Skocz do zawartości

ukryte intencje nr 2 :)


smerfetka33

Rekomendowane odpowiedzi

no to teraz ja na ukryte intencje na Pana X?

 

jak mnie widzi: Dama Kier i 10 Trefl (romantyczna, uczuciowa, pomocna, uparta z charakteru, chce zawsze postawic na swoim, zarozumiala, jednak wesola towarzyska i usluzna?)

jak mysli jak widze jego ja: 10 Kier (milosc??? sprawy malzenskie, czyzby myslal ze jego kocham??)

co pokazuje on na zewnatrz: 7 trefl (pozytywne mysli, skupiony na pieniadzach, stosunki plciowe?)

co zamierza: As Trefl(o), Krol Pik (kłopoty? trefl chyba nie jest dobry, kłotnie o pieniadze, wpakuje mnie w jakies tarapaty?)

przyszłośc znajomości: 9 Kier, As Karo, Walet Karo (rozmowa, list, romans?)

 

co o tym myslicie dziewczyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

1. Ciepła, miła, trochę impulsywna może ?

2. Jako osobę optymistyczną, z którą lubisz spędzać czas

3. nie wiem

4. Zafunduje ci niemiła niespodziankę jak dla mnie, może się zdystansuje i ty to niezbyt dobrze przyjmiesz ?

5.rozmowa, wiadomości , milo i przyjemnie będzie. Czy pan mieszka w innnym miescie, gdzies daleko od ciebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

O.K chciałaś - masz :z_jezorem:

 

1) jak mnie widzi: Dama Kier i 10 Trefl

 

Ano właśnie. Już zaczynają się schody.

Ty pytasz, co myśli mężczyzna i wymieniasz m.in.: romantyczna, uczuciowa. Oczywiście te cechy Dama kier sobą reprezentuje. Ale mężczyźni z reguły nie myślą w ten sposób o kobietach…

Sama Dama kier to kobieta ciepła i oddana, życzliwa ale i dość impulsywna. On to ciepło widzi, ale jeszcze lepiej widzi impulsywność, a w towarzystwie 10 trefl (która oznacza co najmniej zaciekłą wymianę zdań) może postrzegać Cię jako kobietę z werwą, która lubi się spierać, chcącą by jej było na wierzchu, co go irytuje lub i złości.

 

2) jak myśli jak widzę jego ja: 10 Kier

może myśli, że widzisz go jako dobrego kandydata na małżonka (lub partnera), a ogólnie - jako wesołego, zabawowego człowieka, przyjaznego, ale może też sądzić, iż uważasz, że jego zainteresowanie Tobą jest jedynie powierzchowne.

Bo choć 10 w odpowiednim układzie wskazuje na zawarcie związku lub oznacza miłość, ale jako sama pojedyńcza karta wskaźnikowa mówi o uczuciu niezbyt głębokim i wskazuje na liczne flirty i miłostki.

 

3) co pokazuje on na zewnątrz: 7 trefl

Pytanie bardzo nieprecyzyjne i jedna karta na określenie tego. Komu ma coś pokazywać na zewnątrz? Tobie czy ogółowi ludzi? Czy pokazuje to chce pokazać czy raczej tą cząstkę siebie, która sama z niego wyłazi? Bo to jest różnica w interpretacji.

A poza tym jak Ty sobie wyobrażasz pokazywanie na zewnątrz stosunków płciowych? Gdzie, jak? na podwórku, pod oknami sąsiadów, w autobusie czy na arenie w cyrku? :rotfl:

No, ale przyjmijmy, że jeśli już mowa o seksie (czego u mnie 7 trefl absolutnie nie omawia) to chodzi raczej o demonstrowanie, jaki z niego jest dobry kogut :zeby_na:

Moja 7 trefl powiedziałaby na przykład tak:

- że pokazuje on, iż ważne jest dla niego osiągnięcie wysokiego statusu społecznego lub po prostu bycie "kimś", nawet w grupie negatywnej.

- chce pokazać że "rozum góruje nad zmysłami" i panuje on nad namiętnością (choć tak nie jest)

- że jest zazdrosny i emocjonalny (w podtekście - boi się utraty kogoś dla niego cennego) a w konsekwencji uważa Cię za swoją własność, co może na dłuższą metę może nie być zachwycające.

