Jump to content

Tarot fryzjerski

NarratorkaHorrorow

Recommended Posts

Moi Drodzy, od kilku lat "chodzi" za mną pewien zabieg włosowo-upiększający. Część ludzi odradza taką ingerencje, część z kolei słusznie zauważa, "zrób- będziesz wiedziała". Finalnie ww. zabieg chciałabym zrobić w lutym, istnieje szansa że pomimo fachowych rąk mojej Pani fryzjerki, włosy mogą się póżniej nadawać do ścięcia. Na dwoje babka wróżyła.

Przyznam, że jestem napalona na ten zabieg jak Komornik na szafę ;)

Czy będę zadowolona z efektów zabiegu?

Diabeł,

X denarów,

VIII pałek.

W pierwszym wrażeniu, albo będzie maga WOW albo tragedia. Włosy mogą być zbyt wykręcone. Być może Pan Diabeł stanowi o tym że na głowie będzie dużo tzw.baranków, zamiast grubych dużych loków.W X dopatruje się faktycznej zmiany wizerunku, będzie inaczej. 8 pałek jawi mi się w tej konfiguracji dość pozytywnie.

Słowem tragedii być nie powinno ;)

Czy po zabiegu będę musiała ściąć włosy ( wobec ewnetualności powstania puchu zamiast włosów) ?

II kielichów

Wieża Boga

VIII pałek.

Sądzę że nie, ogólna kondycja moich piór powinna być zadawalająca ( nie dobra, a zadawalająca). W wieży jednak może jawić się konieczność odcięcią się od czegoś, być może to odcięcie części moich włosów od skalpu? Mam troche mieszane uczucia, co do więży w tym rozkładzie. Finalnie może jednak nie być tak dobrze jak mi sie wydaje.

Co sądzicie?

Guest SooYoung

Robisz trwałą, to po pytaj jeszcze u innego fryzjera, czy na twoich włosach, chodzi o stan włosów, wyjdzie to co chcesz :)

Czy po zabiegu będę musiała ściąć włosy ( wobec ewnetualności powstania puchu zamiast włosów) ?

II kielichów

Wieża Boga

VIII pałek.

Po zabiegu jest zmiana, nawet radykalna, możliwe że będziesz myśleć o ścięciu włosów.

Edited by SooYoung
Guest Euterpe
Robisz trwałą, to ta 7 buław to takie Wow, to ja czy nie ja. Są wątpliwości i będziesz się powoli oswajała ze swoim nowym wizerunkiem.

2 razy wyciągnęłaś 7 buław, jaka masz talię, co na swojej 7 buław -> jakie włosy ma ta postać ?

Tam jest 8 buław i bardzo prawdopodobne, że tam nie ma żadnej osoby ;p

Czy będę zadowolona z efektów zabiegu? Diabeł, X denarów, VIII pałek.

Diabeł jest zawsze zadowolony, a zwłaszcza, jak się człowiek spieszy

10 denarów jest z reguły optymistyczna, w 8 buławach dostaniesz zastrzyk energii

Niestety ta pierwsza karta może wiele popsuć, a drugi rozkład też mówi, że na początku może być wszystko cacy, a później trzeba nagle wydać na poprawę.

Poczytałabym o tym zabiegu więcej i popytała więcej niż jednego fryzjera (nie koniecznie z tego samego miasta) w bardzo dobrych salonach.

Dziękuje,

Jestem w pełni na zabieg zdecydowana, problemem jednak jest moja Pani fryzjerka, która niby podjęła się zadania ( dba o moje pióra kilka dobrych lat, i nikt tak jak Ona nie wie co dla nich dobre ;)) ale jednak coś ciągle staje jej na drodze do tego by zapewnić mi burze loków. Być może to znak, postanowiłam poczekać do początku lutego- przypominając jednak o sobie co jakiś czas ;)