Skocz do zawartości

2015 rok dla kateriny


Ivone2

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie

 

Na wstępie bardzo dziękuję za poświęcony mi czas. Położyłam znajomej karty bo gorąco mnie o to prosiła od kilku tygodni. Rozkład na najbliższy rok kalendarzowy.

przebrnęłam przez cały układ ale nie wiem czy dobrze zinterpretowałam te karty wiec jeśli jest to możliwe to proszę o pomoc w interpretacji. ( W miarę możliwości.).

Znajoma samotna wdowa już 6 lat. Pracująca

 

1.Energie i sprawy, które się już kończą i odchodzą - 3 puchary, 6 monet

Odeszło stare zakończono pewien etap życia, pogodzono sie ze stratą małżonka, nastąpiło otwarcie na nowe możliwości, za równo w pracy jak i życiu osobistym.

2. Cele, zadania ukończone-Pustelnik 4 puchary

Odkrycie w sobie siły aby pójść dalej odcięcie sie od starego bo ma sie świadomość ze dłużej nie da sie tkwić w samotności i rozpamiętywaniu o tym co było.

3. Sprawy i zadania, które przechodzą do nowego roku -8 mieczy (o) 8 Puchary

porzucenie własnych leków obaw celem zmiany życia, czasami porzucenie ich z bólem w sercu ale te zadania należy porzucić aby lepiej sie żyło, aby było łatwiej.

4. Gdzie jesteś dzisiaj, Twoja obecna pozycja Królowa buław (o) 2 puchary-

dziś jest gotowa na stworzenie nowej relacji aby nie być już samotną, chce stworzyć związek za wszelką cenę, taki w którym będzie partnerstwo i miłość.

5.Nowe sprawy, które się pojawią-lub ich początek być może spowodowany zmianą nastawienia do życia przez osobę pytającą.

6.Wyzwania, trudności, z którymi się zmierzysz 7 puchary Kochankowie(o)

Hmm może tu chodzi o jakaś relacje gdzie będzie musiała wybrać, może bardzo marzycielski związek z którego nic nie wyjdzie?

7. Cele, które możesz osiągnąć 3 monety, Świat

może osiągnąć uznanie i nagrodzę w pracy, awans zmianę pracy na lepiej płatną, lub bardziej prestiżową.

8.Twoja kondycja psychiczna-księżyc As mieczy(o)

Zakończenie tkwienia w jakimś kącie psychicznym, zakończenie etapu umartwiania sie i wiecznego narzekania.

9.Twoja kondycja fizyczna-Walet miecze (o) 5 mieczy

hmm dopadnie ją jakaś choroba zakaźna? przegrana z tą chorobą ?? o jej.... tutaj miałam straszny problem.

10.Miłość As pucharów Cesarzowa (o)

początek jakiejś nowej znajomości która przerodzi sie po kilku spotkaniach w coś bardziej poważnego ?

11.Przyjaciele i rodzina -8 buław (o) 7 mieczy

kłótnie i niesnaski związane ze zmianą trybu życia z tym ze próbuje żyć na nowo.

12.Finanse As buław Słońce (o)

hmm nowe przedsięwzięcie i posada? zmiana pracy na lepszą?

13.Praca 4 miecze (o) 6 pucharów

jakieś spory i zazdrość w pracy wywołane korzystną ofertą, nie mniej jednak z niej nie skorzysta i zostanie tam gdzie jest teraz lub wróci do swojej dotychczasowej pracy.

14. Niespodzianki w nowym roku Sąd Głupiec

hmm odrodzenie sie do życia na nowo, życie jak młody dzieciak bez oporów, cieszenie sie życiem,

15.Dar od Wszechświata w Nowym Roku -Walet monet Moc (o)

dar możliwości nauki tego świata, czerpania z życia wszystkiego co się da, możliwość problemów zdrowotnych lub problemy z zajściem w ciążę.

 

 

 

proszę was dobre kobiety o pomoc w interpretacji dla tej osoby... gdyż wiele w życiu przeszła, chciałaby aby jej życie sie zmieniło i stad nacisk na tarota wiem ze ona czasem nie chce nic powiedzieć mnie najbardziej martwią te karty dotyczące zdrowia..

 

ściskam Cieplutko :prosi:

Edytowane przez Ivone2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Strasznie dużo kart, mam wrażenie, że pytania się powielają niepotrzebnie. Dorzucam moje trzy grosze.

 

1. Koniec jakiejś przyjaźni, ale też zakopanie wspomnień za piękną przeszłością.

2. Katerina odrobiła już czas potrzebny na uzdrowienie siebie przez samodzielne poszukiwania i introspekcję.

3. nie rozumiem pytania - znaczy odłożone na przyszły rok, czy jak?

4. Nie używam kart odwróconych, ale skoro mamy tu odwróconą królowę buław, to czy nie chodzi raczej o jej zaprzeczenie? Katerina jest w takim razie niezdecydowaną, nieśmiałą, niepewną siebie kobietą. Jest teraz w jej życiu ktoś bliski, z kim ma głęboką więź. Niekoniecznie romantyczną - to może być bardzo dobra przyjaciółka.

5. brak kart

6. Mimo pozornych wielu możliwości, tak naprawdę wybór będzie bardzo ograniczony. (Kochankowie jako podejmowanie decyzji)

7. Polepszenie się stosunków z ludzmi w pracy oraz poczucie spełnienia.

8. Dla mnie Księżyc ma tutaj niestety negatywny wydźwięk - ona łudzi się, sama się oszukuje, snując przed sobą niemożliwe do spełnienia wizje i scenariusze. No trzeźwy osąd, logiczne myślenie stoi na głowie.

9. Nadwyrężenie zdrowia przez forsowanie się - powinna na siebie uważać i nie dręczyć się niepotrzebnie myślami.

10. Bardzo pozytywnie - są widoki na zawarcie nowego, harmonijnego związku.

11. Zastój w kontaktach z bliskimi, ograniczenie kontaktu. Chęć bycia samemu, albo ukrywanie czegoś przed nimi. (może nowej relacji, żeby nie zapeszyć?)

12. Tak. Nowe możliwości, może dodatkowa praca.

13. Przeciwieństwo wycofania się? Zaangażowanie się w wir zawodowych obowiązków, porzucenie rozmyślania o tym co było i jak być powinno. Odnalezienie radości w pracy, promieniowanie życzliwością.

14. W sumie zmiana z Eremity na Głupca jest dość niespodziewana. Wybaczenie sobie i danie sobie pozwolenia na bardziej beztroskie podejście, pójście za implusem.

15. Nauka praktyczności i małych kroczków. Powoli do przodu. Nie mam pojęcia jak interpretować odwróconą Moc w kontekście daru. Darem może być nabranie odwagi i w konsekwencji stawienie czoła rzeczywistości, ale nie problemy z zajściem w ciążę... Halp?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...