Skocz do zawartości

Czy się uda -> szybka weryfikacja(ZWERYFIKOWANY)


pretoria

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na oku nowego zwierza, ale jest oddalony ode mnie o ponad 400km. Muszę znaleźć transport, który będzie się dzielił na 2trasy. Na przełomie tras muszę znaleźć kogoś kto odbierze, przetrzyma i zaniesie w dalszą podróż zwierza.

 

Czy uda sie załatwić transport? Królowa pucharów, 10pucharów, wieża, 4mieczy -> cesarzowa

Widać, że zrobię wszystko by transport się znalazł i wszystko będzie na dobrej drodze. Będę sądziła, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik i może coś runąć. Lub po prostu się wycofam po nieudolnych poszukiwaniach.

Jaka będzie reakcja mamy na zwierzę? wisielec, wieża, 7pucharów, 6denarów, królowa pucharów -> kapłan

Na na początku mega sapanie, że kolejne zwierze, że nie zapytałam, że miałam już nie sprowadzać zwierząt do domu, że później chorują i przeżywam, że czas bla, bla, bla... ale pozniej sytuacja się unormuje i będzie ok. Czyli norma :D

Odnośnik do komentarza

Królowa Puch to Ty jako ta opiekuńcza, empatyczna osoba. Chyba raczej nie będziesz mogła załatwić tego transportu (Wieża) i odpuścisz to sobie w tych 4 Mieczach.

A Wisielec jako pierwsza karta to chyba nie przypadkiem znalazł się pod tym pytaniem. Nie lubię takiego zadawania pytań pod karty pod coś, co niedokonało się jeszcze; mam na myśli - zwierza jeszcze nie masz, a pytasz się już o reakcję mamy jaka byłaby.

Odnośnik do komentarza

Wg mnie nie uda Ci się za bardzo z tym transportem lub w międzyczasie wyjdą jakieś kłopoty, kłody itp. Łatwo nie będzie. Nie zdziwię się, jak początkowo dana osoba się zgodzi ale jak się dowie, co to za zwierzątko (znając Twoje upodobania może to być i boa dusiciel :D) to się wycofa (Wieża).

Ja się zastanawiam też nad kondycją zwierzaka w czasie transportu...

 

Reakcja mamy - początkowo jak zwykle gadania, wyrzucanie Ciebie z domu razem ze zwierzyńcem ale później jej przejdzie i przestanie zwracać uwagę :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...