Jump to content
Neferites

Podczepienie a zachowanie i świadomość

Recommended Posts

Neferites

Ciekawi mnie jak podczepienie może wpływać na świadomość? Czy jest to tylko zaburzenie energetyki, czy również naszych decyzji, wyborów, myśli i poczynań? W jakim zakresie podczepienie może wpływać na naszą świadomość, do jakiego stopnia może ją zaburzać?

 

Jakie mogą być widoczne i mniej widoczne skutki takiego podczepienia dla osoby, która ma tego pasażera na gapę?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Eith

Miałam takiego pasażera na gapę przez jakiś czas i muszę przyznać, że niewiele pamiętam z tamtego okresu... Zaczęłam słabnąć w oczach, pojawiły się niedobory witamin, stany lękowe, ataki paniki. Mam wrażenie, że wtedy nie byłam sobą, nie myślałam jak ja.

 

Prawdą jest, że sama podałam siebie na tacy - oddałam ogromną ilość energii koleżance, która później nie chciała się ode mnie "odessać". A że jedna dziurka zachęcała innych "pasażerów na gapę" to w pewnym momencie zaczęło mi poważnie brakować sił dla mnie samej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
rokk

Ja zawsze jak zaczynam czuć się dziwnie źle (pesymistyczne myśli, ogólne zniechęcenie itp.) i widzę, że dzieje się to bez wyraźnej przyczyny, to musi być wina podczepu. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy miałem kilka razy taką sytuację i za każdym razem moje przeczucie się potwierdzało.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jankowski

a jak ktoś nowy, niedoświadczony może takie podczepienia zdiagnozować bezpośrednio i usunąć? jest to możliwe? gdzie szukać wiedzy na temat usuwania podczepień? wiem że powinienem sam szukać wiedzy i oczywiście szukam ale takie wskazanie osób znających się na rzeczy przyśpieszy ten proces.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Auril

z podczepieniami jest tak, że zdajemy sobie z nich sprawę dopiero jak widać efekty tych podczepień. A wtedy usunąć je jest już trudniej, tak samo jak cofnąć efekty tych podczepień, bo zwykle już zdążą wywrzeć wpływ na nas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...