Skocz do zawartości

2015 - rok przełomowy w sprawach uczuć i nowej rodziny


Astarte

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko w moich sprawach uczuciowo-rodzinnych więc z nowym rokiem mile widziane byłyby znaczące zmiany. Z rozkładu rocznego otrzymałam ładne karty, nieco gorzej z moją interpretacją. Jak myślicie?

 

KARIERA : Słońce : twórcze spełnienie, powodzenie materialne

ZWIĄZKI: Mag: początek nowego, ważnego etapu w życiu? nie mam pojęcia jak zinterpretować tą kartę w tej kategorii

RODZINA: 7 mieczy: ukrywanie jakieś wiadomości, ucieczka przed konfrontacją, brak pełnego zrozumienia

FINANSE: As buław: będą , ale sukces osiągnięty zostanie dzięki pracy i wysiłkowi

ZDROWIE: 2 buław: równowaga

POMOCNI LUDZIE: wisielec: zmiana dotychczasowego sposobu myślenia o przyjacielach, brak pomocy ze strony przyjaciół

DZIECI, TWÓRCZOŚĆ : Moc: przejściowe problemy zdrowotne, ale wszystko będzie ok.

WIEDZA, UMIEJĘTNOŚCI: 4 mieczy: odpoczynek, zatrzymanie zwrócenie uwagi na sprawy zdrowia

SUKCES : król kielichów: można oczekiwać spełnienia wszystkich swoich pragnień

Odnośnik do komentarza

Nick został z dawnych czasów. Nie potrafię go zmienić.

 

Miotająca się w wirze życia wdowa,która ie potrafi znaleźć nowych życiowych celów. Zbyt doświadczona żeby rzucać się w każdą przygodę, a pragnąca spełnienia.

 

Zbyt samodzielna, zbyt niezależna, zbyt zagubiona

Odnośnik do komentarza

Co do nicku, napisz tutaj:

http://www.ezoforum.pl/skargi-i-wnioski/62748-prosba-o-zmiane-nicku-10.html#post648733

 

Co do kart:

 

KARIERA : Słońce : ten rok będzie czasem pomyślnym jeśli chodzi o karierę, o doskonalenie się, stabilny i harmonijny, poczujesz satysfakcję z tego, co robisz

ZWIĄZKI: Mag: Mag sugeruje, że na horyzoncie może pojawić się jakiś konkretny mężczyzna, jednak czy będzie z tego relacja, ciężko powiedzieć po jednej karcie. Mag to takie przedstawienie się, trochę jak wizytówka. Pojawi się, ale co z tym dalej będzie i czy nie skończy się tylko na miłym bajerze to już inna sprawa.

RODZINA: 7 mieczy: w rodzinie nieciekawie, brudy z poprzedniego roku dalej będą i w tym niewyjaśnione i zagmatwane. Dużo kłamstw, obłudy i uników. Możliwa też konfrontacja, gdy już Ci nerwy nie wytrzymają pewnych przekłamań

FINANSE: As buław: jest szansa na zlecenia (? jeśli jest taka mozliwość), kasa będzie, ale zależna od Twojej determinacji i od Twoich działań, tak jakby sama robota w ręce nie wpadała. Jeśli nie pracujesz na etat, to właśnie zlecenia, a jeśli pracujesz na etat to pojawi się oprócz tego możliwość dorobienia zleceniem na boku, jeśli zadziałasz w odpowiednim kierunku.

ZDROWIE: 2 buław: równowaga - tak, jakieś rutynowe badania możliwe, poza tym ok

POMOCNI LUDZIE: wisielec: coś tych ludzi wokół Ciebie niewiele, wydaje mi się, że zawieszenie tutaj będzie dominowało w tym roku, raczej nie widać tu reaktywacji znajomości i lasu rąk do pomocy. Wynika to z izolacji Twojej, tak mi się wydaje.

DZIECI, TWÓRCZOŚĆ : Moc: nie wiem czy dzieci czy twórczość... W każdym razie dużo żeńskiej energii, więc albo Ty wykonujesz jakąś twórczą pracę, albo tak jak mówisz karta wskazała na zdrowie i zadbanie o swoją fizyczność

WIEDZA, UMIEJĘTNOŚCI: 4 mieczy: ten rok to czas na skoncentrowanie się na swoich sprawach, a nie oglądanie się na otoczenie, taka świadoma izolacja. czas przemyśleń, a nie rewolucji. Nabycia jakiś nowych umiejętności bym się nie spodziewała, w kwestii wiedzy- możliwe, że popatrzysz na coś spokojniej, wyciszysz myśli i poukładasz sobie dużo w głowie, co sprawi, że Twój umysł stanie się jaśniejszy.

