Skocz do zawartości

Styczeń ( 4sfery ) + styczniowe sprawy związane ze studiami.


pretoria

Rekomendowane odpowiedzi

Studentka ( niedługo sesja ), singielka.

 

Styczeń :

otoczenie kapłanka, 5 i 2mieczy, 10denarów -> słońce

Nie będzie kolorowo, a wręcz szaro. Spowodowane to będzie albo moim odcięciem się ( z powodu nauki ) albo jakimiś plotkami, intrygami itp. Ale w chwilach, gdy będę potrzebowała pomocy/wsparcia dostanę to. Dlatego też stawiam na moje odcięcie z w/w powodu.

 

rodzina król buław, 5pucharów, 6denarów

5 pucharów to odnowienie zerwanych kontaktów, może właśnie z tym królem (?). Rodzina będzie dla mnie wsparciem, ale musze pamiętać, że ile ja dam, tyle samo dostanę.

 

uczucia pustelnik, 4mieczy, cesarz, giermek mieczy -> gwiazda

Wycofam się na maksa, mimo, że mogą się pojawiać jakieś podboje.

 

niespodzianka kapłanka, rycek pucharów, 5 i 10 denarów -> gwiazda

No będę zajęta sobą, nauką. Może się ktoś pojawić, początkowo nie będę zainteresowana, później może sie to zmienić.

W podsumie 2x gwiazda.

Studia :

Jak pójdzie mi kolokwium z X? słońce, umiarkowanie

Fajnie, zdam na pewno.

 

Jak pójdzie mi kolokwium z Y? sąd, król pucharów ( albo buław - skleroza ), 5buław, 10pucharów

No tutaj bez kombinacji się nie obejdzie. Może mi pomóc jakiś facet ( tylko nie wiem kto, bo u mnie na roku ich nie ma zbyt wielu, a w szczególności w mojej grupie ). W ostateczności będzie ok, zdam aczkolwiek 4liter nie urwie.

 

Jak pójdzie mi egzamin ustny z Z? pustelnik, 8denarów, as mieczy, 4denarów

Będę dobrze przygotowana, zdam.

 

 

Czy uda mi się zapisać na seminarium dyplomowe do X? ( są 3 osoby, do których można się zapisać i ograniczona ilość miejsc ) kochankowie, 7pucharów

Tak.

 

Z góry dziękuję, odwdzięczę się punktem i interpretacją :kwiatek:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...