Skocz do zawartości

Relacja do miesiaca


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Zerwałam z panem, do niego nie dociera...Zadałam pytanie jak ta relacja do miesiaca będzie wygladała

 

Rycerz Mieczy Sprawiedliwość 6 kielichów 4 buław

 

widać, że po początkowych nerwach, on chyba zacznie obiektywnie oceniać swoje zachowanie, może przyzna mi rację, kurcze w 6 kielichów i 4 buław ja widze powrót relacji...szlag..

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

Rycerz Mieczy Sprawiedliwość 6 kielichów 4 buław

na moje oko możecie się jeszcze pogodzić. Pan może nie dawać spokoju, porozmawiacie, przemyślicie wszystko jeszcze raz i znowu będziecie razem.

6 pucharów + 4 buławy kojarzą mi się z sielanką, ciepłą atmosferą u Ciebie w domu.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Rycerz Mieczy Sprawiedliwość 6 kielichów 4 buław

na moje oko możecie się jeszcze pogodzić. Pan może nie dawać spokoju, porozmawiacie, przemyślicie wszystko jeszcze raz i znowu będziecie razem.

6 pucharów + 4 buławy kojarzą mi się z sielanką, ciepłą atmosferą u Ciebie w domu.

 

Ja już go nie chcę...jedyne o czym marzę, to zeby odszedł z mojego życia...

 

Ha, ha w jednym roku wywaliłam dwóch facetów z zycia...Porażka...;/

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe
Ja już go nie chcę...jedyne o czym marzę, to zeby odszedł z mojego życia...

 

Ha, ha w jednym roku wywaliłam dwóch facetów z zycia...Porażka...;/

 

w innym wątku na wyniku masz 6 buław, więc cokolwiek się stanie w 2015, wyjdziesz z tego zwycięsko. Żałujesz, że odeszłaś od męża?

Jeżeli uważasz, jesteś pewna, że w obu przypadkach postąpiłaś dobrze, nie masz się czym przejmować :buziak:

Odnośnik do komentarza

A ja myślę po tym i następnym rozkładzie (ten na 2015 za Arbogastem), że wrócisz do któregoś z panów z którym się rozstałaś;)

Zresztą tutaj masz na końcu 6 kieli i 4 buław więc tym bardziej uważam, że nastąpi powrót (raczej do tego ostatniego pana).

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

jak ta relacja do miesiaca będzie wygladała

Rycerz Mieczy Sprawiedliwość 6 kielichów 4 buław

 

Pan może przeć w twoim kierunku domagając się szasny, może próbować wspominać dobre chwile miedzy Wami by poruszyć Twoje serce i myślę, że w pewnym sensie częściowo mu się to uda bo zmiękniesz i zaczniesz sie zastanawiać nad reaktywacją w drugiej połowie miesiąca.

Odnośnik do komentarza

tu możliwe dwie wersje

 

1. Pozwolisz na powrót Pana ale na bardzo restrykcyjnych warunkach, nie będziesz kierowała się emocjami a zdrowym rozsądkiem. 6 pucharów jest między Sprawiedliwością a 4 buław więc zawrzecie umowę :)

2. Będziesz tęskniła ale będziesz zasadnicza i się nie złamiesz.

Wg mnie wersja 1 bardziej prawdopodobna.

Odnośnik do komentarza

Rycerz Mieczy Sprawiedliwość 6 kielichów 4 buław

 

Zgadza sie poczatek miesiaca nerwowy, Pan chyba przeanalizuje swoje zachowania, wasza relacje i sam sprawiedliwie dojdzie do wniosków....i pewnie dlatego bedzie probował do Ciebie wrócic....i chyba mu sie uda. Suma ( jesli u Ciebie sprawiedliwosc to 11) Kochankowie....

Trzymaj sie Kobietko....

Odnośnik do komentarza
Zerwałam z panem, do niego nie dociera...Zadałam pytanie jak ta relacja do miesiaca będzie wygladała

 

Rycerz Mieczy Sprawiedliwość 6 kielichów 4 buław

 

widać, że po początkowych nerwach, on chyba zacznie obiektywnie oceniać swoje zachowanie, może przyzna mi rację, kurcze w 6 kielichów i 4 buław ja widze powrót relacji...szlag..

