Skocz do zawartości

'Spotkanie' w środę (ZWERYFIKOWANY)


pretoria

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w środę miniemy się z X? 10pucharów, rycek buław

Tak

 

Jakie zrobię na nim wrażenie wizualne (jak się zachowa)? słońce, 10pucharów, giermek buław weryfikacja będzie możliwa po obserwacji jego zachowania ( chłopa łatwo przejrzeć ;) )

Dupy nie urwie, ale zdobi mu się miło na duszy. Sądzę, że się obejrzy, być może będą chodziły mu myśli po głowie aby się odezwać, nawiązać kontakt.

Edytowane przez Czarownica
doprecyzowanie
Odnośnik do komentarza

No właśnie też myślałam o wzajemnej, ale on naprawdę jest łatwy do przejrzenia dlatego sądzę, że jest możliwość weryfikacji.

 

Poczekam aż wpadnie Czarownica i zdecyduje :D Już zostało raportowane

Edytowane przez pretoria
Odnośnik do komentarza

A zatem miniecie się oraz Pan się bardzo szeroko uśmiechnie na Twój widok i coś tam zagai jakimś luźnym, pozytywnym jednozdaniowcem, widać, że go to "spotkanie" ucieszy, czy się odwróci, a to chyba nie, bo Pazik nie patrzy za siebie (mi odwracanie się pokazuje 8 kieli i myślę, że pokazałoby się też np. w 5, 7 i rycek mieczy) ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Czy w środę miniemy się z X? 10pucharów, rycek buław

Tak

 

Jakie zrobię na nim wrażenie wizualne (jak się zachowa)? słońce, 10pucharów, giermek buław weryfikacja będzie możliwa po obserwacji jego zachowania ( chłopa łatwo przejrzeć ;) )

Dupy nie urwie, ale zdobi mu się miło na duszy. Sądzę, że się obejrzy, być może będą chodziły mu myśli po głowie aby się odezwać, nawiązać kontakt.

 

Spotkacie się. Rycerz buław jest aktywny, więc może być coś więcej niż tylko minięcie się. Może coś zagada, uśmiechnie się. Jak to mu dupy nie urwie? Właśnie urwie i ta urwana dupa może posłużyć jako weryfikacja :-). Tu znów bardzo ładne karty, więc powinnaś widzieć jakieś zewnętrzne, wyraźne symptomy jego wewnętrznego poruszenia ;-). Poza oderwaną dupą rzecz jasna.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Czy w środę miniemy się z X? 10pucharów, rycek buław
Zdecydowanie :D ja bym się nawet zastanawiała nad 'dłuższym' spotkaniem.
Jakie zrobię na nim wrażenie wizualne (jak się zachowa)? słońce, 10pucharów, giermek buław
zmierzy Cię koleżanko, wrażenie na nim zrobisz zdecydowanie pozytywne. A może nawet i zagada / napisze / skontaktuje się :)
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

No więc tak... Do 'spotkania' doszło :D Kilka razy się minęliśmy. Za każdym razem mierzył, wpatrywał się. Zagadał jak siedziałam z koleżankami, ale rozmawiał głównie ze mną, choć początkowe zagadanie było do każdej z nas. Po luźnym rzuceniu tematu wrócił by go dokończyć Także chwilowa rozmowa, ale była :P

Na zagadanie nie stawiałam, bo nigdy ze sobą nie rozmawialiśmy, aczkolwiek jak napisałam wcześniej u Pana ładnie widać symptomy zewnętrzne :P

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
No więc tak... Do 'spotkania' doszło :D Kilka razy się minęliśmy. Za każdym razem mierzył, wpatrywał się. Zagadał jak siedziałam z koleżankami, ale rozmawiał głównie ze mną, choć początkowe zagadanie było do każdej z nas. Po luźnym rzuceniu tematu wrócił by go dokończyć Także chwilowa rozmowa, ale była :P

Na zagadanie nie stawiałam, bo nigdy ze sobą nie rozmawialiśmy, aczkolwiek jak napisałam wcześniej u Pana ładnie widać symptomy zewnętrzne :P

 

A dupa została na swoim miejscu dziecko?

 

Cieszę się córeczko. Tylko żadnych koni do domu proszę nie sprowadzać. Ani białych, ani żadnych innych.

Edytowane przez roszpunka79
Odnośnik do komentarza
A dupa została na swoim miejscu dziecko?

 

Moja?? Jeszcze tak :lol: Żartuję :D

To jest dorosły,opanowany i pewny siebie facet także urwanej dupy nie pokazał :P Ale było coś na podstawie 'otrzęsienia się' ( nie wiem jak to ująć ). Chyba lepiej kunia jak faceta :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...