 

4) co zamierza: As Trefl (o), Król Pik

Następne nieprecyzyjne pytanie: co zamierza w ogóle zrobić czy w stosunku do Ciebie? I tu interpretacja też od tego zależy.

Bo zobacz: to są trudne karty. I jeśli myślisz w sensie ogólnym to jeśli jest w związku, to zamierza go skończyć. Być może dla Ciebie.

Ale w stosunku do Ciebie nie wieści to niczego miłego: zamierza skończyć z Tobą (jeśli jesteście blisko siebie, bo nie wiem na jakim to jest etapie.)

A jeśli nie jesteście blisko, to zamierza "odpędzać" od Ciebie wszelkie kłopoty (i rywali), otoczyć poważną opieką.

Ale uważaj: to może być opieka typu "nadzór policyjny", chce też być dla Ciebie gwarancją, dąży do zajęcia wysokiego stanowiska i chce, żebyś z tego powodu była z niego dumna.

Na ogół ten zestaw nie jest korzystny, ale As trefl odwrócony nie zawsze symbolizuje "samo zło", bo to jest koniec co prawda, ale końce bywają różne. I sam odwrócony As oznacza po prostu koniec czegoś. Król pik w tym kontekście (asowego końca) kojarzy mi się z osobą, której się już nie kocha, od której się odchodzi.

Lub - przy tym pytaniu - zamierza skończyć z Twoją wolnością, więc w tym sensie może być to związek, który Cię bardzo ograniczy, spęta, a Król może stać się z czasem Twoim wrogiem, no właśnie - może wpakować Cię w jakieś tarapaty…

 

5) przyszłość znajomości: 9 Kier, As Karo, Walet Karo

Przyszłość znajomości rysuje się różowo. To dobre wieści x 2, romans - zauroczenie i namiętność - spełnienie Twojego pragnienia, fajny seks. I człowiek, który może obdarzyć Cię dobrobytem. I możesz spodziewać się prezentu :usmiech2_na:

Ponieważ rozpatruję to jako pojedyńcze pytania, więc odpowiadam tylko na to: przyszłość znajomości, nie odpowiadam natomiast jak dalej potoczy się ten związek, ale popatrz na karty nr. 4.

Gdybym miała połączyć to jako całość, to poważnie bym się zastanowiła. Ale to ja, bo mam charakter taki, że nie odpowiada mi nadzór i kontrola, a i pieniądze - choć są dla mnie bardzo istotne - to jednak nie są najważniejszą częścią mojego życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ismer Kochana, jest to facet z pracy, takie bardziej kumpel, choc nie ukrywam ze fizycznie jest bardzo w moim typie, rozmowy tez sa ciekawe bo lapie moje poczucie humoru, ale kiedys powiedzial ze mam charakter generala, a jemu chyba to nie pasuje, bo niby cos zaczyna a potem wycofuje sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A teraz spójrz na ten układ z innej strony, powiedzmy, że zadałabyś pytanie co X zamierza zrobić w ogóle, ze sobą, z dalszym życiem zawodowym.

Wtedy 7 trefl informowałaby, że zależy mu na osiągnięciu wysokiego stanowiska, ale są jakieś przeszkody i on rozważa, czy nie skończyć tu kariery i zacząć gdzie indziej.

Gdybyś zapytała, co myśli na swój temat, to układ byłby już niepokojący, bo wskazywałby, że facet ma czarne myśli, czegoś się obawia, może wylania z pracy a może czegoś z zewnątrz, bo ktoś mu zagraża. Może mieć nawet myśli autodestrukcyjne (jeśli ma lęki) lub ktoś planuje go wykończyć (zawodowo lub fizycznie).

To tak Ci wrzuciłam, żebyś przewąchała jak z jednych kart może być różna odpowiedź dla różnych tematów.

Rzecz jasna nie można wyciągać tak daleko idących wniosków z 3 kart, ale kiedy one stanowiłyby cząstkę większego układu to już byłby powód do tego, by się im uważnie przyjrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

No ale przecież tu już sam kontekst narzuca, że to nie chodzi o niego w ogóle, tylko o jego zamierzenia w odniesieniu do pytającego. Fakt, faktem, że ja np. w tym rozkładzie zawsze sobie dopowiadam co zamierza w stosunku do mnie ? i tak samo w pytaniu 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek nie wyciągam za dużo kart bo nawet jedna rozumiem zbyt dosłownie chyba :-) szczególnie trudne jest dla mnie odczytywanie całego układu w całości, jakoś tak tnę wszystko bez kompletowania. Fajnie ze jest takie miejsce gdzie dopiszecie swoje myśli i wtedy trochę więcej rozumiem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
No ale przecież tu już sam kontekst narzuca, że to nie chodzi o niego w ogóle, tylko o jego zamierzenia w odniesieniu do pytającego. Fakt, faktem, że ja np. w tym rozkładzie zawsze sobie dopowiadam co zamierza w stosunku do mnie ? i tak samo w pytaniu 3.