 

A ja będę zdziwiona jeśli po tym mieczowym i sprawiedliwości dwie pozostałe karty pokażą powrót. 6 kielichów to mogą być podejścia i propozycje faceta, by wrócić do tego co było, ale też Twoja nostalgia, tęsknota. 4 buław widzę tu na zasadzie "dzieło się dokonało", być może od Ciebie coś w stylu "zostańmy przyjaciółmi" albo "chcę mieć spokój (którego Ty mi nie dajesz)". Jeśli to była przemyślana decyzja to sądzę, że 4 buław pokazuje tu utwierdzenie się w niej i pogodzenie z nią, pomimo tego, że czasem możesz mieć chwile słabości- wspominki, tęsknotki itd.

Odnośnik do komentarza
Gość gość5
Zerwałam z panem, do niego nie dociera...Zadałam pytanie jak ta relacja do miesiaca będzie wygladała

 

Rycerz Mieczy Sprawiedliwość 6 kielichów 4 buław

 

widać, że po początkowych nerwach, on chyba zacznie obiektywnie oceniać swoje zachowanie, może przyzna mi rację, kurcze w 6 kielichów i 4 buław ja widze powrót relacji...szlag..

 

Inez,

 

wydaje mi sie, ze po burzy nastanie spokoj i powrot- tylko, ze wszystko co było do osiagniecia w tym związku juz osiagneliscie- takze Toja decyzja o tym czy wracac do niego czy nie- ewentualnie moze byc calkiem mila relacja kolezenska.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Inez,

 

wydaje mi sie, ze po burzy nastanie spokoj i powrot- tylko, ze wszystko co było do osiagniecia w tym związku juz osiagneliscie- takze Toja decyzja o tym czy wracac do niego czy nie- ewentualnie moze byc calkiem mila relacja kolezenska.

 

Relacja koleżeńska nie wchodzi w grę..zaproponowałam mu dzisiaj przyjaźń..on tego nie przyjmie..

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Rycerz mieczy oznacza kłótnie, taką szarpaninę słowną, sprawiedliwość to często oznacza wyrównanie rachunków, czyli może Ci powiedzieć coś takiego, że Ci w pięty pójdzie, 6 kielichów oznacza wspomnienia - ta karta mówi, że to już było, więc powrotu bym się raczej nie spodziewał, przy 4 buław raczej obstawiałbym załagodzenie sporów i przejście do porządku dziennego nad niektorymi rzeczami

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Rycerz mieczy oznacza kłótnie, taką szarpaninę słowną, sprawiedliwość to często oznacza wyrównanie rachunków, czyli może Ci powiedzieć coś takiego, że Ci w pięty pójdzie, 6 kielichów oznacza wspomnienia - ta karta mówi, że to już było, więc powrotu bym się raczej nie spodziewał, przy 4 buław raczej obstawiałbym załagodzenie sporów i przejście do porządku dziennego nad niektorymi rzeczami

 

Pewnie powie mi cos ostrego, ale 6 kielichów to dla mnie powrót...może uda sie coś wynegocjować...

 

To czlowiek, który nie odpuszcza ot tak...Jest silne uczucie, ale jest i nałóg, który niszczy nasza relację.....

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
dla mnie karta 6 pucharów mówi dosłownie: to było... to karta czasu przeszłego, nigdy nie pokazała mi powrotu, tym bardziej ciekawy jestem weryfikacji

Może sprawiedliwość i 6 pucharów mowi, że mi wypomni to, co go wkurzyło, zabolało..W 4 buław jest na pewno spotkanie, kontakty, przynajmniej ja tak mam...

 

Na pewno zweryfikuję:)

Odnośnik do komentarza
Zerwałam z panem, do niego nie dociera...Zadałam pytanie jak ta relacja do miesiaca będzie wygladała

 

Rycerz Mieczy Sprawiedliwość 6 kielichów 4 buław

 

widać, że po początkowych nerwach, on chyba zacznie obiektywnie oceniać swoje zachowanie, może przyzna mi rację, kurcze w 6 kielichów i 4 buław ja widzę powrót relacji...szlag..

