Skocz do zawartości

Pies bandyta :D ( weryfka w lipcu/sierpniu )


pretoria

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę wyjechać i muszę nauczyć psa, że ktoś oprócz mnie go 'ubiera'. Jak dotychczas bywało różnie, raz ok, raz odstawiał warkoty gdy wyjeżdżałam.

 

 

Czy do lipca uda mi się nauczyć koleżankę ubierania psa? giermek pucharów, 4mieczy, 6denarów, 6pucharów

4mieczy nie ma aż tak złego wydźwięku, ale w mojej talii jest to jedyna czerwona karta także traktuję ją jako zło :D No będziemy działały, ale może wrócić przeszłość... Hmmm nie wiem sama. Stawiam, że się uda - bo chciałabym tego :P

 

Czy do lipca uda się psa do tego przyzwyczaić? śmierć, 5denarów, 10pucharów

No będzie kiepsko, ale w ostateczności powinno być w miarę ok.

 

Jak będzie się zachowywał podczas mojego 1szego wyjazdu? 4mieczy, 8buław, giermek mieczy

Patrząc na karty wyjazd bym sobie odpuściła, bo może mu porządnie odwalić - a wtedy wyjazd 2 też by odpadł.

 

Jaki będzie się zachowywał podczas mojego 2giego wyjazdu? cesarz, as buław, słońce

Tutaj wszystko powinno być w jak najlepszym porządku.

Edytowane przez pretoria
Odnośnik do komentarza

Psa ubierać? smiley-laughing002.gif ale jaja:))) Co tam jeszcze wymyślisz? smiley-laughing002.gif

 

 

 

Czy do lipca uda mi się nauczyć koleżankę ubierania psa? giermek pucharów, 4mieczy, 6denarów, 6pucharów

W Giermku Pucharów widzę koleżankę jaka tę uczącą się, nieświadomą jeszcze tych spraw. 4 Miecze to rozsądek, roztropność, rozwaga; to także karta mówiąca o dokładności, precyzji. W sumie dobra karta na chłonięcie nauki.

Na końcu na dodatek masz dwie szóstki, to balans, równoległy przepływ energii w obydwie strony, bardzo pozytywne karty. Spójrz/przypomnij zresztą obrazek 6 Monet Rider'a-Wait'a; z kolei 6 Pucharów to karta empatii, wyrozumienia, troskliwości, pomocy koleżeńskiej. Powinno chyba być dobrze.

 

 

Czy do lipca uda się psa do tego przyzwyczaić? śmierć, 5denarów, 10pucharów

Chyba tak. Nastąpi transformacja i przyzwyczai się pies do tymczasowego właściciela, będzie to dobrze znosić. Tak już też biorąc pod uwagę karty z poprzedniego rozkładu i dwóch następnych.

 

Jak będzie się zachowywał podczas mojego 1szego wyjazdu? 4mieczy, 8buław, giermek mieczy

Może w tym Giermku Mieczy będą pewne turbulencje, ale ogólnie nie powinno być tragicznie patrząc na pierwsze dwie poprzednie karty.

 

 

Jaki będzie się zachowywał podczas mojego 2giego wyjazdu? cesarz, as buław, słońce

W tym Cesarzu to chyba powinien już nabrać większej pewności/bardziej przyzwyczaić się do takich zmian.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
No właśnie te turbulencje mogą się źle skończyć, bo ten bandzior ma 70kg i bywa nieobliczalny :P

 

70 kg 0_0 To bałbym się z takim mieć doczynienienia. Poważnie.

 

Nie mówię, że ma interpretacja ma być słuszna. Może niech ktoś jeszcze się odezwie w wątku? Przy okazji podbijam:)

 

 

EDIT: Bywa nieobliczalny i Ty się nie boisz go trzymać? 0_0

A niech Was cholera... :szok:

Edytowane przez x-latek
Odnośnik do komentarza

A czy może w tym Giermku Puch koleżanka okaże się jakaś nieogarnięta w tym i w tych 4 Mieczach dasz sobie z tym spokój? Przestaniesz sobie tym zawracać głowę?

A Śmierć na początku drugiego rozkładu bezwzględnie stanowi o porzuceniu takich planów?

Nie wiem dziewczyno, sam już zgłupiałem. Poza tym coraz częściej nachodzą mnie wątpliwości w czytaniu kart; a to niedobrze.

Mówię - niech ktoś jeszcze się odezwie tu, może ktoś coś mądrzejszego powie.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Czy do lipca uda mi się nauczyć koleżankę ubierania psa? giermek pucharów, 4mieczy, 6denarów, 6pucharów

 

spokojnie ją tego nauczysz, może być przestój w nauce spowodowany czyjąś choroba, ale poza tym uda się

 

Czy do lipca uda się psa do tego przyzwyczaić? śmierć, 5denarów, 10pucharów

 

nastapi jakas zmiana podejścia, lub ogólnie ktoś tu sie rozchoruje, ostatnia karta jest jednak optymistyczna

 

Jak będzie się zachowywał podczas mojego 1szego wyjazdu? 4mieczy, 8buław, giermek mieczy

 

pies może sie źle czuć i kogos ugryzie

 

Jaki będzie się zachowywał podczas mojego 2giego wyjazdu? cesarz, as buław, słońce

 

mozliwe, że jakis mężczyzna da sobie z nim swietnie radę

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

 

 

EDIT: Bywa nieobliczalny i Ty się nie boisz go trzymać? 0_0

A niech Was cholera... :szok:

 

Dla mnie to słodki misiu :D

 

Pierwszy wyjazd chyba odpuszczę, zobaczę jakie będą postępy w nauce. Może będą jeszcze jakieś bilety przed koncertem, póki co nie zamawiam. Jak podczas pierwszego wyjazdu poszłoby coś nie tak to automatycznie musiałabym zrezygnować z drugiego...

Koleżanka z nim nieraz wychodziła, ale on nie lubi gdy go ubiera ktoś inny niż ja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...