 

Niekoniecznie kontekst to narzuca, bo dopóki nie wiesz, co konkretnie chce wiedzieć pytający, to się tego jedynie domyślasz, a może ona jednak chce wiedzieć co on ogólnie zrobi? Pytanie początkowe brzmiało: ukryte intencje pana X, ale nie było wyraźnie zaznaczone, że TYLKO w stosunku do mnie.

Jak się okazało, pracują razem. A jeśli facet rzeczywiście myślałby o skończeniu kariery w tym miejscu a Smerfetce na nim zależy, to sądzę, że byłaby to dość istotna informacja dla niej.

Poza tym wróżka to nie jasnowidz, im więcej dostanie informacji kogo konkretnie dotyczy układ (tu: kolega z pracy) tym szybciej i precyzyjniej odpowie na zadane pytanie. Przecież w tym pytaniu to nie ja mam się domyślać kto to jest (a Król pik może sugerować także kogoś z kręgu zawodowego ale to nie o to tu przecież chodzi) tylko mam odpowiedzieć co on zamierza zrobić. Jeśli wiem, że to kumpel z pracy, to wtedy może (choć nie musi) zmienić się interpretacja tego połączenia Asa z Królem.

To nie wróżka ma się domyślać o co chodzi pytającemu (chociażby nawet było to "oczywiste") tylko już w momencie tasowania ma wiedzieć dokładnie na jakie pytanie ma odpowiedzieć. W tym też celu dobrze jest, kiedy obie osoby dogadają się przed położeniem kart a nie w trakcie.

Dlatego ciągle trąbię, że pytanie MUSI być sprecyzowane i dokładnie ukierunkowane "na cel".

Nie wiem jak inni robią, ale ja, choć w dużym układzie mam ściśle określone miejsca dotyczące najważniejszych sfer życia, więc na ogół nie mam problemu z interpretacją, to kiedy mam jakiekolwiek wątpliwości nie waham się pytać klienta jeśli potrzebne mi są dodatkowe informacje.

Tutaj zresztą to są bardziej ćwiczenia niż wróżby, bo każda z nas ma odmienną wykładnię (o - choćby czas, pora roku - Król kier w innym poście, a w tym p.4 - 7 trefl).

 

A drugi przykład to jest dla Smerfetki, żeby wiedziała, iż ta sama karta znaczy co innego przy różnych pytaniach. Mówi, ze jest początkująca, więc niech się zorientuje jak to wygląda. Posłużyłam się tym samym położeniem kart by zobaczyła jak to się kręci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny,które ćwiczę na sobie, zadaje pytania które mogę w pewnym momencie zweryfikować, oczywiście nie są to pytania typu tak/nie, tylko trochę trudniejsze do interpretacji, dziekuje za Wasze podpowiedzi, ale wiem ze jeszcze długa droga przede mną zanim wejdę na jakikolwiek poziom :-)

 

Co do tych intencji, to tak jak pisałam pracujemy razem,.ale nie spotykamy się poza pracą, ja bardziej działam w jego kierunku, a on jakby bal się, bo chyba nikogo nie ma w jego życiu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Smerfetko zaczyna się robić ciekawie. Wyszły Ci karty niepokojące (As trefl i Król pik + 7 trefl). Układ był konkretny, chciałaś coś wiedzieć. W kontekście pytania mogą znaczyć to co wymieniałyśmy.

Ale może coś się jeszcze za tym kryje, może być tak, że faktycznie coś niepokojącego jest w tym człowieku, no, nie będę owijać w bawełnę: ma jakiś problem, którym się bardzo martwi, nie wie co począć, coś mu zagraża, ma czarne myśli i/ lub skłonności do autodestrukcji. To wyłazi w trakcie naszej rozmowy.

