Skocz do zawartości

Znajomość do końca stycznia (ZWERYFIKOWANY)


pretoria

Rekomendowane odpowiedzi

Odnowił się kontakt z Panem poznanym prawie rok temu, dziś się spotkaliśmy, było sympatycznie. Pan w styczniu (jeszcze nie wiadomo którego ) wyjeżdża na półroczny kurs. W przeszłości byłam dość oschła dla niego.

 

Jak będzie układała się nasza znajomość do końca stycznia 2015? 3mieczy, kochankowie, 10denarów, król pucharów, as buław, ( dorzuciłam ) cesarz -> kochankowie

 

3mieczy wskazuje na przeszłość i lekki niewypał znajomości.Tyle kart, a nic konkretnego nie wyciagnę. Oprócz tego, że najomość może zmierzać w dobrym kierunku. As buław to też seks, ale raczej nie jednorazowy, bo cesarz taki nie jest....

Edytowane przez pretoria
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

Początek stycznia troszkę niemrawy, możliwe, że bedziesz oczekiwać czegoś co się nie wydarzy, ale później możliwe,że Pan Ci to zrekompensuje wcyhodząc z jakąś inicjatywą. Tak w ogóle to widzę,że może się "wtrynić" jakiś drugi Pan, ktory może zawalczyć o Ciebie bardziej zdecydowanie i mniej inicjujący Król kielichów może zejść na dalszy plan. hm Ciekawa jestem weryfikacji tych kart.

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Karty kładłaś na pytanie o obecny rozwój sytuacji, a nie przeszłość, wiec 3 mieczy na samym początku dotyczy obecnej sytuacji i jest wskazówką że możesz pozostać ze zranionym sercem. Jeżeli wyjeżdża na półroczy kurs to czy warto wchodzić w seks - as buław i jeśli dużo sobie obiecujesz po odnowieniu kontaktu, to pozostajesz z emocjonalnym bólem - tak czytam tu 3 mieczy.

Pan będzie myślał o kursie. Kochankowie to jego wybór a 10 denarów -> to kurs i to zdominuje waszą relację.

 

Jeśli będą spotkania to miłe ale tylko na tu i teraz, nie przyszłościowe. Cesarz to brak działania, brak ruchu więc relacja utknie w miejscu. Podsuma -> Kochankowie też mówi o decydowaniu, o zawieszeniu...

On się raczej nie zdeklaruje, zostawia sobie otwarte drzwi, bo wyjeżdża, wiec ma świadomość że nie zostawi tutaj kogoś kto będzie tęsknił, pisał, a najważniejsze to oczekiwał od niego wierności. Poza tym Cesarz stanowi swoje zasady - Pan zrobi tak jak jemu psuje. Dlatego może nie dać Ci tego czego oczekujesz.

 

Jak nie chcesz czekać, myśleć co on tam robi, czy kogoś poznał, czy już ma kogoś, to potraktuj ten styczeń na luzie, no chyba że będziesz mogła tam do niego często jeździć, ale i tak kurs będzie dla niego najważniejszy.

Edytowane przez SooYoung
poprawka ortogr.
Odnośnik do komentarza

Na poczatku bedzie jakis smutek miedzy wami, te 3 mieczy, moze mysl o wyjezdzie wlasnie, ale chyba nie bedziecie duzo o tym myslec bo sa spotkania i chyba u niego w domu wlasnie. W tym cesarzu sie zastanawiam co sie pojawi. Czy on wyjedzie faktycznie. W kochankach wybor, wahania jakies, albo wspolnie spedzony czas

Edytowane przez JagodowaTruskawka
Odnośnik do komentarza
najważniejsze to oczekiwał od niego wierności

Akurat na tym kursie nie będą niemożliwe podboje miłosne, seksualne :) Mało czasu dla siebie, raczej zero wyjść, będzie musiał być w ciągłej gotowości.

A szkolenie będzie dla niego ważne to fakt, bo od ponad 2lat musiał pracować na to by się na nie dostać.

 

 

Dziękuję Paniom :buziak:

Edytowane przez pretoria
Odnośnik do komentarza

na początku widać moim zdaniem twoje obawy przed niepowodzeniem. to wszystko zostanie przerwane przez jego wyjazd, jednak postawi na niego. asa buław nie brałbym za pozytywną przepowiednię, bo to będzie takie poczęcie, może jakaś obietnica ze strony pana, ale wyjazd wyjazdem - cesarz i później nie będziesz wiedziała co masz robić, na czym stoisz...

