Skocz do zawartości

2015 rok dla Ivone2-


Ivone2

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w interpretacji drogie kobietki staram sie wam pomagać w interpretacjach jak tylko mogę nie mniej jednak e względu ze mam nawał pracy od jakiegoś czasu rzadko tu przesiaduję.

 

Krótki opis mnie:

 

Samotna po przejściach zdrowotnych (rak) i po ciężkich związkach z facetami, pracująca na etacie i prowadząc firmę.

Nie wiem co jeszcze o sobie mogę napisać.

1.Energie i sprawy, które się już kończą i odchodzą:

10 puchary (o), kapłanka (o) 2 miecze

-kończą się kłopoty rodzinne i nieszczęście związane ze zdrowiem i zdradą byłego partnera tak jak bym się pogodziła już z tym. Zakończenie umartwiania się sobą i podchodzenia w krytyczny sposób do samej siebie.

2. Cele, zadania ukończone królowa puchary 7 mieczy rydwan wszystkie (o)

Rozstanie całkowite z byłym partnerem mimo bólu bezwzględnie dążyłam do obranego celu; negatywne przeżycia emocjonalne; niespełniona miłość; zycie przeszłością zamiast przyszłością.

3. Sprawy i zadania, które przechodzą do nowego roku:

2 buław Król puchary Walet puchary (o)

dwie prace, umiejętność łączenia obowiązków. Zdobywanie doświadczeń dokonywania wyborów. dystans w stosunku do siebie i swoich spraw, postępy i manipulacje w moim życiu przez osoby z zewnątrz.

 

4. Gdzie jesteś dzisiaj, Twoja obecna pozycja gwiazda sprawiedliwość (o) król puchary (o)

Czas sukcesów i szczęścia, poprawa zdrowia, niesprawiedliwe osądzenia człowieka ze względu na swoje nastawienie, złe nastawienie ze sobie nie poradzę w życiu, niepewność swoich działań ect.

5.Nowe sprawy, które się pojawią rycerz mieczy (o) 5 buław Rycerz monet

Będę musiałą się zmierzyć z Fałszem i obłuda przez co będę się kłócić z ludźmi, Postaram się twórczo w tym roku zyc i wybierać rozsądnie, tak abym osiągnęła bogactwo materialne lub duchowe, poświecenie się pracy zawodowej i walka o stabilizację finansowa.

6.Wyzwania, trudności, z którymi się zmierzysz Cesarz (o) walet buław 7 monet

Duzy wpływ mężczyzny na moje życie. Brak WIARY W SAMĄ SIEBIE, pozytywna wiadomość urzędowa, mozolna praca z której korzyści otrzymamy po jakimś czasie zaciskanie pasa celem oszczędzenia środków na chude czasy, możliwy brak pracy zarobkowej.

7. Cele, które możesz osiągnąć 2 puchary (o) śmierć kochankowie

Zerwanie układów dotychczasowych związków, śmierć starego by nowe mogło nastać, Przeszłość mogę zostawić za sobą i zacząć nowe życie, Mogę ułożyć sobie życie uczuciowe mieć szczęśliwy związek pełen miłości zrozumienia i rozkoszy.

8.Twoja kondycja psychiczna. 8 mieczy królowa buław rycerz buław wszystkie (o)

Brak zadowolenia ze swojej pracy przekonanie o bezradności Brak tolerancji niebezpieczeństwo utraty zdrowia psychicznego Depresja.

9.Twoja kondycja fizyczna 8 monet, słońce (o), 6 puchary

Nauka codzienne wysiłki fizyczne (ćwiczenia), szansa wyleczenia czegoś, uczulenie na słońce komplikacje zdrowotne i emocjonalne. Pokochanie swojego ciała.

10.Miłość wisielec walet mieczy głupiec

Stagnacja i zawieszenie, ślepa miłość do ciemnego wysokiego smukłego mężczyzny.

11.Przyjaciele i rodzina 7 puchary 5 mieczy 5 monet

będę musiała dokonać wyborów gdyż rodzina i przyjaciele mogą mnie zdradzić lub moje zaślepienie przyjaciółmi i ich pseudo dobrocią doprowadzi do mojej klęski, ubóstwo lub Śmierć kogoś bliskiego?

12.Finanse księżyc, królowa miecze (o) pustelnik

strach przed utratą pracy i brakiem przypływów finansowych, walka słowna o środki na przyszłość oraz dokonanie wyboru pracy w 100% na własną rękę.

