Skocz do zawartości

Co to może być?


Yok

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Zarejestrowałam się tutaj,ponieważ coś mnie niepokoi. Mianowicie od kilku lat mam przeczucie,że ktoś mnie obserwuje. Dzieje się to glownie nocą. Czuję dziwny niepokoj,takie wrazenie?ze ktos stoi przy moim lozku i sie na mnie patrzy. Kilka razy chciałam otworzyć oczy,ale strach mi na to nie pozwolił. Pomyślałabym,że to może choroba psychiczna,ale kilkukrotnie zdarzyło mi się widzieć coś,co wygląda jak cień. Czarny cień. Jestem tego pewna,ponieważ pewnej nocy nie mogłam spać,długo kreciłam się w łóżku,po czym stwierdziłam,że wstanę po książkę. Usiadłam na łóżku i nagle za drzwiami pokoju zauważyłam właśnie to. Mimo polmroku panującego w domu widziałam dokładnie,że był to cień,mniej więcej postury człowieka. Z tym,że kończyny nie były zarysowane,a sam cień ku dołowi zanikal. Był coraz jaśniejszy. Zachowywał się tak,jakbym go przyłapała. Po prostu stał,a gdy na niego spojrzałam to sunął ku wyjściowym drzwiom. Sytuacji takich było więcej. Nie wiem co to może być. Czego to ode mnie może chcieć. Przepraszam za chaotyczne pisanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o jakim ataku Ty tu mówisz?

Wpadnie na nią z nożem?

Nie strasz chociaż ludzi na forum, ja Cię proszę.

Nie z nożem. Chodzi mi na przykład o jakąś lewitację rzeczy. Duch może popchnąć, walnąć, rzucić książką. Nawet spotkanie twarzą w twarz może być jakąś oznaką. Ja codziennie widzę cienie więc mam iść do egzorcysty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie z nożem. Chodzi mi na przykład o jakąś lewitację rzeczy. Duch może popchnąć, walnąć, rzucić książką. Nawet spotkanie twarzą w twarz może być jakąś oznaką. Ja codziennie widzę cienie więc mam iść do egzorcysty?

Raczej do psychologa.

 

Yok proszę, nie stresuj się i pierw podejdź do tego racjonalnie.

Duchy rzadko kiedy zachowują się jak to opisał matitrol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej do psychologa.

Takie zdanie miałem w wielu tematach ale mówili mi że mówie bzdury.

Yok proszę, nie stresuj się i pierw podejdź do tego racjonalnie.

Duchy rzadko kiedy zachowują się jak to opisał matitrol.

Zależy jakie jeden rzuciłł mnie na ziemię. Demony są najsilniejsze. Ten duch którego opisujesz to jakiś słaby duszek który może tylko chuchnąć w twara. Ale raczej ci nie powinien nic zrobić.

Edytowane przez matitrol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mieszkam z mężem i córeczką kilkiletnią w mieszkaniu w bloku. Kupiliśmy mieszkanie kilka lat temu od starszego małżeństwa. Słyszę czasami pukanie w drzwi,w stół,w szafę... Ale oprócz pukania nic się nie dzieje. Raz tylko czy dwa słyszałam szept,albo coś spadło z parapetu,był taki huk,że nawet mój mąż się obudził. Sprawdziliśmy i nic na podłodze nie leżało. Śnią mi się dziwne rzeczy,zazwyczaj straszne. Często są to moi zmarli dziadkowie. Zawsze taki sen pamiętam z detalami. I zawsze coś do mnie w snach mówią. Wyglądają tak ładnie,młodo.

Zanim tu napisałam minęło kilka lat,musiałam się upewnić czy to co słyszę czy widzę dzieje się naprawdę czy może mój mózg płata mi figle. Ale kilkakrotnie inni też doświadczyli tych pukań. I to nie jest regularne. Czasami między tymi zjawiskami jest nawet kilka miesięcy przerwy.

Związek z ezoteryką? Raczej się nią nie interesuję. Raz na jakiś czas coś poczytam tu na forum i na tym się kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już mieszkanie oglądał?

Pomoc egzorcysty etc?

Niestety nie.

