Skocz do zawartości

Jak odwrócić czyjeś złe intencje, złe energie?


WróżkaZębuszka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, Drodzy,

piszę z problemem, który mnie męczy od kilku dni: pewna osoba, której przeszkadza moje szczęście, postanowiła się wpieprzyć w mój związek i rozsiewa plotki o mojej rzekomej niewierności, wyraźnie chce zadziałać na moją szkodę. Działania 'logiczne' i praktyczne już podjęłam, przyszedł czas na pytanie o radę: co mogę zrobić, aby odwrócić złe intencje i życzenia tej osoby ode mnie i mojego partnera, jak odesłać te wszystkie złe uczucia tam, skąd przyszły? Może to i nie urok, klątwa tym bardziej, ale chciałabym, żeby się człowiek, delikatnie mówiąc, 'odczepił' ode mnie. Nie chcę go jakoś bardzo skrzywdzić, ale przegonić, postraszyć. Macie jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Nad drzwiami, (albo koło drzwi) wejściowymi, do swojego mieszkania powieś nóż. Ale w mieszkaniu, a nie na klatce schodowej.

Ogólnie to na tzw. ucinanie niekorzystnych działań. Odwrócić się nie da, przeszłości nie zmienisz, możesz tylko łagodzić skutki, albo spróbować uciąć.

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad drzwiami, (albo koło drzwi) wejściowymi do swojego mieszkania powieś nóż. Ogólnie to na tzw ucinanie niekorzystnych działań. Odwrócić się nie da, przeszłości nie zmienisz, możesz tylko łagodzić skutki, albo spróbować uciąć.

Bardzo dziękuję, dzisiaj nóż zawisł, ale gdybyś widziała kombinatorykę, jak to zrobić... nie chciałam wieszać na zewnątrz, bo sąsiedzi na klatce mogliby zawału dostać :lol: ,

więc powiesiłam na wieszaku przyczepionym do drzwi, póki co dziś żadnych złych wieści. Skorzystałam też z tzw. magii luster, zobaczymy... Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz też próbować się od niej po prostu odcinać, aby nie miała nad Tobą władzy. W tym celu zamknij oczy i wyobraź sobie tą osobę i jak odcinasz wszelkie więzi pomiędzy Wami, wszystkie te negatywne nici, przez które próbuje zaszczepić w Tobie złe samopoczucie i popsuć twoje relacje. Stosuj takie oczyszczanie aż przestaniesz odczuwać jej władzę nad sobą. Równocześnie przywołuj obraz siebie i ukochanego otoczonych barierą światła chroniącego przed negatywnymi impulsami osób trzecich. Przywołuj pozytywne myśli tego jak razem jesteście szczęśliwi i wolni od cudzej ingerencji. Myśli mają siłę sprawczą i czasem mogą wiele. Szczególnie gdyby działania tej osoby opierały się bardziej na zwykłej nieżyczliwości bez angażowania jakichś szczególnych rytuałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz też próbować się od niej po prostu odcinać, aby nie miała nad Tobą władzy. W tym celu zamknij oczy i wyobraź sobie tą osobę i jak odcinasz wszelkie więzi pomiędzy Wami, wszystkie te negatywne nici, przez które próbuje zaszczepić w Tobie złe samopoczucie i popsuć twoje relacje. Stosuj takie oczyszczanie aż przestaniesz odczuwać jej władzę nad sobą. Równocześnie przywołuj obraz siebie i ukochanego otoczonych barierą światła chroniącego przed negatywnymi impulsami osób trzecich. Przywołuj pozytywne myśli tego jak razem jesteście szczęśliwi i wolni od cudzej ingerencji. Myśli mają siłę sprawczą i czasem mogą wiele. Szczególnie gdyby działania tej osoby opierały się bardziej na zwykłej nieżyczliwości bez angażowania jakichś szczególnych rytuałów.

Dziękuję, dobra wizualizacja! :) Tak sądzę, że to zwykła nieżyczliwość i zwyczajnie osobie, o której piszę, nie podoba się po prostu cudze szczęście, wątpię, żeby wyczyniała jakieś rytuały, zwłaszcza, że porządnie nawet pisać nie potrafi, a gdzie tam czarować xD .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Mamma mia, Zębuszko, to że ona porządnie pisać nie potrafi, to o niczym nie świadczy. Też nie posądzam jej o rytuały, ale już samo to, że przeszkadza jej cudze szczęście, bez żadnych czarów może wystarczyć, że będzie starała się Ci zaszkodzić ze wszystkich sił, o czym już świadczą jej działania. Nie trzeba uciekać się magii, żeby komuś zaszkodzić, całkiem fizycznie, w życiu, realnie. Czasami same jadowite ploty mogą człowieka zniszczyć. Nie znam się na magii, ale na wątku o kamieniach przeczytałam, że upodobałaś sobie obsydian. Kamień ten ma m.in. właściwości odpychania negatywnych energii, a te właśnie, jak piszesz, rozsiewa wokół Twojej osoby owa niewiasta. To skoro to już wiesz, poproś go o pomoc w tym właśnie względzie :usmiech2_na:

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamma mia, Zębuszko, to że ona porządnie pisać nie potrafi, to o niczym nie świadczy.

 

Dokładnie, znałem i znam osoby, które w ogóle nie potrafią pisać i czytać (albo idzie im to kiepsko), a mimo to magicznie radzą sobie świetnie.

 

Pomysł z nożem jest dobry, najlepiej jeśli jest on obusieczny i ma czarną rączkę, ale trzeba pamiętać, że nie działa to zawsze i na wszystkich.

 

Rzucanie klątwy w takim wypadku to kiepski pomysł, sąd takoż, bo raczej szkoda na to i czasu i pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzucanie klątwy w takim wypadku to kiepski pomysł, sąd takoż, bo raczej szkoda na to i czasu i pieniędzy.

Tak w sumie masz rację jak na przykład od tej osoby odbijają się klątwy będzie kiepsko. Do sądu można pójść ale jak na prawdę cię oczernia na większą skalę.

Dokładnie, znałem i znam osoby, które w ogóle nie potrafią pisać i czytać (albo idzie im to kiepsko), a mimo to magicznie radzą sobie świetnie.

Nie znam takiej osoby ale chyba najczęściej takie osoby mogą łatwo nauczyć się jak wróżyć z tarota(nikogo nie obrażając). Magii uczysz się czytając książki. Przy niektórych rytuałach potrzebna jest zdolność pisania, chyba że ktoś zrobi to za niego/nią i nauczy taką osobę magii ustnie.

Edytowane przez Terror of Shadows
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam, chociaż klątw rzucać nie zamierzam i raczej nie potrafię, za mocny kaliber jak dla mnie, poza tym, nie chcę krzywdzić, chcę tylko odwrócić energie, które dostałam, bo nie zasłużyłam ;). Póki co, nóż działa i na razie cisza, zobaczymy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magii uczysz się czytając książki.

 

Czytanie książek nie jest jedyną formą nauki biorąc pod uwagę, że o niektórych systemach magicznych napisano mało. Są jeszcze nauczyciele, nauczanie ustne albo przez podglądanie starszych stażem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytanie książek nie jest jedyną formą nauki biorąc pod uwagę, że o niektórych systemach magicznych napisano mało. Są jeszcze nauczyciele, nauczanie ustne albo przez podglądanie starszych stażem.

Pisałem o tym że może nauczyć się magii ustnie przeczytaj najpierw wcześniejsze posty za nim coś napiszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...