Skocz do zawartości

RTG na kolegę


Gość anhana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anhana

RTG na znajomego, znamy się od ponad roku, ostatnio dużo rozmawiamy.

 

1 Jego intencje wobec Ciebie x1 Król Kier- Przyjazne intencje

 

2 Jego oczekiwania wobec Ciebie x1 Walet Pik- Chce mnie oszukać ?, albo nie ma żadnych oczekiwań. Wydaje mi się, że to drugie jest bardziej prawdopodobne.

 

3 Jak Cię postrzega x1 Dama Pik- Tajemnicza, intrygująca bla bla bla

 

4 Co Tobie może dać x1 As Karo - Rozmowy miłe i przyjemne

 

5 Ogólne jego nastawienie do Ciebie x1 As Kier- ciepłe, optymistyczne

 

6 Co ukrywa x1 Dama Kier- Kobietę ? Jak sobie wróże to ja zawsze wychodzę w damie kier , więc o co chodzi ?

 

7 Czego Ty oczekujesz x1 10 Karo - po prostu miło pospędzać czas, pośmiać się, porozmawiać

 

8 Co możesz dać z siebie x1 9 pik- zainicjować spotkanie lub zgodzić się na propozycję spotkania

 

9 Obraz relacji w chwili obecnej x1 10 kier- Koleżeńsko

 

10 Jego działania w twoją stronę w ciągu kolejnego mies x3 9 karo walet kier dama trefl- Brak działań, u mnie 9 karo mówi o opóźnieniach zawsze, o czekaniu, zawieszeniu

 

11 W jakim kierunku zmierza relacja ? 9 trefl 9 kier walet trefl - Szansa na coś więcej (9 kier walet trefl) , nie bez utrudnień

 

 

 

Będę wdzięczna za podpowiedzi, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Jego intencje wobec Ciebie x1 Król Kier- Przyjazne intencje - tak lubi Cię, podobasz mu się

 

2 Jego oczekiwania wobec Ciebie x1 Walet Pik- no chyba coś w stylu, że "nie ma złudzeń", chłop to jakiś czarnowidz chyba, wydaje mu się, że jego oczekiwań nie spełnisz, że są one olewane

 

3 Jak Cię postrzega x1 Dama Pik- Tajemnicza, intrygująca bla bla bla - przede wszystkim niedostępna, taka intrygująca ale jakby nie dla Niego, odległa. Jakby w ogóle nie patrzył na Ciebie pod kątem, że faktycznie mogłoby coś z tego być, tylko obserwuje. Chyba sprawiasz wrażenie, że masz "swoje życie":P

 

4 Co Tobie może dać x1 As Karo - dobry kontakt, dużo rozmów, wiadomości

 

5 Ogólne jego nastawienie do Ciebie x1 As Kier- ciepłe, optymistyczne - mhm

 

6 Co ukrywa x1 Dama Kier - że mu się podobasz;)

 

7 Czego Ty oczekujesz x1 10 Karo - po prostu miło pospędzać czas, pośmiać się, porozmawiać - no skoro tak to to go stopuje, bo nie uchodzi jego uwadze

 

8 Co możesz dać z siebie x1 9 pik- z nie wiem, ta karta to u mnie nie za ciekawa, może chodzi o to, że za mało? :lol:

 

9 Obraz relacji w chwili obecnej x1 10 kier- każdy jest spełniony (albo takie sprawia wrażenie) w gronie swoich najbliższych

 

10 Jego działania w twoją stronę w ciągu kolejnego mies x3 9 karo walet kier dama trefl- no skoro tak mówi, to nie będę się kłócić, ale jakiś miły kontakt dalej będzie

 

11 W jakim kierunku zmierza relacja ? 9 trefl 9 kier walet trefl - może być coś więcej, ale w tempie chyba ślimaczym, mało tu ruchu, chyba bardziej w str przyjaźni przez Twoją Pikową postawę:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość gość5

RTG na znajomego, znamy się od ponad roku, ostatnio dużo rozmawiamy.