Ja na początku poszedł bym do medium ustalić czy to dobry czy zły byt. Mi wydaje się że byt jest tam z twojego powodu. Pamiętajcie że egzorcysta wygania z mieszkań, z ludzi złe duchy, a nie dobre lub które zostały ponieważ ich dusza nie została zbawiona. Ja na twoim miejscu zapoznał bym się z tą stroną link niezgodny z regulaminem!

Edytowane przez Czarownica
reg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku poszedł bym do medium ustalić czy to dobry czy zły byt. Mi wydaje się że byt jest tam z twojego powodu. Pamiętajcie że egzorcysta wygania z mieszkań, z ludzi złe duchy, a nie dobre lub które zostały ponieważ ich dusza nie została zbawiona. Ja na twoim miejscu zapoznał bym się z tą stroną link niezgodny z regulaminem!.

 

Z mojego powodu? Mógłbyś rozwinąć swoją myśl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego powodu? Mógłbyś rozwinąć swoją myśl?

Mogę. Jeśli tylko ty widzisz ten byt to znaczy że chce coś od ciebie lub po prostu masz chorobę psychiczną. Popatrz na tej stronie o tym jak można zostać opętany. Pamiętaj że demony idą zazwyczaj do osób o słabej psychice. Sprawdź jeszcze czy masz jakieś jego objawy. Sory ale cie nie znam i całej historii przed zdarzeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę. Jeśli tylko ty widzisz ten byt to znaczy że chce coś od ciebie lub po prostu masz chorobę psychiczną. Popatrz na tej stronie o tym jak można zostać opętany. Pamiętaj że demony idą zazwyczaj do osób o słabej psychice. Sprawdź jeszcze czy masz jakieś jego objawy. Sory ale cie nie znam i całej historii przed zdarzeniami.

 

Moje zdrowie psychiczne ma się dobrze.

Może i ten byt widziałam ja,ale dźwięki słyszą wszyscy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdrowie psychiczne ma się dobrze.

Przepraszam jeśli cię obraziłem.

Może i ten byt widziałam ja,ale dźwięki słyszą wszyscy.

Mówię ci idź do medium. Możesz na razie modlić się do Boga lub Jezusa o pomoc.

Powiedz mi na jaką pomoc liczysz?

Jak mam ci pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeśli cię obraziłem.

 

Mówię ci idź do medium. Możesz na razie modlić się do Boga lub Jezusa o pomoc.

Powiedz mi na jaką pomoc liczysz?

Jak mam ci pomóc?

 

Myślałam,że ktoś pomoże mi dojść do tego co to może być. Wiem,że są tu osoby,które mają wielką wiedzę.

Modlę się codziennie wieczorem i proszę,by Bóg chronił mój dom i rodzinę. Jednak co jakiś czas się to pojawia. Nie ma reguły kiedy. Raz potrafi się u nas zjawić kilka razy w tygodniu,kiedy indziej raz na miesiąc czy dwa.

Chciałabym pomóc temu,kimkolwiek to jest. Może to oczekuje mojej pomocy? A może nie.

Boję się trochę iść do medium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałam,że ktoś pomoże mi dojść do tego co to może być. Wiem,że są tu osoby,które mają wielką wiedzę.

Modlę się codziennie wieczorem i proszę,by Bóg chronił mój dom i rodzinę. Jednak co jakiś czas się to pojawia. Nie ma reguły kiedy. Raz potrafi się u nas zjawić kilka razy w tygodniu,kiedy indziej raz na miesiąc czy dwa.

Chciałabym pomóc temu,kimkolwiek to jest. Może to oczekuje mojej pomocy? A może nie.

Boję się trochę iść do medium.

Jeśli modlisz się to znaczy że ten duch może nie być zły. Pewnie chce abyś ty mu pomogła. Powiedzieć co to jest ciężko. Z tego co ja wiem z takimi istotami przypominają się tylko trzy byty ludzie cienia, śmierć(postać którą widuje się czasami kiedy ktoś umiera) i jakiś byt który często w nocy zaczynał dusić swoje ofiary. Jeśli to by były to te dwa na końcu pewnie albo byś była ciężko chora lub by cię zaatakował. Ja jednak myślę że to zwykły duch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym pomóc temu,kimkolwiek to jest.

A w jaki sposób niby chciałabyś pomóc?