SUKCES : król kielichów: możliwe docenienie lub pomoc ze strony znajomego, bądź otwarta na ciepłe słowa:)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Wiesz, wszystko zależy od Ciebie i od tego jak podejdziesz do wróżby, ona pokazuje najbardziej prawdopodobny scenariusz na dzień dzisiejszy, ale jest też wskazówką, co można zmienić - jeśli pokazuje się tu Twoja izolacja, to wiadomo, że jeśli nie otworzysz się na ludzi będzie dokładnie tak jak tutaj, ale wcale nie musi - bo skoro już o tym wiesz, to możesz coś z tym zrobić :)

Odnośnik do komentarza

po moich problemach sama się izolowałam, ale od 2 lat wracam do społeczeństwa. Duszą towarzystwa nie jestem, ale życie towarzyskie się reaktywowało. Przynajmniej tak mi się wydawała- może mam mylne spojrzenie. No cóż spojrzymy na to z innej strony. U mnie motorem działań zawsze był impuls, sytuacja - ona ciągnęła masę działań. Teraz mi tego brakuje - takie spokojne, monotonne zycie nie dla mnie. Masz rację czas coś z tym zrobić ;-)

Odnośnik do komentarza

KARIERA : Słońce : Dobry czas dla Ciebie się szykuje. Los będzie Ci sprzyjał w tej materii.

ZWIĄZKI: Mag: Nigdy nic konkretnego mi nie pokazał, tylko adoratorów i randki, ale bez nadziei na coś więcej :)

RODZINA: 7 mieczy: Uważaj na nieszczere osoby, plotki i oszustwa.

FINANSE: As buław: Możesz zacząć czerpać pieniądze z jakiegoś nowego źródła, pojawia się jakaś nowa szansa na Twojej drodze.

ZDROWIE: 2 buław: W porządku :)

POMOCNI LUDZIE: Wisielec: Tu jakiś zastój mi się pojawia jeśli chodzi o ludzi.. chyba jesteś troszkę osamotniona, ale wisielec nie jest samotny z własnej woli tak jak pustelnik, raczej dlatego, że okoliczności zewnętrzne nie sprzyjają..

DZIECI, TWÓRCZOŚĆ : Moc: Widać tutaj walkę, nie wiem czy masz dzieci, w każdym bądź razie jest tu sporo energii kobiecej :) Jeśli los rzuci Ci jakieś wyzwanie w tej sferze to wiedz, że się z nim uporasz :)

WIEDZA, UMIEJĘTNOŚCI: 4 mieczy: Nie będzie to czas sprzyjający Twojemu rozwojowi, raczej odpoczniesz i nie będziesz się mocno forsować.

SUKCES : król kielichów: Kielichowy w połączeniu z magiem z poprzedniej pozycji wskazuje, że może pojawić się w Twoim życiu mężczyzna godny zainteresowania..za co trzymam kciuki :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość realna

Masz juz pare interpretacji, a ja sobie doloze swoje odczucia co do tych kart:

 

KARIERA : Słońce....mnie sie kojarzy tu z pewnymi "cieplarnianymi warunkami" - nie znam Twojego wieku, ani sytuacji zawodowej, ale to moze byc czas, gdzie wszystko nie bedzie tak surowo i z duzym wysilkiem - moze to byc faktycznie sloneczny czas, a ta karta sprzyja tez sytuacjom, kiedy chcemy sie doszkalac, douczac - nawet to jest zalecane, kiedy mamy te karte - nie zawsze i wszedzie, ale tu karta mysle bardzo przyjemna - sprzyja rozwojowi. Choc slonce, jak to slonce - kiedys tam zajdzie, ale nie znaczy to nic zlego....bedzie to mysle korzystny czas :-)

 

ZWIĄZKI: Mag...nie mozna powiedziec, ze ta karta tarota jest slaba.....wiec jesli jestes obecnie sama, to ja bym to zinterpretowala jako wlasnie nowego partnera, kogos kto z jakichs wzgledow moze sie "zastanawia" nad wejsciem w zwiazek z Toba, ale nie znaczy, ze nie bedzie mial dla Ciebie uczuc, albo checi...ale bedzie chcial, zeby to wszystko mialo "rece i nogi":-) Mysle, ze wlasnie Mag w tym miejscu moze zapowiadac, ze ktos juz zastanawia sie, czy "wkroczyc" w Twoje (uczuciowe) zycie, lub taka mozliwosc sie pojawi i faktycznie moze byc to rok na tej niwie absolutnie przelomowy..:-)

