Skocz do zawartości

mój 2015


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

1.Energie i sprawy, które się już kończą i odchodzą 10 Kielichów

Odchodzi ode mnie czas, gdy mieszkałam z rodziną. Możliwe, że wskazują na opuszczenie rodzinnego gniazdka. Skończy się czas idylli

2. Cele, zadania ukończone 4 Mieczy

Tutaj z tymi zdaniami ukończonymi jest zastój, tak jakbym przebimbała 2014 i nic konstruktywnego nie zrobiła. Bardziej optymistycznie: dojrzałam, wyciszyłam się.

3. Sprawy i zadania, które przechodzą do nowego roku Król Mieczy

Sprawy edukacyjne oraz zawodowe będą należały do najważniejszych w przyszłym roku. Emocje trzeba będzie schować do kieszeni.

4. Gdzie jesteś dzisiaj, Twoja obecna pozycja Cesarz

W stabilnym, poukładanym miejscu. Gdzie najważniejsze są zasady. Pozycję mam mocną, ale pełnię rolę obserwatora.

5.Nowe sprawy, które się pojawią 10 Buław

Będę przytłoczona nowymi obowiązkami, jakiś ciężar się pojawi na barkach. Trzeba będzie wykazać się systematycznością

6.Wyzwania, trudności, z którymi się zmierzysz 8 Kielichów

Będzie sporo zawirowań, możliwe, że nie obce będzie mi zapoznawanie się ze smakiem straty, rozczarowań. W każdym razie, będzie wiele zmian i to nagłych

7. Cele, które możesz osiągnąć 5 Buław

Zapanuję nad chaosem. Może nauczę się umiejętnie gospodarować swoim czasem.

8.Twoja kondycja psychiczna 5 Mieczy

Słabiutka, będę bardziej podatna na rozpamiętywanie porażek. Będę podchodzić do wszystkiego sceptycznie i nawet jeśli coś się będzie układać, to będę węszyć podstęp.

9.Twoja kondycja fizyczna 4 Buław

Zdecydowanie lepsza od psychicznej, fizycznie będę okazem zdrowia. Możliwe, że więcej czasu będę spędzać na łonie natury i stamtąd będę czerpać moc.

10.Miłość 6 Denarów

Możliwe, że wyklaruje się jakiś związek i pojawi się jakiś absztyfikant na horyzoncie ;p

11.Przyjaciele i rodzina 10 Denarów

Na przyjaciół i rodzinę będę mogła polegać, będą niezawodni, otoczą mnie opieką. Będę się czuć w ich towarzystwie jak ryba w wodzie

12.Finanse Król Buław

Możliwe, że jeszcze nie usamodzielnię się całkowicie w kwestii finansów, ale z drugiej zaś strony myślę, że nie będę narzekać na biedę :)

13.Praca Świat

Za pracą najprawdopodobniej wyjadę gdzieś dalej, ale powinnam znaleźć taką pracę, która mnie usatysfakcjonuje

14. Niespodzianki w nowym roku Giermek Denarów

Możliwe, że pojawi się jakaś szansa na doszkolenie, podniesienie swoich kwalifikacji, douczenie się. Może wpadną jakieś dodatkowe pieniążki

15.Dar od Wszechświata w Nowym Roku 5 Kielichów (10 Mieczy 2 Kielichów)

Dociągnęłam 2 karty do 5 Kielichów, bo stwierdziłam, że za takie smutne dary to ja Wszechświatowi pięknie dziękuję, ale ku mojemu zaskoczeniu będę miała okazję rozliczyć się i uporać z przeszłością i prawdopodobnie pojawią się perspektywy na stworzenie fajnej ciepłej relacji. Możliwe, że pogodzę się z kimś na kim postawiłam krzyżyk.

Ogólnie rok pełen zmian, zawirowań, ale wszystkie zmiany niekoniecznie wyjdą na złe. Najbardziej rzuca się w oczy moja zmiana miejsca zamieszkania i całego środowiska

 

Dziękuję za wszystkie uwagi :)

Odnośnik do komentarza

1.Energie i sprawy, które się już kończą i odchodzą 10 Kielichów

nie koniecznie koniec idylli, ta karta pokazuje, że było dobrze i będzie dobrze, wiec nie ma co się martwić, gdyby były problemy to wtedy powiedziałabym,że raczej pozostaną nierozwiązane….