 

1 Jego intencje wobec Ciebie x1 Król Kier- jest pozytywnie nastawiony

 

2 Jego oczekiwania wobec Ciebie x1 Walet Pik- on chyba mysli, ze to tylko taka zabawa dla Ciebie, luźna znajomość

 

3 Jak Cię postrzega x1 Dama Pik- inteligentna babka

 

4 Co Tobie może dać x1 As Karo - hm...... poczucie bezpieczenstwa, mozesz na niego liczyc

 

5 Ogólne jego nastawienie do Ciebie x1 As Kier- bardzo ale to bardzo Cie lubi

 

6 Co ukrywa x1 Dama Kier- Kobietę ? ze jestes odpowiednia partia dla niego - jw

 

7 Czego Ty oczekujesz x1 10 Karo - oparcia w nim, rozmow rozrywki itd.

8 Co możesz dać z siebie x1 9 pik- spotkania, rozrywke

 

9 Obraz relacji w chwili obecnej x1 10 kier- Koleżeńsko - bardzo cieplutko ( mi sie wydaje, ze z jego strony cos sie kluje)

 

10 Jego działania w twoją stronę w ciągu kolejnego mies x3 9 karo walet kier dama trefl- raczej wsszystko zalezy od Ciebie

 

11 W jakim kierunku zmierza relacja ? 9 trefl 9 kier walet trefl - poczatkowo jakis nerwowe ruchy, komplikacje i nieporozumienia, ktore zostana wyjasnione przez Pana

 

 

 

Będę wdzięczna za podpowiedzi, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RTG na znajomego, znamy się od ponad roku, ostatnio dużo rozmawiamy.

 

1 Jego intencje wobec Ciebie x1 Król Kier- Przyjazne intencje Przyjaźnie nastawiony, taki dyzio marzyciel.

 

2 Jego oczekiwania wobec Ciebie x1 Walet Pik- Chce mnie oszukać ?, albo nie ma żadnych oczekiwań. Wydaje mi się, że to drugie jest bardziej prawdopodobne. Oszukać może nie, on raczej ma nadzieje, że Ty będziesz szczera, że nie okażesz się waletem pikowym.

 

3 Jak Cię postrzega x1 Dama Pik- Tajemnicza, intrygująca bla bla bla Bardzo dojrzała i trochę zbyt poważna.

 

4 Co Tobie może dać x1 As Karo - Rozmowy miłe i przyjemne Poczucie stabilizacji i ogólne ciepełko

 

5 Ogólne jego nastawienie do Ciebie x1 As Kier- ciepłe, optymistyczne No on jest na TAK :D

 

6 Co ukrywa x1 Dama Kier- Kobietę ? Jak sobie wróże to ja zawsze wychodzę w damie kier , więc o co chodzi Nie no uczucia tu swoje wobec Ciebie, jeszcze się nie otworzył.

 

7 Czego Ty oczekujesz x1 10 Karo - po prostu miło pospędzać czas, pośmiać się, porozmawiać Luzu, takiego partnerstwa.

 

8 Co możesz dać z siebie x1 9 pik- zainicjować spotkanie lub zgodzić się na propozycję spotkania No nie bardzo tutaj masz się czym wykazać, raczej powinnaś czekać sobie.

 

9 Obraz relacji w chwili obecnej x1 10 kier- Koleżeńsko No iskrzy między Wami.

 

10 Jego działania w twoją stronę w ciągu kolejnego mies x3 9 karo walet kier dama trefl- Brak działań, u mnie 9 karo mówi o opóźnieniach zawsze, o czekaniu, zawieszeniu

Jakoś tak mozolnie, ale w końcu się oboje rozbujacie.

11 W jakim kierunku zmierza relacja ? 9 trefl 9 kier walet trefl - Szansa na coś więcej (9 kier walet trefl) , nie bez utrudnień Badylami póki co, ale idzie w dobrym kierunku :D

 

 

 

Będę wdzięczna za podpowiedzi, :)

 

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha nie, że jesteście badylami:D

Chodziło mi oto, że się badylami póki co. Niby blisko ale daleko. Patykami, badylami się "dotykacie" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To już mogę zweryfikować punkt 10- Jego działania w ciągu kolejnego miesiąca - 9 karo Walet kier Dama trefl- Opóźnienia tak jak mówiłam, nic konkretnego, spotkania nie było, chociaż były subtelne propozycje z jego strony. Nie wiem co w tym kontekście znaczy ta Dama trefl. Może po prostu opisuje jego nastawienie jako waleta kier, tzn niby nic się nie działo ale rozmawialiśmy dużo więc był niejako takim wsparciem i w tym kontekście Dama trefl pasuje.

 

Punkt 8 też się ładnie pokazał-Co mogę z siebie dać - 9 pik - nie mogłam nic z siebie dać, ze względu na pewne losowe zawirowania, więc ta 9 pik tutaj się pokazała w swojej ciemnej odsłonie. Nie lubię tej karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co w tym kontekście znaczy ta Dama trefl. Może po prostu opisuje jego nastawienie jako waleta kier

 

Facet chce, ale nie może, nie doszedł jeszcze do tego żeby rzucić Cię do stóp mimo, że chęci są :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...