13.Praca 3 miecze 9 buław(o) 6 mieczy

podróże związane z pracą, delegacje; spotkania z ludźmi o takich samych poglądach; tak zwana „dobra prasa” dokształcanie się. nieszczęśliwe sploty okoliczności, opóźnienia, przekładanie spraw, wypalenie zawodowe, zmiana stanowiska pracy, rozpoczęcie wszystkiego od nowa.

14. Niespodzianki w nowym roku Rycerz puchary (o) As mieczy As monet

Może pojawić się w moim życiu adorator o którym już zapomniałam. Burzliwy okres w związku, możliwość lepiej płatnej pracy, możliwość nowego związku lub sielanka w dotychczasowym.

15.Dar od Wszechświata w Nowym Roku As buław (o) 4 miecze, 9 mieczy

mniej spraw nerwowych Widmo lepszego życia, nieoczekiwana Ciąża? Strach i rozpacz.

 

 

te karty jakoś nie napawają mnie optymizmem....

 

Ktoś coś ?? :prosi::prosi::prosi::prosi:

Edytowane przez Ivone2
Odnośnik do komentarza
takie pytanko: a jakby na dane pytanie byla 1 karta, to by bylo za malo tresci? Pytan przypomne 15-cie: 15 x 3 = 45......bedzie, ze sie czepiam - ciekawa jestem tych interpretacji:-) ja tez rak przebyty, na pol etatu plus dodatkowo firemka, wiec musialabym wziac urlop, zeby te dluga tarotowa opowiesc zinterpretowac, a moznaby przeciez ja skrocic nie tracac nic na sensie.....nie wiem, czy kto to tu rozumie....dam sie innym wykazac - pozdrawiam!

15 x 3 = 45 i do tego rowniez w p.o. jak nikt sie nie zglosi, to ja tu wroce, ale mysle, ze sie zglosi:-)

 

Realna, w związku z takimi "mudrościami" zostałaś już upomniana przez administratorkę w moim wątku. Widać chyba do tego nie dotarłaś...To jest wątek Ivone i w tym miejscu naprawdę nikogo nie interesuje ani Twoja sytuacja zdrowotna ani zawodowa. Ona sama też zapewne nie czeka na Twoje porady ani rewelacje z Twojego życia. I każdy kto tu wrzuca swój rozkład oczekuje interpretacji kart, a nie ocen, krytyki, dobrych rad itd. Czemu po prostu nie przyjmiesz, że ktoś miał ochotę lub potrzebę wyciągnąć trzy karty, a nie jedną. Po jaką cholerę skoro nie masz zamiaru interpretować kart wychylasz się z czymkolwiek. Czy to jest sposób na podbijanie ilości postów? Czy naprawdę jesteś tak przekonana o swojej świetności i myślisz, że wszyscy po przeczytaniu Twojego postu zmienią swoje schematy poznawcze i sposoby działania? Nie musisz się do tego odnosić, to nie jest zachęta do dyskusji. Moja pierwsza i jedyna wypowiedź tutaj niezwiązana z kartami. Przeczytaj sobie upomnienie Czarownicy w moim wątku i poddaj je refleksji.

Odnośnik do komentarza

Co z kobyła… :_zmeczony::olaboga: I to jeszcze z odwróconymi :wink:(nie zawsze je interpretuję)

 

1.Energie i sprawy, które się już kończą i odchodzą:

10 puchary (o), kapłanka (o) 2 miecze

Odchodzi czas ciężkich przeżyć rodzinnych, domowych, odchodzi czas wielkiej zadumy, rozmyślania „ dlaczego”, czas ‘samotności’ Jak dla mnie – na dzień dobry – całkiem fajne karty :)

2. Cele, zadania ukończone królowa puchary 7 mieczy rydwan wszystkie (o)

Zakończona walka sama ze sobą, pogodzenie się z uczuciami. Jak na moje widać, że zaczynasz nowy etap.

Pisałaś, że znasz się na numerologii – spójrz, w który rok numerologiczny wchodzisz bo jak dla mnie większość trosk zostawiasz za sobą.

3. Sprawy i zadania, które przechodzą do nowego roku:

2 buław Król puchary Walet puchary (o)

Przechodzi na pewno rozmyślanie o Kielichowym, budowanie różnych relacji i jednak te wspomnienia o byłym partnerze będą powracały i męczyły. Z dnia na dzień coraz mniej ale jednak.