 

młody facet inteligentny czasami noże był porywczy będzie prosił gadał obiecywał, mydlił oczka, nie mniej jednak ty będziesz trzymać się swojej decyzji bo uważasz ze jest ona dobra w tych kartach widać ze jesteś pewna aby uporządkować swoje życie, ja bała bym się na twoim miejscu zemsty którą może szykować wobec Ciebie ten pan, przez to często możesz wracać do przeszłości i zastanawiać się jak mogłaś być z tym człowiekiem jeśli on okazuje się tak podły, moim zdaniem ty jemu nie ulegniesz i będziesz żyła stabilnie ale sama.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Na dzień dzisiejszy..on nie ma w planach zemsty;)). Postawiłam mu dzisiaj warunki, to raczej ja jestem jak ten Rycek, bo mu dogryzałam dzisiaj wypominając to, co zrobił. On sie kaja, mówi, że nie wyobraża sobie życia beze mnie. Na razie pozostaje pod obserwacją.

Odnośnik do komentarza

Rycerz mieczy nie ulega łatwo uczuciu, boi się zranienia, w obronie włada mieczem. Twój związek z nim jeszcze się nie skończył. Będzie kompromis i zgoda. Na jakiej stopie zostanie relacja, tego karty nie pokazały.

Odnośnik do komentarza
Zerwałam z panem, do niego nie dociera...Zadałam pytanie jak ta relacja do miesiaca będzie wygladała

 

Rycerz Mieczy Sprawiedliwość 6 kielichów 4 buław

 

 

Do miesiąca.. niczego konkretnego nie widać. Mogą być kontakty, ale Wieża sumująca rozkład niczego konstruktywnego już nie wniesie.

Odnośnik do komentarza

W Rycku mieczy widać jego zdezorientowanie, działanie na oślep, pod wpływem emocji. Dalej na spokojnie pomyslisz, moze w tej sprawiedliwosci pokazała sie rozmowa, kompromis. . Wrócicie do siebie, przynajmniej w tym miesiącu

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Na dzień dzisiejszy jest powrót do siebie, dziś przegadaliśmy cała noc od 22.00 do 5.30!! Układamy sobie to na nowo, ja powiedziałam tylko jedno, że jeszcze jedna akcja z piciem i wtedy nie ma zmiłuj. Jest pod obserwacją.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Trzymam za Was kciuki:)

 

Dziękuję:) Ja mam nadzieję, ze damy radę, tym bardziej, że on chce się z tym uporać, powiedział nawet, że gdyby nie moja obecność przy nim, to by sie nie ogarnął po ostatnich zdarzeniach.

Odnośnik do komentarza
Gość realna

Pozwalal sobie na takie "numery" jak byliscie w jakims tam zwiazku, ale oczywiscie teraz, w kolejnym podejsciu bedzie inny i mu tak zostanie....oj Dziewczyny, Dziewczyny, ile to sie trzeba naszukac takiego, ktory bedzie nas rozczarowywal ostatecznie regularnie? z innym byloby za nudno? a potem placz i zgrzytanie zebami i to "zaskoczenie"....

Zycze Ci, zeby ten Twoj byl wyjatkiem, ktory niestety tylko potwierdzi regule.

Dorosli mezczyzni z pijaczkow, lajdakow lub lobuzow zmieniaja sie w porzadnych, odpowiedzialnych partnerow? Po co wiazac sie z przyzwoitym facetem - lepiej tracic czas na "wychowywanie" tych pierwszych...

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Pozwalal sobie na takie "numery" jak byliscie w jakims tam zwiazku, ale oczywiscie teraz, w kolejnym podejsciu bedzie inny i mu tak zostanie....oj Dziewczyny, Dziewczyny, ile to sie trzeba naszukac takiego, ktory bedzie nas rozczarowywal ostatecznie regularnie? z innym byloby za nudno? a potem placz i zgrzytanie zebami i to "zaskoczenie"....

