Skocz do zawartości

co ktoś o nas myśli...


Gość Euterpe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Euterpe

Co on/ona o mnie myśli?

 

Sprawa na pozór prosta, ale interesuje mnie ten przypadek, w którym wypadnie karta męska (cesarz, króle, rycerze).

 

Pomyślałam na początku, że będzie patrzeć głównie siebie, ale to już może oznaczać XIX Słońce (Słońce jako centrum)...

 

A może jej uległość wobec niego? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Euterpe

ciekawe spostrzeżenie Lilly Rose:mysli:

 

to teraz czym w takim przypadku będą różnili się od siebie cesarz, królowie i rycerze?

 

właśnie przeszło mi przez myśl, że kobieta może mieć w tej karcie więcej cech męskich niż typowo kobiecych. Albo dziewczyna, o którą pytamy, ma już kogoś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę możliwości jest wiele...

Jeśli w tak zadanym pytaniu o kobietę, wyjdzie jakaś męska karta, to może mówić o postrzeganiu jej z pozycji Cesarza, króla.. Ja rycerzy często traktuję bezosobowo, tzn. wg H. Banzhafa nie jest to osoba a raczej otaczająca atmosfera, działająca energia. Rycerze mogą mówić o sposobie zachowania, myślach, działaniach, nastawieniu, etc.

Cesarz też nie zawsze oznacza konkretną osobę, jestem wierna temu co piszę Banzhaf, i dla mnie jedynie Króle i Królowe to pewność że pojawiły się w rozkładzie jakieś osoby. Pozostałe karty dworskie i karty z AW takie jak np. Cesarz, Cesarzowa, Kapłan, Mag, Głupiec mogą (ale nie muszą) oznaczać osoby, które posiadają cechy danej karty albo działają w duchu tej karty.

Mogą oczywiście wskazywać osoby trzecie, które mają znaczenie w kontekście pytania, w jakiś sposób wpływają bezpośrednio lub pośrednio na nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung
Co on/ona o mnie myśli?

 

Sprawa na pozór prosta, ale interesuje mnie ten przypadek, w którym wypadnie karta męska (cesarz, króle, rycerze).

Często też myśli czy widzi nas przez osobę naszego partnera, np. o to żona dyrektora, prezesa - Cesarz, ta to ma dobrze,.

Albo jej facet to leń - Głupek i ona na niego pracuje itd. Często zazdrości partnera ale może i współczuć i takie ma myśli.

 

Rycerze to tez działania, np Ryc buław - lubi być w ruchu, nerwowa, Ryc.mieczy - kłótliwa, albo dużo gada.

Ryc. pucharów - kochliwa, opowiada ( i często ubarwia) to co mówi o swoich nowych narzeczonych.

Ryc denarów - pracowita, wykorzysta każda okazje żeby zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...