2. Cele, zadania ukończone 4 Mieczy

izolowałaś się od ludzi i o otoczenia, zamknęłaś się w sobie. Powoli będziesz wychodzisz ze skorupy…

3. Sprawy i zadania, które przechodzą do nowego roku Król Mieczy

Nauka albo kończenie pewnych spraw związanych z edukacją , a jak pracujesz, to Szef się mocno zaznacza

4. Gdzie jesteś dzisiaj, Twoja obecna pozycja Cesarz

jest stabilnie i wszystko jest na swoim miejscu.

5.Nowe sprawy, które się pojawią 10 Buław

może być jakieś przeciążenie, jeżeli się wyprowadzasz z domu rodzinnego, to może po prostu na początku będzie trochę ciężko żyć samodzielnie

6.Wyzwania, trudności, z którymi się zmierzysz 8 Kielichów

dla mnie to karta takich emocjonalnych rozliczeń, nie pojmuję ich w kategoriach dobrych, czy negatywnych, po prostu kolejne doświadczenie i tyle

7. Cele, które możesz osiągnąć 5 Buław

jeżeli jesteś osobą, która ma wiele zainteresowań i nie może się na nic zdecydować, to się w tym roku ukierunkujesz i zdecydujesz.

8.Twoja kondycja psychiczna 5 Mieczy

a! i tak karta pięknie się wiąże z tą wyżej i wiadomo o co chodzi – czyli przestaniesz płakać nad rozlanym mlekiem – 5 buław to też karta, która mówi o tym, że ludzie szybko podnoszą się z kolan.

9.Twoja kondycja fizyczna 4 Buław

tu jest okey, tylko zastanawiam się, czy stres Ci się nie kumuluje w ciele, bo ta 4 to jest taka za stała jak dla mnie…

10.Miłość 6 Denarów

no raczej się pojawi

11.Przyjaciele i rodzina 10 Denarów

będziesz mogła na nich liczyć, szczególnie w kwestiach finansów

12.Finanse Król Buław

może ktoś Ci tez pomoże trochę? Wyciągnie pomocną dłoń

13.Praca Świat

może być w jakiejś firmie międzynarodowej

14. Niespodzianki w nowym roku Giermek Denarów

tak, doszkolenie i kasa

15.Dar od Wszechświata w Nowym Roku 5 Kielichów (10 Mieczy 2 Kielichów) –na początku jakaś nostalgia Cię dopadanie, będziesz mocno zrezygnowana, ale widać, że chyba jakieś zauroczenie też będzie

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza

1.Energie i sprawy, które się już kończą i odchodzą 10 Kielichów

Odchodzi ode mnie czas, gdy mieszkałam z rodziną. Możliwe, że wskazują na opuszczenie rodzinnego gniazdka. Skończy się czas idylli

Tzw "przesilenie", przesyt, już za Tobą.

 

2. Cele, zadania ukończone 4 Mieczy

Tutaj z tymi zdaniami ukończonymi jest zastój, tak jakbym przebimbała 2014 i nic konstruktywnego nie zrobiła. Bardziej optymistycznie: dojrzałam, wyciszyłam się.

Odzyskałaś siły , mozesz iśc do przodu.

 

3. Sprawy i zadania, które przechodzą do nowego roku Król Mieczy

Sprawy edukacyjne oraz zawodowe będą należały do najważniejszych w przyszłym roku. Emocje trzeba będzie schować do kieszeni.

Bedziesz sie nadal kształcic, doskonalić zawodowo, jednak bedzie wiało od Ciebie chłodem emocjonalnym.

 

4. Gdzie jesteś dzisiaj, Twoja obecna pozycja Cesarz

W stabilnym, poukładanym miejscu. Gdzie najważniejsze są zasady. Pozycję mam mocną, ale pełnię rolę obserwatora.

Masz zasady i ich sie trzymasz .Cesarz to brak zmian, więc nie ma w Tobie chęci na jakiekolwiek zmiany.

 

5.Nowe sprawy, które się pojawią 10 Buław

Będę przytłoczona nowymi obowiązkami, jakiś ciężar się pojawi na barkach. Trzeba będzie wykazać się systematycznością

Bedziesz musiała z czegoś zrezygnować, ale przed Toba też wejście na wyzszy poziom.