Zycze Ci, zeby ten Twoj byl wyjatkiem, ktory niestety tylko potwierdzi regule.

Dorosli mezczyzni z pijaczkow, lajdakow lub lobuzow zmieniaja sie w porzadnych, odpowiedzialnych partnerow? Po co wiazac sie z przyzwoitym facetem - lepiej tracic czas na "wychowywanie" tych pierwszych...

Ja rozumiem, że chcesz dla mnie dobrze, ale ja naprawdę nie jestem uległa kobietką. Nie zamierzam go wychowywać. Wiesz czego nie lubię w ludziach? Stereotypowego podchodzenia do życia, stereotypowego oceniania ludzi itp. Nie wiem czy wiesz ilu polityków, aktorów, pisarzy, lekarzy czy księży zmaga się z choroba alkoholową? Nie są to żadne łobuzy czy menele.

Poza tym te "numery", o których piszesz zdarzyły mu się kilka dni temu, stąd ja postawiłam mu ostre warunki, wcześniej wyrzucając go z domu. I wypraszam sobie określenie "jakiś tam związek", bo jest wręcz obraźliwe.

 

Podsumowując : nie znasz mnie, ani zbyt dobrze całej sytuacji - NIE OCENIAJ!

Odnośnik do komentarza
Gość realna

Menelem jest chyba kazdy, kto rujnuje relacje i zycie Kobiecie, czy Mezczyznie, bo cos nieciekawego jest wazniejsze i wyksztalcenie, czy status spoleczny nie ma tu chyba nic do rzeczy...ale slabosci do tego, czy tamtego nie pomaga ani w zyciu zawodowym, ani prywatnym / rodzinnym i nie widze, zeby Kobiety, ktore mimo wszystko licza na zmiane, ze to sie "juz wiecej nie powtorzy" maja w efekcie jakies szczesliwe i spokojne zycie przy tych partnerach....Nie bierz tego do siebie autorko tematu, ale sama sobie przeczysz, bo niby chcesz sie od Niego uwolnic, ale chyba nie to mialas na mysli...

 

Mam nadzieje, ze to tylko moje "stereotypowe myslenie" i jesli karty na 1 miesiac sa wedlug Ciebie pomyslne, to pewnie ja, czy inni, ktorzy interpretowali te karty mniej optymistycznie sie myla i jesli tak uwazasz, to dobrze, ze dalas Panu szanse, choc chcialas byc konsekwentna...Kazdy ma swoja wole i z ewentualnymi problemami pozostaje niestety czesto tez sam....ale fakt - wtedy mozna zawsze postawic karty na nastepny miesiac..

 

Nie bede sie wiecej wtracac w ten watek - mam nadzieje, ze Twoja historia sie stereotypowo nie powtorzy....

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

WERYFIKACJA

 

Definitywnie zakończyłam relację. Nie interesuje mnie to, że on mnie kocha czy też jest do mnie toksycznie przywiązany.Być może to ja wyszłam w tym Rycerzu, bo podjęłam męską decyzję, spakowałam go i część rzeczy już wywiozłam do jego mamy. On mówi, że nie odpuści, ale niech robi co chce.Jego 5 minut właśnie się skończyło.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Maestro

Rycerz Mieczy Sprawiedliwość 6 kielichów 4 buław

 

 

 

6 kielichów z 4 buław to reaktywacja relacji, z tym, że w tej chwili wygląda ona inaczej, bo zdecydowałam, ze i tak bede mieszkać sama stąd Wieża w podsumie jako zmiana.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
młody facet inteligentny czasami noże był porywczy będzie prosił gadał obiecywał, mydlił oczka, nie mniej jednak ty będziesz trzymać się swojej decyzji bo uważasz ze jest ona dobra w tych kartach widać ze jesteś pewna aby uporządkować swoje życie, ja bała bym się na twoim miejscu zemsty którą może szykować wobec Ciebie ten pan, przez to często możesz wracać do przeszłości i zastanawiać się jak mogłaś być z tym człowiekiem jeśli on okazuje się tak podły, moim zdaniem ty jemu nie ulegniesz i będziesz żyła stabilnie ale sama.

 

Ivone brawo!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...