Odnośnik do komentarza
Odnowił się kontakt z Panem poznanym prawie rok temu, dziś się spotkaliśmy, było sympatycznie. Pan w styczniu (jeszcze nie wiadomo którego ) wyjeżdża na półroczny kurs. W przeszłości byłam dość oschła dla niego.

 

Jak będzie układała się nasza znajomość do końca stycznia 2015? 3mieczy, kochankowie, 10denarów, król pucharów, as buław, ( dorzuciłam ) cesarz -> kochankowie

 

3mieczy wskazuje na przeszłość i lekki niewypał znajomości.Tyle kart, a nic konkretnego nie wyciagnę. Oprócz tego, że najomość może zmierzać w dobrym kierunku. As buław to też seks, ale raczej nie jednorazowy, bo cesarz taki nie jest....

 

faktycznie widać, że był niewypał na początku i tak też moim zdaniem zostanie... bo na horyzoncie jest inny facet zainteresowany Tobą:-) (chyba, że tamten przejdzie metamorfozę w kielichowego) i tutaj seks z tym drugim widać i romans jest...:-)

Odnośnik do komentarza
na początku widać moim zdaniem twoje obawy przed niepowodzeniem. to wszystko zostanie przerwane przez jego wyjazd, jednak postawi na niego

 

To by mogło najbardziej pasować, bo kontakt mamy świetny. Wyjedzie na 100%, nawet bym mu nie zaproponowała żeby z niego zrezygnował. Wiem jak mu na tym zależy poza tym jestem z tych, którzy twierdzą, że trzeba podążać za swoimi marzeniami, a nie podporządkowywać się innym :)

 

faktycznie widać, że był niewypał na początku i tak też moim zdaniem zostanie... bo na horyzoncie jest inny facet zainteresowany Tobą:-) (chyba, że tamten przejdzie metamorfozę w kielichowego) i tutaj seks z tym drugim widać i romans jest...:-)

 

na horyzoncie jest ich całkiem sporo, ale to ja jestem wybredna. I tak wszyscy są w szoku, że z tym jest inaczej ;)

Edytowane przez pretoria
Odnośnik do komentarza

Jak będzie układała się nasza znajomość do końca stycznia 2015? 3mieczy, kochankowie, 10denarów, król pucharów, as buław, ( dorzuciłam ) cesarz -> kochankowie

Mam wrażenie ze informacja o jego wyjexdzie nie co Cie zasmuciła moze stąd te 3 miecze. Bedziesz się wahać czy nadal kontynuowac tą znajomośc w takim kształcie w jakim jest.Szukasz stabilizacji i uczuć...i dostaniesz taką szansę...ale wydaje mi sie że u kogos innego. Staniesz przed wyborem On albo ten drugi.

Odnośnik do komentarza

Wasz kontakt ulegnie zawieszeniu z przyczyn obiektywnych (wyjazd). Wydaje mi się, że w styczniu nie będzie zbyt intensywnego kontaktu, a jeśli będzie to na stopie koleżeńskiej. On chyba tłumi w sobie emocje wobec Ciebie, bo ma teraz inne plany i cele i to jest dla niego najważniejsze. Choć nie wiem czy nie zrobi lub nie powie czegoś, by zostawić za sobą otwarta furtkę. W Tobie pozostawi po sobie smutek, bo będziesz miała poczucie, że coś fajnego mogło się tu zadziać, a nie będziesz miała wpływu na to, żeby się działo.

Odnośnik do komentarza

3mieczy, kochankowie, 10denarów, król pucharów, as buław, ( dorzuciłam ) cesarz -> kochankowie

 

będzie to z bardzo dużym dystansem, ale widać oczywiście spotkania, miłe towarzyskie relacje. No i na koniec wyjazd pana :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mogę zweryfikować, bo na dniach wyjeżdża - jakby do tego czasu się coś zmieniło to dodam kilka słów :)

 

No więc chłopak się zakochał, zaczęło mu zależeć do tego stopnia, że chciał zrezygnować z wyjazdu, ale powiedziałam, że go pogięło. Chce mieć pewność, że będzie miał po co tu wracać ( no to powiedziałam, że przecież będzie miał tu pracę... ). Spotkania były bardzo fajne.

3 mieczy do teraźniejszości nie mogła się odnieść, bo to był naprawdę ekstra miesiąc.

Daffne, fakt próbował się wtrynić inny, a nawet i dwóch takich było, ale nie działali bardziej zdecydowanie, bo ich ostudziłam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...