Przechodzi też budowanie relacji z innymi (2 buław) [bardzo mocno mi to wybija w tym rozkładzie] – taka nauka zaufania na nowo]

4. Gdzie jesteś dzisiaj, Twoja obecna pozycja gwiazda sprawiedliwość (o) król puchary (o)

Masz przed sobą otwarte kolejne drzwi, przez które musisz odważyć się przejść. Zostawiasz przeszłość za sobą ale przyświeca Ci światełko w tunelu (Gwiazda).

5.Nowe sprawy, które się pojawią rycerz mieczy (o) 5 buław Rycerz monet

Tutaj będziesz musiała oddzielić ‘ziarna od plew’, żeby Ci jakiś mieczowy nie napsuł krwi (5 buław). Na pewno walka sama z sobą i, jak już wcześniej pisałam, nauka zaufania a uda się stworzyć fajną relację (denarowy)

6.Wyzwania, trudności, z którymi się zmierzysz Cesarz (o) walet buław 7 monet

Zaufanie, umiejętność rozsądkowego podejścia do sprawy, cierpliwość. Oj tu możesz mieć problem, żeby pewnych rzeczy nie robić czy nie oczekiwać ‘na już’.

Jak dla mnie (do tego pytania przynajmniej) poznasz w tym roku jakiegoś Pana, który wiele może zmienić w Twoim życiu.

7. Cele, które możesz osiągnąć 2 puchary (o) śmierć kochankowie

Odciąć się całkowicie od starej relacji i wejść w coś nowego. Na pewno coś się mocno oj mocno u Ciebie zakończy ale jednocześnie coś się zacznie. Nowy rozdział, który będzie o 90% lepszy niż to, co było dotychczas.

8.Twoja kondycja psychiczna. 8 mieczy królowa buław rycerz buław wszystkie (o)

Nienajlepsza… Wiele rzeczy Ci się na głowę zwali ale będziesz twarda.

 

9.Twoja kondycja fizyczna 8 monet, słońce (o), 6 puchary

Uważaj na alergie, astmę itp. Fizycznie ogólnie będziesz czuć się fajnie ale może Cię łapać dość często zmęczenie/przemęczenie. Zadbaj o płuca etc.

10.Miłość wisielec walet mieczy głupiec

Przez dłuższy czas nic się dziać nie będzie, później szybki romans (uważaj tutaj, bo może być nie za fajnie) i w okolicach listopada powiedziałabym, że szansa na coś całkiem nowego (głupiec).

I wiesz – tak mi się skojarzyło, uważaj na dziecko / ciążę z tym mieczowym. Co byś samotną matką nie została.

11.Przyjaciele i rodzina 7 puchary 5 mieczy 5 monet

Kilka kłótni będzie ale jednocześnie będziesz musiała kogoś prosić o wsparcie. No średnio to tutaj wygląda.

12.Finanse księżyc, królowa miecze (o) pustelnik

Ajjjj no nienajlepiej w tym roku :/

13.Praca 3 miecze 9 buław(o) 6 mieczy

Kiedy Ci się umowa kończy? Bo tutaj jakieś nie za ciekawe zmiany się szykują. Nie mówię, że zwolnienie ale jakieś obcięcie etatu, niedocenienie Twojej pracy etc.

14. Niespodzianki w nowym roku Rycerz puchary (o) As mieczy As monet

Pewne etapy rozpoczną się na nowo. Na pewno te związane pracą.

15.Dar od Wszechświata w Nowym Roku As buław (o) 4 miecze, 9 mieczy

Odcięcie i definitywne zakończenie niechcianych znajomości i sytuacji.

 

Uff…. Wszystkiego dobrego :bukiet:

Odnośnik do komentarza

jestem w 2 roku osobistym, umowa kończy mi sie z upływem lipca i wiem ze nie zostanie przedłożona. Mam własną firmę i skupiam sie na tym żeby ją do tego czasu rozkręcić. Mieczowy.. hmmm Cesarz bardzo mozliwe wysoki czarny inteligentny mundurowy... oj tam sie zobaczy może aż takiej tragedii nie będzie ;)

 

 

Edit: ja w tej pracy na etat zaraboam grosze a robie za 4 osoby w dziale. Wiev nie jestem doceniona w pracy i tak bo nikt nie widzi nic dziwnego w tym.

 

 

W każdym razie Trida dziękuję za poświęcony czas. ;)

Edytowane przez Ivone2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...