryzmat wyłącznie służbowy i formalny

Co X1 pokazuje na zewnątrz : 10 pik - dystans chyba, nie integruje się

Co zamierza : Dama kier 9 pik - mieć ból dupy w związku z (jak mu się wydaje) brakiem zainteresowania i chłodem z Twojej strony i nic nie zrobi

Przyszłość znajomości: Walet kier Walet Karo 10 kier - hmmm no chyba ktoś młodszy się pojawi na horyzoncie, albo Ty zaczniesz wysyłać jakieś cieplejsze sygnały :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

Ze studiów się znamy:) 10 pik mi w ogóle nie pasuje, bo integruje się i nie jest chłodno :) Ktoś młodszy się pojawi ale u mnie ? stąd te walety nie ?

 

hahahha Ja cały czas wysyłam ciepłe sygnały , a przynajmniej tak mi się wydaje .. :D

Dzięki Czarownica :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość5

Nadal zamierzam rozruszać dział i oto rozkład na ukryte intencje na pana X1 :)

 

Jak X1 mnie widzi : Dama Pik 10 karo - jako troche zdystansowaną w stosunku do nieznajomych ale za to ciepla w swojej grupie

Jak myśli ze Ja go widzę X1 : Król pik -jest na dystans- na razie oceniachlodnym ikem- chyba podobnie sie oceniacie

Co X1 pokazuje na zewnątrz : 10 pik ?-dystans, ale tez wydaje mi sie jakby czasami chcial Ci pokazac, że " teskni" za spotkaniami- nawet takimi jakie sa

Co zamierza : Dama kier 9 pik - umowic sie

Przyszłość znajomości: Walet kier Walet Karo 10 kier - oj bedzi szansa na spotkanie w szerszym gronie ( jak dla mnie walety to szanse na...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal zamierzam rozruszać dział i oto rozkład na ukryte intencje na pana X1 :)

 

Jak X1 mnie widzi : Dama Pik 10 karo - no nie za bardzo mnie widzi, dama pik jest chłodna, manipuluje, ale jest inteligentna to w końcu odpowiednik królowej mieczy w tarocie.

- mentorka, zwraca sie do Ciebie o pomoc i rade, uwaza za madra, ambitka, wymagajaca

Jak myśli ze Ja go widzę X1 : Król pik - król pik jest zdystansowany raczej, chlodny

- ma zdolnosci przywodcze,

Co X1 pokazuje na zewnątrz : 10 pik ?

- pracoholik, zblokowany, karta rozczarowania, moze uwaza ze masz jego za dupe wolowa? ;)

Co zamierza : Dama kier 9 pik - spotkać się ze mną ?

- randka???? :)

Przyszłość znajomości: Walet kier Walet Karo 10 kier - optymistycznie i miło ale nic konkretnego nie potrafie z tego zobaczyc

- szansa na milosc, walet kier i karo - prezent, ogolnie to spotkanie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz ja na ukryte intencje na Pana X?

 

jak mnie widzi: Dama Kier i 10 Trefl (romantyczna, uczuciowa, pomocna, uparta z charakteru, chce zawsze postawic na swoim, zarozumiala, jednak wesola towarzyska i usluzna?)

jak mysli jak widze jego ja: 10 Kier (milosc??? sprawy malzenskie, czyzby myslal ze jego kocham??)

co pokazuje on na zewnatrz: 7 trefl (pozytywne mysli, skupiony na pieniadzach, stosunki plciowe?)

co zamierza: As Trefl(o), Krol Pik (kłopoty? trefl chyba nie jest dobry, kłotnie o pieniadze, wpakuje mnie w jakies tarapaty?)

przyszłośc znajomości: 9 Kier, As Karo, Walet Karo (rozmowa, list, romans?)

 

co o tym myslicie dziewczyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...