 

RODZINA: 7 mieczy: niespecjalna karta, ale daje tez przeslanie, ze mimo wszystko bedzie energia na poradzenie sobie...mimo, ze to miecze, to jest to jednak karta dosc "interesowna" i tu chyba moze byc "problem"....takie lekko egoistyczne pobudki, zakladanie "maski", kombinowanie...dobrze byc czujnym;-)

 

FINANSE: As buław...no no, fajne mozliwosci sie pojawia..:-)

 

ZDROWIE: 2 buław...wszystko ok, ale jest to tez taka informacja, ze pod wzgledem emocjonalnym u Ciebie wiele buzuje pod powierzchnia - moze niepotrzebnie jest powstrzymywac sie przed np. emocjonalnym "wybuchem", czy nawet spontanicznym poplakaniem sie - czy to z zalu, czy ze szczescia - trzymanie emocji w sobie bez potrzeby nie jest ani korzystne dla naszego samopoczucia, ani zdrowe;-)

 

POMOCNI LUDZIE: Wisielec...no tu moze byc moim zdaniem pewne niezrozumienie ze strony przyjaciol, znajomych...ale ten stan nie bedzie dlugo trwal...troche moze bylo bledow w poprzednim roku w tej materii i w tym chyba nie bedziesz mogla na nich liczyc, lub nie bedziesz ich potrzebowac...

 

DZIECI, TWÓRCZOŚĆ : Moc...nie wiem czemu tu Dzieci sa polaczone z Tworczoscia....Moim zdaniem powinno byc to jednak nie pod jedna karta, wiec sie nie wypowiadam..

 

WIEDZA, UMIEJĘTNOŚCI: 4 mieczy...mysle, ze juz masz zdobyta i te wiedze i te umiejetnosci i mozesz je wykorzystywac na swoja korzysc - moze dobrze by bylo sie ta wiedza i umiejetnosciami troszke podzielic... Taki maly przyklad - jestes zarejestrowana tu od 10 lat, a masz postow 7 - srednia mniej niz 1 na rok;-) ale karta 4 miecze na wiedze, to raczej komplement :-)

 

SUKCES : Król kielichów...w polaczeniu z karta zwiazku ten Krol mowi jak dla mnie o sukcesie w zyciu uczuciowym. Pieknie - niech sie spelni, bo karty Mag i Krol Kielichow wskazuja jak na moj tarotowy "gust" na wspanialego partnera i przy takich kartach na Prace i Finanse, oraz na Zwiazki i Sukces, to zapowiada Ci sie fantastyczny ten 2015 - Wszystkiego Naj!

Edytowane przez realna
Odnośnik do komentarza

Jesteście kochane! Wkroczyłam w ten 2015 rok pełna nadziei, lubię go od pierwszego dnia, więc podświadomie wiem, że będzie ważny. Każda Wasza interpretacja dodaje mi więcej energii do działań na każdy dzień. Jeszcze raz dziękuję. Dobrze, że jest szansa na osobę, która pomoże mi szczęśliwie przejść ten roczek, bardzo jet potrzebna, bo brak mi już było motywacji do samotnej walki.

Odnośnik do komentarza

kwesti dzieci - nie posiadam własnych dzieci. Nie bronię się przd nimi, ale tutaj jednak jakby nie patrzeć potrzebny będzie czynnik męski. Bardzo mi odpowiada interpretacja co do niego jaką stworzyła REALNA . Do takiego czynnik męskiego nic dodać, nic ująć.

Odnośnik do komentarza

KARIERA : Słońce : w sferze zawodowej czeka Cię zadowolenie; w moim odczuciu (biorąc pod uwagę asa buław w finansach) może się pojawić jakaś korzystna propozycja ewentualnie sama wpadniesz na pomysł jakiegoś dodatkowego zarobkowania, może w zakresie realizacji jakieś Twojej pasji?

ZWIĄZKI: Mag: tu faktycznie widać potrzebę niezależności; ten mag skojarzył mi się z takim odrodzeniem, uwolnieniem od tego co było, gotowością do wejścia w nową relację; niewykluczone, że ktoś się koło Ciebie pojawi- tak mi się skojarzyło z tym kielichowym w sukcesach;

RODZINA: 7 mieczy: najbardziej oczywiste są tu jakieś nieczyste zagrania ze strony jakiegoś członka rodziny; ta karta skojarzyła mi się też z Twoim brakiem zaufania do pewnych osób w rodzinie, unikaniem kontaktów i niedopuszczaniem do swoich spraw,

FINANSE: As buław: o tym asie już pisałam przy karierze, mogą też być momenty nerwowości o sytuację finansową