Miałaś z czymś takim wcześniej do czynienia? Pisałaś, ze nie. Że głównie czytasz wiec jak 'nagle' chciałabyś pomóc?

 

Pal białą świecę i białą szałwię z intencją spokoju, oczyszczenia etc i obserwuj dom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposób niby chciałabyś pomóc?

Miałaś z czymś takim wcześniej do czynienia? Pisałaś, ze nie. Że głównie czytasz wiec jak 'nagle' chciałabyś pomóc?

 

Pal białą świecę i białą szałwię z intencją spokoju, oczyszczenia etc i obserwuj dom.

Może duch chce przekazać jakąś wiadomość dla najbliższych?

Ja polecam kadzidło.

Edytowane przez Terror of Shadows
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu boisz się skorzystać z pomocy medium?

Albo trolluje lub po prostu nie wierzy w takie coś jak medium lub boi się co powie o niej rodzina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzinie nie trzeba mówic bo chyba najwazniejszy jest spokój, a nie wierzyć w medium a wierzyć w byty..hmm :P Poza tym jeśli nie da radę sama to prędzej czy później ktoś będzie musiał pomóc bez względu na nazewnictwo.

Pewnie egzorcysta. Wierzyć w byty nie trzeba bo i tak mogą przyjść, ale najlepiej się z nich nie naśmiewać bo czasami można się na tym przejechać. Z rodziną chodziło mi o najbliższą w przypadku Yok mąż i córka.

Edytowane przez Terror of Shadows
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medium nie zawsze jest konieczne, a jeśli to będzie "nieodpowiednie" medium(czyli takie, które korzysta z czarnej magii, a są tacy w Polsce, niestety), to może jeszcze pogorszyć sprawę. Ktoś tu chyba wcześniej polecił białą szałwię i świecę. Polecam ten sposób (szczególnie świece), modlitwa do Archanioła Michała również wskazana. Pod czas oczyszczania domu, warto powtarzać też jakąś formułkę, np. "Proszę cię o opuszczenie mojego mieszkania/domu, otwórz się na światło, w niebie wszystko już jest załatwione, możesz bezpiecznie odejść."

Jeśli duch jest podczepiony pod Ciebie, a nie pod miejsce, to możesz spróbować go odprowadzić podczas medytacji, modlitwy lub hipnozy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medium to medium. Nie robiłabym podziałów. Natomiast teskty o niebie niekoniecznie mogą pomóc.Czasami nawet nasilić objawy bytnosci

 

Oczywiście. Moje porady dotyczyły pomocy normalnej, zagubionej duszy, której stan spowodowany jest wyimaginowanym poczuciem winy. Ale co do medium, to bym się kłócił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Moje porady dotyczyły pomocy normalnej, zagubionej duszy, której stan spowodowany jest wyimaginowanym poczuciem winy. Ale co do medium, to bym się kłócił...

Brak mi słów. Wiesz o tym że możesz ducha wypędzić przez rytuał. Ludzie którzy zajmują się nekromancją nie pomagają ludziom jako medium (zazwyczaj). Jakoś archanioła Michała znasz, a to nie jest duch człowieka. Formułka nic nie da.

Edytowane przez Terror of Shadows
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak mi słów. Wiesz o tym że możesz ducha wypędzić przez rytuał. Ludzie którzy zajmują się nekromancją nie pomagają ludziom jako medium (zazwyczaj). Jakoś archanioła Michała znasz, a to nie jest duch człowieka. Formułka nic nie da.

Zanim zaczniesz się wypowiadać, najpierw musisz coś wiedzieć na dany temat, nieprawdaż?

Czarna magia to nie tylko nekromancja, to też wszelkiego rodzaju pakty z demonami i istotami nie mającymi wstępu do nieba (w tym ludźmi). To naginanie praw rządzących wszechświatem do własnych korzyści. Formułka pomogła w takim przypadku jakim opisałem powyżej :)

Co ma do tego wszystkiego zdanie stwierdzające fakt:

Jakoś archanioła Michała znasz, a to nie jest duch człowieka.

- nie mam pojęcia :)

Aha, BTW, jak znów zabraknie ci słów, to kliknij na taki czerwony przycisk w prawej górnej krawędzi ekranu :) (lub lewej, jeśli masz Maca :P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...