Oczywiście to jak Ty go odbierasz to ocena raczej subiektywna, więc nie mogę się tym sugerować, ale tym niemniej jest tu coś co mnie uwiera. Bo szczerze powiem - pytanie było konkretne i musiałam się pilnować, by nie szybować w stronę tego, co mnie zaniepokoiło, ale, kurczę, nie przy Tobie (Twoim pytaniu) tylko w nim. Nie znam facia, nie mam najmniejszego o nim pojęcia, ale czasami tak mam, że czytam coś innego niż prosta odpowiedź na pytanie. To irracjonalne jest.

Jakiej talii używasz? całej czy do 7?

I dlaczego już na progu karcianej drogi się dołujesz? Co to w ogóle znaczy "poziom" ??? Każdy znajduje się na jakimś etapie i nie ma powodu, żeby ten, kto dopiero zaczął czuł się "gorszy" od tego, kto wie więcej? Skąd wiesz, jaki w Tobie potencjał drzemie? A może być tak, że masz talent i szybko przeskoczysz wiele osób?

Jakoś tak z 15 lat temu jechałam autobusem i naprzeciwko mnie siedzieli dziadkowie z małą, góra 6 letnią dziewczynką. Dziecko było radosne i rozszczebiotane. Ja - pogrążona w myślach "astrologicznych". W pewnym momencie dziewczynka spojrzała na mnie i umilkła, uważnie się przyglądała, bardzo uważnie. I ja w tym momencie wiedziałam, że to dziecko wie więcej ode mnie i w dodatku "czyta mnie". Wkrótce wysiedli. Spotkałam ją jeszcze tego samego dnia w centrum handlowym i ponownie dziecko "nawiązało kontakt", ale tym razem już się "znałyśmy". Wiem, że jeszcze ją spotkam i wiem, że to dziecko (no, dziś już dorosła panna) jest obdarzone dużymi zdolnościami "ezo", można porównać to do "starej duszy". I niekoniecznie te zdolności muszą być widoczne od razu, z talentem jest też i tak, że "odkrywasz" go niespodziewanie, nagle.

I wcale bym się nie zdziwiła, gdyby to ona mnie czegoś nauczyła a nie ja ją.

Skąd wiesz, czy u Ciebie tak nie będzie? Więc nie deprecjonuj swego poczucia wartości, nawet, gdybyś wtedy gdybyś musiała przemierzyć długą drogę zanim dojdziesz do celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mnie widzi: Dama Kier i 10 Trefl - sympatyczna, taka z którą się miło gada i którą dobrze widzieć, ciepła, serdeczna, ale bez fajerwerków

jak mysli jak widze jego ja: 10 Kier - widzi, że może Ci się podoba, wzbudza sympatię wie, że go lubisz. może niekoniecznie myśli, że go kochasz, u mnie taka bardziej aktywna jest 9 kierowa, a 10 to takie stabilne emocje, bez zrywów

co pokazuje on na zewnatrz: 7 trefl - nie wiem

co zamierza: As Trefl(o), Krol Pik - kurna, no póki co to nic nie zamierza, nie ma takich myśli w ogóle, by coś zainicjować, zajęty sobą i obowiązkami

przyszłośc znajomości: 9 Kier, As Karo, Walet Karo - rozkręci się, tak mi się wydaje, bo te karty w przeciwieństwie do tych wyżej są takie jakieś żywsze i tchną nadzieję na jakąś akcję, musicie zacząć częściej gadać, nawet o pierdołach i samo powinno pójść z kopyta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz ja na ukryte intencje na Pana X?

 

jak mnie widzi: Dama Kier i 10 Trefl Podobasz mu się fizycznie :devil:, ale uważa Cię za dobrą fajną wesołą osóbkę :D

jak mysli jak widze jego ja: 10 Kier Aa czemuś nie dołożyła :D On ma raczej nadzieje, że Ci się podoba, domyśla się, żeś się zauroczyła w nim

co pokazuje on na zewnatrz: 7 trefl Raczej mało pokazuje na zewnątrz, on się stara pokazać, że jest odpowiedzialny, zaradny, taki wiesz filar.

co zamierza: As Trefl(o), Krol Pik Czekać, może robić jakieś podchody, wypytywać u kogoś, wszystko cichaczem.

przyszłośc znajomości: 9 Kier, As Karo, Walet Karo Jakież to ładne :serduszka:, no prowadzi to do związku :) Jak dla mnie to Ty usiądź i czekaj sobie spokojnie :D

 

co o tym myslicie dziewczyny?

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...