 

6.Wyzwania, trudności, z którymi się zmierzysz 8 Kielichów

Będzie sporo zawirowań, możliwe, że nie obce będzie mi zapoznawanie się ze smakiem straty, rozczarowań. W każdym razie, będzie wiele zmian i to nagłych

Jak dla mnie swiadomie podejmiesz decyzję o rozstaniu z kimś, czymś, porzucisz stabilizacje co nie bedzie łatwe

 

7. Cele, które możesz osiągnąć 5 Buław

Zapanuję nad chaosem. Może nauczę się umiejętnie gospodarować swoim czasem.

5 buław to walka sama z sobą , więc bardzo mozliwe ze wyjdziesz z tego zwycięsko.

 

8.Twoja kondycja psychiczna 5 Mieczy

Słabiutka, będę bardziej podatna na rozpamiętywanie porażek. Będę podchodzić do wszystkiego sceptycznie i nawet jeśli coś się będzie układać, to będę węszyć podstęp.

Słaba

9.Twoja kondycja fizyczna 4 Buław

Zdecydowanie lepsza od psychicznej, fizycznie będę okazem zdrowia. Możliwe, że więcej czasu będę spędzać na łonie natury i stamtąd będę czerpać moc.

Nastawisz sie na działanie, wysiłek...wiec bedzie ok.

 

10.Miłość 6 Denarów

Możliwe, że wyklaruje się jakiś związek i pojawi się jakiś absztyfikant na horyzoncie ;p

Ja tu uczuc niestety nie widze, a jesli związek to tylko na zasadzie materialnej zalezności.

 

11.Przyjaciele i rodzina 10 Denarów

Na przyjaciół i rodzinę będę mogła polegać, będą niezawodni, otoczą mnie opieką. Będę się czuć w ich towarzystwie jak ryba w wodzie

Wspaniałe kontakty z rodzina i przyjaciólmi.Spełnienie a nawet przesyt.

 

12.Finanse Król Buław

Możliwe, że jeszcze nie usamodzielnię się całkowicie w kwestii finansów, ale z drugiej zaś strony myślę, że nie będę narzekać na biedę :)

Jak dla mnie wsparcie finansowe jakiegos faceta

 

13.Praca Świat

Za pracą najprawdopodobniej wyjadę gdzieś dalej, ale powinnam znaleźć taką pracę, która mnie usatysfakcjonuje

Praca gdzies za miejscem zamieszkania lub oprat na pracy na komputerze, przez internet.

 

14. Niespodzianki w nowym roku Giermek Denarów

Możliwe, że pojawi się jakaś szansa na doszkolenie, podniesienie swoich kwalifikacji, douczenie się. Może wpadną jakieś dodatkowe pieniążki

Hmmm...są dwie opcje albo dostaniesz ciekawa propozycje dotyczaca Twojej przyszłosci zawodowej albo...pojawi sie "kasiasty " facet ;)

 

15.Dar od Wszechświata w Nowym Roku 5 Kielichów (10 Mieczy 2 Kielichów)

Moim zdaniem czeka Cię jakis ból emocjonalny z którego wyciagniesz wnioski i dzieki któremu otworzysz sie na inne relacje.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 lat później...
  • Moderator

WERYFIKACJA:

po tylu latach ciężko sobie wszystko przypomnieć, ale skoro się dokopałam, to nie wypada pozostawić tematu bez odpowiedzi :)

W 2015 jeszcze się nie wyprowadziłam, 4 Mieczy mówiła chyba faktycznie o tym, że zrobiłam się bardziej wyciszona.

Mieszkałam w rodzinnym gniazdku nadal, skończyłam studia i znalazłam pracę, jednak nie była aż tak bardzo oddalona (jeździłam 30-40 km do niej) bardzo polubiłam ludzi, z którymi pracowałam tam. Praca fizycznie ciężka, natomiast pomogła poszerzyć wiedzę i dawała poczucie spełnienia. Psychicznie też lekko nie było, ale na początek kariery zawodowej mimo wszystko to dobre miejsce. Nadal byłam na częściowym wsparciu finansowym rodziców: D

Poznałam w tym roku mojego męża ;) więc 6 Denarów ładnie zmanifestowala się na uczucia.

@Iwka78pisała o 4 Bulawach i o stresach - 100% racji strasznie wtedy wychudłam, po pierwsze dlatego że stresowałam się obroną, moim absztyfikantem, bo ten rok był dosyć burzliwy. Miałam też wesele przyjaciółki, u której byłam druhna, bałam się czy sobie poradzę ze wszystkim. Jednak nauczyłam się, że nie należy nikogo trzymać na siłę a i miałam okazję byłemu trochę przytrzeć nosa :wink:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...