ZDROWIE: 2 buław: generalnie ok, tutaj jakieś napięcia emocjonalne mi przyszły do głowy, tłumienie w sobie emocji- na to chyba powinnaś zwrócić uwagę

POMOCNI LUDZIE: wisielec: przewartościujesz swoje poglądy na temat pewnych osób lub osoby ze swojego otoczenia, obstaję przy tym, że to może być ktoś z rodziny (wcześniej 7 mieczy)

DZIECI, TWÓRCZOŚĆ : Moc: co do dzieci potencjał jest- jesteś zdrową, silną, płodną kobietą ;-), twórczość- wzrost mocy twórczych- ładnie koresponduje ze słońcem w karierze i asem w finansach, być może wykorzystasz ten potencjał właśnie w tych obszarach

WIEDZA, UMIEJĘTNOŚCI: 4 mieczy: tutaj jakiegoś nadmiernego działania nie widzę ;-), skojarzenie miałam ze skupieniem się na sobie, więc tutaj zgłębianie wiedzy o sobie, jakaś autorefleksja, praca nad sobą

SUKCES : król kielichów: dojście do równowagi emocjonalnej, uzyskanie wsparcia od kogoś życzliwego, poprawa kontaktów z jakimś mężczyzną- mi często ten król pokazuje ojca, nie wiem jakie masz relacje ze swoim , ale miałam taką myśl; być może też pojawienie się obok Ciebie mężczyzny, dla którego będziesz ważna

 

Wszystkiego najlepszego w nowym roku :-)

Odnośnik do komentarza
Gość realna

Dziekuje Ci bardzo Kochana, ale moja interpretacja jak teraz czytam inne, to jest bardzo zblizona do interpretacji Czarownicy, ale pewnych kart zwyczajnie nie da sie znaczaco odmiennie zinterpretowac, ale faktycznie wygladaja te dwie interpretacje w sumie bardzo podobnie i dobrze - przypuszczam, ze Czarownica ma dluzsze i bogatsze doswiadczenie, niz ja, wiec to mi tylko schlebia, a piszac swoja interpretacje wole zapoznawac sie z interpretacjami innych po, a nie przed:-)

 

Kwestia dzieci....karta Slonce, Wisielec, Moc sa rowniez kartami typowo dzieci/ciazy/porodu i choc nie na te kwestie celowo byl ten rozklad kart, to musze przyznac, ze jakbysmy popatrzyli na to pod tym katem i to wiedzac teraz, ze dzieci nie masz, to faktycznie - duze nagromadzenie jest tych kart na 1 cm rozkladu;-) Na co ja bym zwrocila jeszcze Twoja uwage..Wielkie Arkana - zobacz jak wiele masz ich w tym przeciez nie przeladowanym kartami rozkladzie - ja osobiscie jestem zaciekla przeciwniczka wyciagania dziesiatek kart, poniewaz moim osobistym zdaniem rozdrabnia to i tresc i przeslanie kart, a taka ilosc WA w tym rozladzie dodaje mu rangi - mowi o tym, jak istotne moga to byc wydarzenia - pozostaje mi tylko trzymac kciuki za to, by sie ta wrozba wypelnila, bo karty sa ogolnie bardzo dobre, a jedynym slabym ogniwem moga byc te relacje rodzinne, z bliskim lub dalszym otoczeniem, ale tu mysle, ze Twoj 6 zmysl zadziala i znajdziesz w efekcie wyjscie z sytuacji, choc blokady sa....ale te najbardziej osobiste karty - tylko pozazdroscic:-)

Edytowane przez realna
Odnośnik do komentarza

Lubię Arkana Wielkie - dla mnie są one bardziej wyraziste niż małe, ale masz rację, wcześniej nie zwróciłam na to uwagi , trochę ich się nazbierało. A wracając do interpretacji - zgadzam się, że są zbliżone, ale czasami użycie jednego słowa zamiast innego czyni rozkład zupełnie inny.

 

Jak jesteście takie pomocne to może pójdę dalej i rozjaśnie sprawę tego MAG-Króla. Strasznie mnie korci. Jaki rozkałd proponujecie?

Odnośnik do komentarza
Gość realna

to zalezy - sa rozklady, ktore pomagaja sprawdzic czy ktos sie "czai" na horyzoncie, lub jaki "On" bedzie - osobiscie przypuszczam, ze znajdziesz tu w odpowiednim dziale, lub w necie odpowiedni rozklad, albo mozesz sprobowac stworzyc swoj indywidualny - czemu nie;-)

 

Tak, Mag-Krol Kielichow...:-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...